Резултати от анкетата: Харесва ли ви новата Аукционна система?

Гласували
22. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

12 54.55%
  • Не

10 45.45%
3 от 3 ПърваПърва 1 2 3
Показани резултати 21 до 28 от 28

Тема: Диабло 3 - Нова Аукционна система

По подразбиране Отг: Диабло 3 - Нова Аукционна система

Според мене-зависи кой за какво ще играе Diablo.
    Аз лично ще го ползвам за каквото съм го ползвал досега-Co-op с приятели за demon и treasure hunthing,PvP е излишък в моите очи.Auction hous-a бих го ползвал за да печеля злато но не съм токова болен да търся супер редки предмети за да изкарам някой лев,също така private games за да се отърва от пишлигарите,за който Джим напомни.
    so I'm like whatever...
    А,лично аз,ще отделя много повече от два месеца...
    PS:Да бяхте добавили опцията "не ме интересува".
    Click for RAGE unleashed....

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Цитат Написано от 9Y0 Виж мнението
    Според мене-зависи кой за какво ще играе Diablo.
    Аз лично ще го ползвам за каквото съм го ползвал досега-Co-op с приятели за demon и treasure hunthing,PvP е излишък в моите очи.Auction hous-a бих го ползвал за да печеля злато но не съм токова болен да търся супер редки предмети за да изкарам някой лев,също така private games за да се отърва от пишлигарите,за който Джим напомни.
    so I'm like whatever...
    А,лично аз,ще отделя много повече от два месеца...
    PS:Да бяхте добавили опцията "не ме интересува".
    Amen. Продължавам да си хейтя за всички параграфи, но не съм от хората дето "бойкотират" или се кълнат че повече няма да купят игра от Х. Бетата изглежда отлично и ще си играя с кеф, но точно като 9Y0 - далеч от всичките чобански шмекерии на активижън.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

Вече е официално, Диабло 3 ще излезне началото на 2012!!!

http://eu.battle.net/d3/en/blog/3002244#blog%C2%A0

Браво,сега очаквам хейтърите да изсипят редовните си глупости от рода на "Blizzard са лакоми к*чки" ; "Не се интересуват какво искат феновете" и "Игрите им се правят по 10 века" и после да се посмея малко.
    За желаещите Happy Meal меню с crap load of shit,моля пренаредете се на isle CoD,останалите неква bulc-ваме с предмети.
    И помнете:никой не ви кара да плащате за auction hous-a,това не конзолно DLC.

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    27
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Диабло 2 беше играта на моето детство .Заради Диабло 2 ме изгониха от училище защото играех по 8 часа на ден и то с парите ми за училище по времето в което трябваше да съм на училище.Диабло 2 е една от най-великите игри създавани някога (нещо като стар крафт в своя жанр) .Излизат много игри но винаги си казваш ''Е да ама не е като диаблото ... '' .
    Моето лично мнение за диабло 3 е , че няма да е това което исках да бъде.Аз лично не мога да приема новостите.Имаха възможност да развият Монк и Лич Доктора в Ларкрафта като персонажи.Не е нужно да се повтарят и в Диабло.
    Попринцип всичко е комерсиално ...Трябва да се примирим (не говора само за новото Диабло) .Но това е игра играна от много хора от всякаква възраст с различна цел.Имаше хора които вадеха пари.Имаше хора които даваха пари (за итеми) .Имаше и такива които играеха Хардкор и обикаляха дуелите с стремежа да са най добри.Аз бях от третия вид и тогава си казвах ''еееее да бе как няма да върже тая въртелешка'' пляк и падаш.Итемите падат , и всичко за теб свършва.Но пък имаш още 5 акаунта с итеми , защото си убил още 50 такива гадни друида на вълк ....И така ми минаваха дните и си бях много много доволен от играта.Дано новата игра да не ме разочарова .Но в момента мнението ми за нея не е положително.И този коментар не е хейт , но не е и ооо златна игра чудесн... Просто изказвам неутралното си мнение .(Неутрално мнение от фен на играта ... едвали )
    R.H.C.P.

Недей така,бе Пъч,дай и шанс:wink:.Според мене са махнали точно тъпите неща(като примерно стамината-супер идиотско беше) и са направили co-op-а страхотен от това коеот видях.Все пак говорим за Blizzard,т'ва не ти е ЕА.

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    27
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Шанс да .. Но съм много песимистичен към играта.А и стамината не беше проблем ... 15 левел вече си имаш напълно достатъчно а преди това имаше колбички ..То само те ти трябваха :) ...Бе нека да излезе .
    R.H.C.P.

8. По подразбиране Отг: Диабло 3 - Нова Аукционна система

Цитат Написано от Nefeltai Виж мнението
    Това е много яко !!!! Спирам да си търся работа само да излезне Д3 и почвам да "работя" там ще стана милионер :lol::lol::lol::lol: Иначе евала на близ че го направиха това поне сега няма да е като в д2 през сайтове да си взимаш предмети :)
    Мечтай си

3 от 3 ПърваПърва 1 2 3

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Диабло 2 +LOD ???
    От arsov в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 3
    Последно: 26-11-2007, 12:47

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си