1 от 31 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 306

Тема: Как да пазаруваме от PStore с Българска карта

Как да пазаруваме от PStore с Българска карта

Здравейте на всички, вчера най-после успях да ползвам услугите на PS Store и успях да си заредя пари в акаунта посредством Българска карта.Ще пусна инфо в темата.Мисля, че ще е полезно за всеки, който иска да си купи нещо, но не е намерил начин до сега.
    Предупреждавам!
    Всичко, което правите е на ваша глава...аз не поемам отговорност ако нещо при вас не се получи или обърка в последствие.Въпреки, че вероятноста това да стане граничи до нула!

Така.
    Идеята е да си направите виртуална кредитна карта, в която да вкарате пари с нормална дебитна или кредитна карта.
    За целта ще трябва да имате лична дебитна/кредитна карта от долу изброените.

VISA
    VISA Debit
    VISA Electron
    MasterCard
    Maestro

Ако разполагате с някоя от следните карти, значи всичко е ОК.Аз лично заредих виртуалната си карта с дебитна VISA Electron към ПИБ.
    За да направите виртуална кредитна карта ще трябва да ползвате услугите на този сайт

• Регистрирате си акаунт в сайта
      (Избирате валутата в картата [USD, GBP])

• Пускате си заявка за Виртуална Карта.

• След като активирате Виртуалната си Виза зареждате пари в нея посредством личната ви карта.
      (изваждането на виртуална карта не се таксува, таксуват се единственно зареждането на картата и транзакциите с нея.Таксите са някакви минималини)

• След като сте заредили исканата от вас сума във виртуалната кредитна карта, сте готови да пазарувате от PStore
      (аз лично за сега пробвах единственно в Американският Стор, като закупих едно PSOne заглавие.Довечера ще тествам и със Европейският Стор)

Всичко ми отне някъде около 10 мин...след това вече с помоща на създадената карта може да пазарувате ( има си всичко CVV, номер, дати).
    Логвате се в акаунта си и ползвате Storе-a без проблем.

*Важно!
    с този метод може да пазарувате единственно от US Store!

Според мен вече е мит това да не може да се пазарува от PStore с Българска карта...Еntropay изглеждат стабилни и си мисля, че условията им са приемливи.

Ако има някакви въпроси задавайте ги в темата.Ще се радвам да помогна ако мога.
    Последна редакция от Tool ; 05-05-2008 в 00:28

Години
    10
    Точки Опит
    15,143
    Level
    91

По подразбиране

На скапаняците от ДСК не приема номера на VISA ELECTRON картата, нито този сайт нито сторето :(.
    Винаги съм се чудил защо плащах WoW със нея към Близалките, но така и не успях никога да платя нещо друго с нея.

ДСК съксва! :censored:

HELP! btw ако някои има идея ..различна от ходене рано сутрин, нецензурни думи и смяна на банката което го обмислям впрочем и ще го направя като ми дойде музата.
    Последна редакция от Zografa ; 04-05-2008 в 00:16

По подразбиране

Цитат Написано от Zografa Виж мнението
    На скапаняците от ДСК не приема номера на VISA ELECTRON картата нито този сайт нито сторето :(
    Винаги съм се чудил защо плащах WoW със нея към Близалките но така и не успях никога да платя нещо друго с нея.

ДСК съксва! :censored:

HELP! btw ако някои има идея ..различна от ходене рано сутри нецензурни думи и смяна на банката което го ибмислям впрочем и ще го направя като ми дойде музата.
    Опитай като избираш да селектираш само Visa, и моята е Електрон, и като цъкнах тази опция не ми я прие...после цъкнах само Visa и стана.

Години
    10
    Точки Опит
    15,143
    Level
    91

По подразбиране

Успях да активирам картата ...:)
    Може и да опитам скоро да купя нещо от сторето.Още обмислям искам ли нещо от там.
    Мерсаж Tool ...:)
    Това не променя факта че ДСК съкс! lol

По подразбиране

Моята дебитна карта е към общинска банка и не може да се регистрира :/ Има само знака на борика и на гърба пише "валидна само в България"
    На печелившите честито!

6. По подразбиране

a kak po to4no ti idva igrata(imam predvid ako e za ps3) ili directno ti se zapisva na harda???(e pak sorry ama sam ot ps3-kata imam predvid mai centralno 6te ostavq kompa :-D)( ako ima nqkakvo zaglavie koeto ne predlaga v bg na harda li ti ostava?)

7. По подразбиране

За съжаление това работи само US Store. Aко някой е успял да го направи и в UK - да свирка :)

Цитат Написано от minko131 Виж мнението
    a kak po to4no ti idva igrata(imam predvid ako e za ps3) ili directno ti se zapisva na harda???

ok

но ако закупя игра ще е пратят ли или ще е си е имам на харда
    kak ste

По подразбиране

Цитат Написано от RICARIA Виж мнението
    но ако закупя игра ще е пратят ли или ще е си е имам на харда
    Ще си я имаш на харда (Mindkiller ти го подчерта) и дори да я изтриеш ще може да я свалиш отново.

А колкото до Entropay, днес ще опитам да направя виртуална карта с GBP като валута, може и да се получи с Европейският стор.Ако ли не нищо не губя...ще ги изхарча за съдържание в US магазина.

:metal_slug_ennemi03

Edit:

Така трябва да е ясно, че с entropay карта може да се пазарува единственно от US store-a.Опитах няколко варианта и не се получи.
    Явно за EU ще трябва да изчакаме да пуснат евентуално PSN картите, защото за момента няма начин да се пазарува... :(
    Последна редакция от Tool ; 05-05-2008 в 00:26

По подразбиране

Цитат Написано от Tool Виж мнението
    Ще си я имаш на харда (Mindkiller ти го подчерта) и дори да я изтриеш ще може да я свалиш отново.

А колкото до Entropay, днес ще опитам да направя виртуална карта с GBP като валута, може и да се получи с Европейският стор.Ако ли не нищо не губя...ще ги изхарча за съдържание в US магазина.

:metal_slug_ennemi03

Edit:

Така трябва да е ясно, че с entropay карта може да се пазарува единственно от US store-a.Опитах няколко варианта и не се получи.
    Явно за EU ще трябва да изчакаме да пуснат евентуално PSN картите, защото за момента няма начин да се пазарува... :(

ok ами направиси акаунт в us
    kak ste

1 от 31 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. купувам карта за НДС
    От n0nam3 в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 03-04-2008, 18:17
  2. Въпрос за пазаруване
    От hybrid91 в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 21
    Последно: 23-01-2008, 18:23
  3. Линк за карта за WoW ?
    От Xr1s70 в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 6