1 от 9 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 85

Тема: Коментар за темите в конкурса.

Спечелени турнири: 102

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

Gamertag: DonNikos PSN ID: I_DonNikos_I

Коментар за темите в конкурса.

Гледам, че е забранено да се поства коментар в самата тема на всеки, който е писъл нещо, затова създавам тази, за да може всеки, който иска да сподели нещо по повод темите на участниците в конкурса да го каже и да се обоснове с оценката, която е дал:!:

По темата на @TheGrimReaper :
    Поздравления приятелю, справил си се както винаги отлично, затова и оценката ми ще бъде такава - като за отличници:wink:. Доводите ти са добре аргументирани, а аз смятам, че те познавам "достатъчно добре" (макар и само виртуално), за да знам, че за теб не е важно колко оригинални игри има някой (било то 3-5 или 10, за каквато и да е платформа), както и от какво понякога трябва да се лишиш, за да си вземеш поредната "бленувана" игрица, и на кое по-напред да дадеш приоритет при положение, че има къде по-важни неща, за които да мисли човек!
    Знам също, че и притежанието на оригинален игрови софтуер, за теб не те е спирало да подариш някоя игра, на някой, след като си я играл (или просто не те е изкефила), това може и други съфорумници да го потвърдят:). Затова аз ще бъда изключително доволен да "спечелиш", която и да е от 3-те награди, въпреки че знам (е-е-е голям всезнайко се извъдих), че по-голяма награда за теб ( а и за мен) от коментарите по темата и отношението на останалите във форума НЯМА:!:.
    Поздрави и продължавай в същия дух, радвам се че в този форум срещнах доста приятни хора и ти си един от тях:flower:.

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

@DonNikos: Нямам думи да изразя благодарността си за тези слова Ники :) Правилно си усетил коя за мен е най-голямата награда - всеки коментар (негативен или позитивен) е от голяма полза за моето творческо развитие (еййй голям творец се извъдих) :)

Радвам се че форумът се превърна в едно много приятно място за споделяне и макар да не сме много (гледам активните потребители са около 400) сме силни и задружни :)

А това е важно за който и да е форум...

Надявам се повече хора да се включат в конкурса за да можем да коментираме и да се радваме с техните писания :)
    Живи и здрави и много успехи !

3. @TheGrimReaper Браво! Много добре си се справил, даже отлично:). Браво и за смелостта ти пръв да напишеш тема в раздела! Подкрепям твърденията на @DonNikos. От мен получаваш максимално възможната оценка :-D. Радвам се, че си от тези хора, които уважават труда на хората, съдали която и да е игра, все пак без тях светът щеше да е много по-различно място:)
    SPARTANS ASSEMBLE!!!

От
    HDWorld
    Години
    28
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

По подразбиране

Предлагам само че гласуването да става по някакъв начин, без да е ясно (до края на конкурса - после да види свободно) за автора. Защото лично на мен би ми станало някакси кофти, ако например гласувам
    с 4 за някого, а той ми прасне 5. Знам, че трябва да се стараем да сме обективни и тн, но някакси винаги го има това чувство на... гузна съвест може би. Или по-лошия вариант - ти гласуваш с 4 на някого и той, разярен от това, гласува при теб с 2.
    Още един въпрос - при оценката си трябва ли да се аргументираме?
    И последен - цели числа, или може и като в училище :) 4; 4.25; 4.50; 4.75; 5?

На TheGrimReaper не съм го чел, отивам да гаврътна нещо енергийно, че заспивам, и се захващам :)
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

По подразбиране

гласуването е тайно - отивате на темата на автора и там от горния десен ъгъл избирате "Оцени Темата" - от падащото меню ще видите оценки от Отлична до Ужасна. И така можете да гласувате (даже е желателно) за абсолютно всички теми в кокурса - някои можете да оцените като ужасни, други като отлични - вие преценявате.

От
    HDWorld
    Години
    28
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

По подразбиране

Цитат Написано от lupo Виж мнението
    гласуването е тайно - отивате на темата на автора и там от горния десен ъгъл избирате "Оцени Темата" - от падащото меню ще видите оценки от Отлична до Ужасна. И така можете да гласувате (даже е желателно) за абсолютно всички теми в кокурса - някои можете да оцените като ужасни, други като отлични - вие преценявате.
    Ха добре:-D
    TheGrimReaper, 2 по милост... само заради чорапите:lol::lol::lol:

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

По подразбиране

Цитат Написано от DoC Виж мнението
    Още един въпрос - при оценката си трябва ли да се аргументираме?
    И последен - цели числа, или може и като в училище :) 4; 4.25; 4.50; 4.75; 5?
    Не мисля, че е нужно всеки да се аргументира (освен, ако не желае да сподели нещо по темата на автора)! А иначе за оценката - горе в дясно на синият бар от темата има опция: "Оцени темата" и оценките са от 1 до 5 звезди. Аз от там гласувам (и ще гласувам за всяка тема, която бъде пусната), но ако има друга алтернатива за гласуване - споделете:).

ПП: Гледам, че @lupo ме е изпреварил вече с отговора:idea:

От
    HDWorld
    Години
    28
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

По подразбиране

Цитат Написано от DonNikos Виж мнението
    Не мисля, че е нужно всеки да се аргументира (освен, ако не желае да сподели нещо по темата на автора)! А иначе за оценката - горе в дясно на синият бар от темата има опция: "Оцени темата" и оценките са от 1 до 5 звезди. Аз от там гласувам (и ще гласувам за всяка тема, която бъде пусната), но ако има друга алтернатива за гласуване - споделете:).

ПП: Гледам, че @lupo ме е изпреварил вече с отговора:idea:
    Аз това не го видях:( Спя още:flower:

PS: Вече го намерих де, имах предвид като си пусках въпроса не го бях видял.

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

По подразбиране

Сега забелязох и че срещу темата на всеки се е появила един вид статистика: 5 звзди (5 гласували със средна оценка 4.60 - такъв е примерният резултат), което е добре понеже автора ще може да следи как се оценява темата му и какви са "отзивите" за нея до момента:!:

От
    У мамини
    Години
    28
    Браво, TheGrimReaper.
    Добре си формулирал темата. Надявам се да спечелиш първо място. :wink:
    [B]It's just a state of mind...
    [img]http://img517.imageshack.us/img517/2604/7240sr3.jpg[/img]
    [/B]

1 от 9 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Без коментар...
    От ilianpk в раздел Веселба
    Отговори: 0
    Последно: 08-02-2008, 14:16
  2. Относно иконите на темите
    От J в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 5
    Последно: 25-10-2006, 10:02

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми