Резултати от анкетата: Diablo 3 - място в MMORPG света

Гласували
29. Не можете да гласувате в тази анкета
  • РЕВОЛЮЦИОННО ММОРПГ ! Тотално ще измести всичко, дори и WoW

4 13.79%
  • Ще бъде в челната тройка

13 44.83%
  • Нищо особенно . Всяко чудо за 3 дни.

4 13.79%
  • Останалите ММОРПГ ще са за предпочитане

0 0%
  • Всичко ще бъде пълна загуба на време и пари

5 17.24%
  • Най-смелата прогноза - DIABLO 3 < DIABLO 1

3 10.34%
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 19

Тема: Diablo 3 - място в MMORPG света

1. По подразбиране Diablo 3 - място в MMORPG света

Diablo 3 наближава появата си на бял свят. Ще има ли изместване на World Of Warcraft или никой няма да му обърне внимание?
    Ako админите решат че е твърде рано за прогнози нека изтрият анкетата.

2. По подразбиране

от мен - 2рият отговор.

ИЗПОЛЗВАЙТЕ ФУНКЦИЯТА "ПРОМЕНИ"

3. По подразбиране

Ако D3 е MMORPG значи няма Господ :evil:

Точки Опит
    6,870
    Level
    70
    Gamer IDs

Steam ID: delegat70

По подразбиране

Цитат Написано от Ghostrider
    You said it brother. Освен това съществуват само слухове за това, че се разработва Диабло 3 и то непотвърдени от нищо такива, още повече че Близард в момента са се фокусирали само върху WoW и предстоящият му експанжън. И така ще бъде и през следващата година.

По подразбиране

Диаблото в никакъв случай няма да бъде ММО, понеже Близард са си хванали златната кокошка, която има милиони играчи, цакащи по 30 лева на месец за да я играят, освен това кокошката е предразположена към неограничен брой пачове и експенжъни, така че реката от пари на УОУ ще си тече при близардци поне още 4-5 години. Ако направят ММО по Диабло, това би означавало да разполовят наличните си ММО фенове, като привлекат още има-няма 1 милион Диабло манияци, които ако ще да го направят и на рали пак ще го играят, което изобщо, ама изобщо не е в техен интерес, а те си имат маркетингови мениджъри доста по-кадърни от мен, така че братя, бъдете спокойни. Ако слуховете за два нови проекта на Близърд са верни, то шансът единият да е диабло или старкрафт е доста сериозен.

6. По подразбиране

Нещо не можах да ти схвана мисълта.

Незнам защо толкова се чудите и не вярвате , че няма да е ММОРПГ , при положение че и първата и особенно 2рата част на играта се оказаха дотолкова успешни в и-нет мрежовото пространство, че просто по играна игра все още няма! На мен пък не ми се вярва да отдадат заслужена почивка на Диабло (при положение че и без това го готвят толкова от отдавна) в сингъл плейър. Или пък още по- - във 3D FPS например. Гледах клипчета наскоро ( верно бяха си чисти анимационни филмчета) но ме доведоха до мисълта , че 3ката от поредицата ще има многоооо , ама наистина мнооогооо общи неща с УоУ например.

7. По подразбиране

Дай малко информация : филмчета, постове на близард, статии от някой гейм сайт ? Това което намерих в мрежата за 1 мин търсене е че има петиция на куп играчи ( http://www.diablo3.com/ ) и няколко fake screenshots & traylers.

8. По подразбиране

Цитат Написано от vladislav_tanev
    Нещо не можах да ти схвана мисълта.

Незнам защо толкова се чудите и не вярвате , че няма да е ММОРПГ , при положение че и първата и особенно 2рата част на играта се оказаха дотолкова успешни в и-нет мрежовото пространство, че просто по играна игра все още няма! На мен пък не ми се вярва да отдадат заслужена почивка на Диабло (при положение че и без това го готвят толкова от отдавна) в сингъл плейър. Или пък още по- - във 3D FPS например. Гледах клипчета наскоро ( верно бяха си чисти анимационни филмчета) но ме доведоха до мисълта , че 3ката от поредицата ще има многоооо , ама наистина мнооогооо общи неща с УоУ например.
    Извинявам се много . Ама не всички харесват MMORPG-тата , това че на тебе ти допадат и очевидно искаш да видиш как всички поредици за PC стават на MMORPG хубаво , ще ти уважа мнението . Аз обаче бих приел евентуалното решение на Близард да направят D3 MMO като поредния начин за точене на пари от страна на споменатата компания , а това е обидно и то по специално за ветераните които играят поредицата от D1(която си остава по-добра от 2-ката) насам . D1 е игра на която съм отделил стотици ако не и хиляди часове и всичко твоа е само в singleplayer без никакви месечни такси , без никакви идиоти които да ти крадът loot-a , без никакъв лаг. Защо ми е да играя едно D3 MMORPG ? :? за да трупам левъли и да откривам уникални предмети ли ? Това мога и в singleplayer частта да го направя .

