Показани резултати 1 до 4 от 4

Тема: Помагаите колеги!!!

1. По подразбиране Помагаите колеги!!!

Значи минах нивата на Scenario Mode,след това ми отключи ниво наречено Nightmear Train това ниво ми къса нервите и немога да го мина,дайте някакъв съвет и как да отключа Ranks S на Алиса,благодря предварително на всички,за Tekken 6 иде реч
    Последна редакция от like_my_style ; 05-11-2011 в 23:35

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране Отг: Помагаите колеги!!!

Rank S за някой айтем ли питаш? Тях ги пуска играта на по висока трудност. За влака специално трябва да сложиш яко айтеми за кръв и има един специален дето прави бонус демидж като вкарваш каунтър хитове. Аз примерно сложих такъв и почнах да се въртя с тва на Yoshimutsu с краката. Също така идеята, е че онези идват на време ако можеш да ги биеш бързо ще имаш глътка въздух Гледай да си от страната на уръжието когато Devil Jin дойде (ако въобще стигаш до идването му). Трябва да вземеш уръжието в момента в който видиш, че кръвта му се показва на екрана и да почнеш да го стреляш, и да го бутнеш от влака. Това е най-лесния вариант :wink:
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

3. По подразбиране Отг: Помагаите колеги!!!

Благодаря колега за отговора,значи да играя сценария на медиум,защото като влезна по висока трудност от медиум не ми дава[въобще не стигам до девил джин между другото,убиват ме още гадните дяволи :) ]

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране Отг: Помагаите колеги!!!

Да давай малко на медиум и щи пусне така по добри айтеми. Слагаш яко кръв на теб и на другото човече (Алиса или Ларс май). И гледаш да ги биеш по бързо онея ше видиш, че идват на време. Аз са като влезна бия първите 5 и после чакам 3 минути докато играта осъзнае, че тряа да ми пуска някви :lol:
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Дискусия> Въпрос ! Какво закусвате драги колеги ?
    От PUCHER в раздел Веселба
    Отговори: 32
    Последно: 24-03-2012, 13:44

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •