Показани резултати 1 до 9 от 9

Тема: Колекторското издание

1. По подразбиране Колекторското издание

Смятам да си подновя преордъра при обявяването на колекторса. То няма да е с локализирана обложка нали:)

По подразбиране Отг: Колекторското издание

Цитат Написано от soft Виж мнението
    Смятам да си подновя преордъра при обявяването на колекторса. То няма да е с локализирана обложка нали:)
    Аз мога да ти отговоря на въпроса. Не, няма да бъде на български тъй като колекционерските издания се разпостраняват навсякъде на един и същ език.

Здравейте, моето питане е дали се знае датата за преордър на колекторското издание в България, ако ще има такова тук въобще?

Благодаря предварително.

От
    In The Middle Of The Nowhere...
    Блог статии
    1

За пореден път казвам,колекторско издание ще има,ще излезе заедно с нормалното издание и НИТО Близард,нито Пулсар знаят кога ще бъде.Когато се обяви официална дата,има си тема ,ще пиша в нея.
    И аз го чакам от много време,но не може да направим нищо по въпроса за съжаление.Евентуално да получим бета ключ,но е доста малък шанса.

Цитат Написано от peace Виж мнението
    За пореден път казвам,колекторско издание ще има,ще излезе заедно с нормалното издание и НИТО Близард,нито Пулсар знаят кога ще бъде.Когато се обяви официална дата,има си тема ,ще пиша в нея.
    И аз го чакам от много време,но не може да направим нищо по въпроса за съжаление.Евентуално да получим бета ключ,но е доста малък шанса.
    Ехе ти се изхвърли отвсякъде. Те ако Близард не знаят направо пълна депресия и рязане на вени.

6. По подразбиране Отг: Колекторското издание

И аз ще си подновя преордъра при обявяването на колекторса.

Здравейте,

тъй като вече имаме дата на издаване 15.05.2012, веднага на темата, кога ще е възможно пре-ордър на колекторското издание.

Благодаря.

8. По подразбиране Отг: Колекторското издание

"Поръчки за колекционерски издания ще са възможнни от понеделник-вторник следващата седмица." (19-20).
    Това е изказване от друга фирма (няма да казвам име), но мисълта ми е да се активизирате малко от Пулсар, защото се замислям да си cancel-на преордера ако не предприемете нещо. Като цяло Ви предпочитам повече като дистрибутор, но в крайна сметка не искам накрая да съм с празни ръце.

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

Моля ви, нека не правим сто теми за един и същ въпрос. Вече има тема, в която сме писали за колекционерското издание, ще заключа тази. Ето и препратка към другата: http://forum.pulsar.bg/showthread.php?t=27130
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. ОБЯВИХА ЛИМИТИРАНОТО ИЗДАНИЕ НА MоH
    От Nightwish в раздел Новини
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-2010, 08:48
  2. <Купувам> Demon's Soul - US издание
    От Tool в раздел Архив
    Отговори: 4
    Последно: 29-01-2010, 16:30
  3. Нормално Издание
    От WaskoMihov в раздел AION
    Отговори: 1
    Последно: 25-09-2009, 17:16
  4. Far Cry 2 Специално Издание
    От Surrealist в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 2
    Последно: 21-09-2008, 22:44
  5. Платинено издание?
    От NeoRage-X в раздел Обща за игрите
    Отговори: 20
    Последно: 25-05-2008, 11:48

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си