9. По подразбиране

От изложението в Лайпциг стана ясно, че Близард вече работят не по 2, а по 3 нови проекта. По всяка вероятност, третия е втория експанжън на УоУ, тъй като още на тазгодишното Е3 компанията обяви, че възнамерява да пуска по едно допълнение на година (което силно ме съмнява, въпреки че последните месеци наеха още хора, включително левъл дизайнери и двама за синематик отдела).
    Втория проект вероятно е Ghost, просто защото играта беше разработвана от 2 студия в продължение на 3 години, вече има готови около 15 минути синематици и още куп материал, който много ме съмнява да остане в забвение, а играта да продължи да бъде със статус "canceled".
    И последния проект вече почти сигурно е Diablo 3, като колкото и да му се иска на vladislav_tanev няма да е MMO. За да знае човек това, не е нужно да е изчел всички интервюта и подхвърлена информация от щаба на Близард, нито пък да е гледал фен филмчетата на Диабло 3, които ако все още някои не е разбрал са... работа на група ФЕНОВЕ!
    Причината е че в съвременната гейм индустрия една компания не може да си позволи да поддържа паралелно два онлайн свята. Първо - прекалено скъпо е и трябва екип дори по-голям от този на Близард. Второ, от пазарна гледна точка (която всъщност е най-важната) феновете няма да плащат за две онлайн игри на месец...
    Трето, не веднъж Близард са казвали, че не възнамеряват да правят ММО по Диабло и Старкрафт, докато света на УоУ е все още жив.
    А ако някой иска реални доказателства за разработката на Диабло 3, има ги - миналото лято словашки композитор обяви, че е бил част от екипа правил музиката към играта (аз поне съм склонен да вярвам, защото Близард по принцип правят музиката към игрите си в съдействие със словашки композитори, при това никога не са отричали тази информация); Писателя писал най-много книги за трите гейм вселени на Близард Ричард Кнаак, само преди няколко седмици сподели с медиите, че вече пише нова трилогия посветена на Диабло, чието действие се развива след края на Диабло 2. Спомням си и точните му думи по въпоса дали Диабло ще има трето продължение: "Аз не пиша за мъртва игра, а за игра с мъртви герои".

10. По подразбиране

Цитат Написано от Anarcrothe
    От изложението в Лайпциг стана ясно, че Близард вече работят не по 2, а по 3 нови проекта. По всяка вероятност, третия е втория експанжън на УоУ, тъй като още на тазгодишното Е3 компанията обяви, че възнамерява да пуска по едно допълнение на година (което силно ме съмнява, въпреки че последните месеци наеха още хора, включително левъл дизайнери и двама за синематик отдела).
    Втория проект вероятно е Ghost, просто защото играта беше разработвана от 2 студия в продължение на 3 години, вече има готови около 15 минути синематици и още куп материал, който много ме съмнява да остане в забвение, а играта да продължи да бъде със статус "canceled".
    И последния проект вече почти сигурно е Diablo 3, като колкото и да му се иска на vladislav_tanev няма да е MMO. За да знае човек това, не е нужно да е изчел всички интервюта и подхвърлена информация от щаба на Близард, нито пък да е гледал фен филмчетата на Диабло 3, които ако все още някои не е разбрал са... работа на група ФЕНОВЕ!
    Причината е че в съвременната гейм индустрия една компания не може да си позволи да поддържа паралелно два онлайн свята. Първо - прекалено скъпо е и трябва екип дори по-голям от този на Близард. Второ, от пазарна гледна точка (която всъщност е най-важната) феновете няма да плащат за две онлайн игри на месец...
    Трето, не веднъж Близард са казвали, че не възнамеряват да правят ММО по Диабло и Старкрафт, докато света на УоУ е все още жив.
    А ако някой иска реални доказателства за разработката на Диабло 3, има ги - миналото лято словашки композитор обяви, че е бил част от екипа правил музиката към играта (аз поне съм склонен да вярвам, защото Близард по принцип правят музиката към игрите си в съдействие със словашки композитори, при това никога не са отричали тази информация); Писателя писал най-много книги за трите гейм вселени на Близард Ричард Кнаак, само преди няколко седмици сподели с медиите, че вече пише нова трилогия посветена на Диабло, чието действие се развива след края на Диабло 2. Спомням си и точните му думи по въпоса дали Диабло ще има трето продължение: "Аз не пиша за мъртва игра, а за игра с мъртви герои".
    Приемам , приемам , за много от нещатата си прав !

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •