1 от 58 1 2 3 4 5 11 51 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 576

Тема: Assassin's Creed 3

От
    Провинцията
    Години
    34
    Точки Опит
    15,631
    Level
    91
    Gamer IDs

PSN ID: Boyancku

По подразбиране Assassin's Creed 3

Днес Ubisoft потвърди излизането на играта тази есен. Датата е 30 октомври 2012 г.

Ние полагаме много усилия върху заглавието, защото той е фантастичен продукт. Екипът е работил в продължение на 3 години върху създаването на Asassins Creed 3, заяви изпълнителния директор Yves Guillemot. "Това, което видяхме, е просто страхотно."

2. По подразбиране Отг: Assassin's Creed 3

Значи, че са я почнали точно след излизането на Assassin's Creed 2. :shock: Това обяснява много неща относно Brotherhood и Revelations. :lol: Предполагам, че тази ще е супер, след като са и отделили 3 години, от стандартните 1. А и нов герой + история = hype. Ще чакаме трейлъра, I guess. :)
    War... War Never Changes - Or Does It?

-Duty Calls

От
    Somewhere in the big world
    Точки Опит
    13,132
    Level
    88
    Gamer IDs

Gamertag: LordNaikon PSN ID: cereal_killer160 Steam ID: Lord_Naikon

По подразбиране Отг: Assassin's Creed 3

Така лично аз я чакам с нетърпение защото реално аз знам следните неща (тези неща съм ги чел в нета и нямам представа дали са истини):
    Играта ще е в модерни дни тоест 2012.
    Ще играем с Дезмънт този който постоянно влизаше в Анимуса да си проследи наследството.
    И най важното това ще е последната игра от поредицата.

Но както казах, това са само неща които съм чел в нета нито знам дали са вярни, нито дали ще е точно така.
    Barack Obama : "CHANGE HAS COME TO AMERICA"
    I Am What I Am

От
    Пловдив
    Години
    30
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

И аз я чакам с голямо нетърпение! Но от последните слухове, които се носят из нета е, че ще е в Америка, но освен в 2012, ще се играе и през 18 век. Все пак, от това как завърши Revelations, се разбра, че те вече са в Щатите, така че ще се рови в миналото на някой в тази местност. Точно тази епоха има много материал за конспирации! :) Като нищо могат да направят така че да се окаже асасин или темплиер, този който е убил Линкълн! :P Но каквото и да е ще се види от трейлъра, който се надявам да пуснат скоро! :)

От
    Стара Загора
    Години
    31
    Точки Опит
    19,725
    Level
    93

Цитат Написано от Cereal_Killer Виж мнението
    Така лично аз я чакам с нетърпение защото реално аз знам следните неща (тези неща съм ги чел в нета и нямам представа дали са истини):
    Играта ще е в модерни дни тоест 2012.
    Ще играем с Дезмънт този който постоянно влизаше в Анимуса да си проследи наследството.
    И най важното това ще е последната игра от поредицата.

Но както казах, това са само неща които съм чел в нета нито знам дали са вярни, нито дали ще е точно така.

И най важното това няма да е последната игра от поредицата.
    Има планове за още игри,но това ще стане след почивката която се очаква да има след тази част.
    Искрено се надявам да има,поне 1 година почивка и 2013 година,да видим PoP игра,която да си заслужава 4 те години пауза(тази от 2010 не се брои)
    Също така се очаква в АС3,да има нов енджин,нов герой(за да може да има вратичка за следваща част),по-добра графика,всичко трябва да е перфектно.
    Искам още да се върне старата традиция,една година PoP,една година АС,така ще има повече време за разработчиците да направят качествена игра...
    El Barça no es un club de fútbol, es un sentimiento

От
    София\Стара Загора
    Години
    26
    Точки Опит
    7,292
    Level
    72
    Gamer IDs

PSN ID: ArcticPhoenix- Steam ID: _finix93

Aз помня по едно време бяха пуснали няква картинка от играта и излгеждаше сякаш действието ще се развива във Франция...не знам дали е от девелъпърите или е fan-made. Най-вероятно второто.
    "Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask and he will tell you the truth."

От
    Somewhere in the big world
    Точки Опит
    13,132
    Level
    88
    Gamer IDs

Gamertag: LordNaikon PSN ID: cereal_killer160 Steam ID: Lord_Naikon

Цитат Написано от Мозъка Виж мнението
    И най важното това няма да е последната игра от поредицата.
    Има планове за още игри,но това ще стане след почивката която се очаква да има след тази част.
    Еми ще видим аз казах това което съм прочел ще видим.
    Barack Obama : "CHANGE HAS COME TO AMERICA"
    I Am What I Am

От
    Стара Загора
    Години
    26
    Точки Опит
    12,609
    Level
    86
    Gamer IDs

Gamertag: The Presator XFIRE ID: presator Steam ID: the_presator

Хммм малко рано ми се вижда за тема, но нищо не ни пречи да дискутираме и спекулираме :lol:
    1. Харесва ми, че играта е разработвана 3 години. Дано това да й помогне да заслужи "3" в името си. Brotherhood и Revelations бяха хубави, но не и перфектни. Има много неща по които можеха да поработят повече.
    2. Интересно ми какви ще са геймплейните промени, при положение, че има доста разлики от AC 2 до Revelations и как Убисофт са нагаждали играта, докато са изкарвали последните 2 на пазара. Би било ужасно да ни сервират нещо, което да не се различава от Revelations. Надявам се Убисофт да са имали предварително разработени идеи, относно това, което ще включат във всяка игра.
    3. Новият енждин и аз го искам, този вече остаря :lol: За Brotherhood и Revelations се видя, че няма е, просто за 1 година разработка и да искаха нямаше как да го сложат, дано да ни изненадат с AC 3.
    4. Assassin's Creed 3 няма да е последната AC игра, но ще завърши историята на Дезмънд, която започна в AC 1 :) Самите Убисофт си казаха преди време, че Анимусът им дава неограничени възможности и много биха искали да направят други игри, с други герои и сюжет.
    5. Относно сюжета- на този етап не се знае абсолютно нищо. Със сигурност няма да видим Ецио или Алтаир, тяхното време вече мина. Дезмънд ще е единият герой, но за другият можем само да гадаем :) Убисофт ни обещаха нов герой и нов времеви период, в който ще се развива действието, но не показаха нищо в края на AC: R :(
    Тийзърите ги очаквайте Март- Май месец, а първата истинска информация за играта и cinematic трейлър- както винаги на E3.
    "You said it yourself, Kain... there are only two sides to your coin."
    "Apparently so, but suppose you throw a coin enough times... suppose one day, it lands on its edge."

Спечелени турнири: 13

От
    София
    Години
    36
    Точки Опит
    37,248
    Level
    99
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: Pijo55555

Отг: Assassin's Creed 3

Да се надяваме, наистина, че ще ни изненадат приятно, защото последната игра от поредицата - "Revelations" - беше сериозно разочарование за мен - изиграх я едва 2 пъти и нямам никакво намерение да я играя повече близките 1-2 години, а може и повече.
    „Времето е наркотик, много от него убива.“
    „Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“

10. По подразбиране Отг: Assassin's Creed 3

Ами Brotherhood и Revelations бяха разочарование, защото им беше отделена по 1 година за разработка. Тук вече говорим за цели 3 години, което значи, че 90% ще видим нов герой, нов енджин и нова история. Надявам се, че 3 години са им били достатъчни. :lol:
    War... War Never Changes - Or Does It?

-Duty Calls

1 от 58 1 2 3 4 5 11 51 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> Assassin's creed 2
    От Difo в раздел Архив
    Отговори: 8
    Последно: 27-11-2010, 17:18
  2. <Продавам> Assassin's creed 2 за PC
    От aquariusm в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 22-04-2010, 00:05
  3. Assassin's Creed 2
    От niki_567 в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 0