3 от 16 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 13 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 156

Тема: Xbox LIVE - проблеми и решения

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране Отг: Моля помощ !! проблем с xbox live

Пускаш конзолата вързана към нета и даваш Recover Gamertag от менюто на Xbox бутона.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

Цитат Написано от Jim Raynor Виж мнението
    Пускаш конзолата вързана към нета и даваш Recover Gamertag от менюто на Xbox бутона.
    мерси така наистина стана и вече съм xbox live само че има 2 проблема
    1.- не ме пита за 1 месец безплатно xbox live ot microsoft ако знаш как да го активирам моля да ми кажеш
    2.- accaunta е нов и има 0 Геим точки и 0 игри има ли начин да се преместа в начилния ми акаунт със всичките ми игри

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Еми редиймни него по същия начин. За безплатното време - ако не те е питало, значи нямаш.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

Еми редиймни него по същия начин. За безплатното време - ако не те е питало, значи нямаш.
    Да , но проблема е там че аз искам като всички нормални хора да си направа главния акаунт с гамер скор-а ливе акаунт а не да ми дава еррор :( и разбирасе да си имам gold membership 1 месец

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Цитат Написано от xXwisToner Виж мнението
    Да , но проблема е там че аз искам като всички нормални хора да си направа главния акаунт с гамер скор-а ливе акаунт а не да ми дава еррор :( и разбирасе да си имам gold membership 1 месец
    Добре, обясни ми сега какво искаш, и ще пишеш грамотно и разбрано.

1. Ако имаш предишен акаунт, на който вече си изиграл 1 trial месец, единствения вариант да продължи да бъде Live Gold, е да си купиш абонамент.

2. Всяка конзола има право на 3 безплатни trial месеца, но те са само за нови акаунти. На стар акаунт няма как да ги активираш.

Какво точно е положението при теб.

Добре, обясни ми сега какво искаш, и ще пишеш грамотно и разбрано.

1. Ако имаш предишен акаунт, на който вече си изиграл 1 trial месец, единствения вариант да продължи да бъде Live Gold, е да си купиш абонамент.

2. Всяка конзола има право на 3 безплатни trial месеца, но те са само за нови акаунти. На стар акаунт няма как да ги активираш.

Какво точно е положението при теб.
    Сега , проблема при мене е че дори не стигам до месеца. Давам Join Xbox Live Now , давам Сreate account и в този момент ми дава error с някакви числа (8015401D). Пишеше "This action can't be performed at this time. Please try again later. For more info visit www.xbox.com/support. :( ПП: не ме разбирайте погрешно не ми е за единя месец ..

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Окей, ама защо създаваш нов акаунт, нали вече имаш такъв? Защо не ползваш него като просто дадеш Recover Gamertag.

Или никога не си го връзвал към Live и сега като се опитваш да го вържеш, не става?

Окей, ама защо създаваш нов акаунт, нали вече имаш такъв? Защо не ползваш него като просто дадеш Recover Gamertag.

Или никога не си го връзвал към Live и сега като се опитваш да го вържеш, не става?
    \
    Никога не съм му пускал Live сега като вече го права Live това става. Говорим за главния ми акаунт.

Години
    30
    Точки Опит
    4,606
    Level
    60

Каза ти се че е от бетата.Не упорствай,да не си бързал

Цитат Написано от nikolaj Виж мнението
    Каза ти се че е от бетата.Не упорствай,да не си бързал
    Тогава мога ли по някакъв начин да си върна дашборда с който мога да се регистрирам ?
    ПП: Така ли да го разбирам за момента не могат да се правят Live анаунти ?

3 от 16 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 13 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Известни проблеми / решения (Known Issues)
    От SHARK в раздел Техническа поддръжка
    Отговори: 9
    Последно: 15-02-2018, 17:02
  2. <Продавам> Xbox live
    От Nemo в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 19-04-2010, 15:03

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове