Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Playstation 4 - the best place to play - Страница 2

Резултати от анкетата: Имаме ли нужда от ново поколение конзоли ?

Гласували
199. Не можете да гласувате в тази анкета
  • ДА

99 49.75%
  • НЕ

73 36.68%
  • Батето, пак е пиян !!!

27 13.57%
2 от 269 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 52 102 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 2684

Тема: Playstation 4 - the best place to play

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

По подразбиране Отг: Слухове за PS4 !!! So far

Бате, разбира се, че я прочетох, не разбирам много от видеокарти, но мисълта ми беше за това изречение "We don’t expect the PS4 before late 2013 best case, 2014 seems much more likely, so things may change a lot before you can buy one.". Според мен няма да е по-рано от 2015-16, при положение, че първите модели няма да са максимизирани и ще изчакам да излязат подобрените версии, както беше при 1, 2 и 3, като PS2 Slim, не бих я определил като по-здравия модел от fat-a. Спекулации колкото искаш, както беше и при 3-то поколение, даже имаше официални снимки на контролерите които не отговаряха на истината(ако си спомняш формата с полумесеца), а и SONY ще изчакат да видят какво ще предложат конкурентите от Microsoft и Nintendo, което е нож с две остриета. Честит ви 3-ти Март. Поздрави Бате :)

Точки Опит
    8,369
    Level
    75

И за мен е доста рано още да се вади ПС4, при положение че в момента дори и "най - тежките" игри не използват харуера на ПС3 на 100% :)

От
    Стара Загора
    Години
    31
    Точки Опит
    19,725
    Level
    93

Аз лично винаги съм залагал на 2013,че ще има
    нова конзола от ново поколение...(PS4,Xbox720)
    Това за 2014-2015 г е безумие и е по скоро във сферата на фантастиката.
    El Barça no es un club de fútbol, es un sentimiento

Точки Опит
    10,181
    Level
    81

Директора на Сони излезе на интервю и каза че няма да видим скоро PS4,защото PS3 не е изчерпил целия си потенциял,така че се предвижда някъде края на 2014.
    Честно казано аз нямам намерение да си купя друга конзола на Сони и най малко на друга фирма.Купих си PSP и много ми хареса навремето,дори и сега играя от време на време като пътувам,но нямам намерение да взимам PSP Vita,колкото и мощна да е,колкото и добре да изглеждат игрите, някакси не ме привлича.Така че фирмите да намалят малко темпото с конзолите и да мислят как да правят по хубави игри,BluRay дисковете двуслойните имат 50ГБ място,а сегашните игри вземат 10 -14ГБ място,така че имат да наваксват :)
    PS3 Forever :)
    PSN ID:eno_solidsnake

От
    Плевен, Варна, София...
    Години
    29
    Точки Опит
    10,505
    Level
    81

Цитат Написано от eno Виж мнението
    Директора на Сони излезе на интервю и каза че няма да видим скоро PS4,защото PS3 не е изчерпил целия си потенциял,така че се предвижда някъде края на 2014.
    Честно казано аз нямам намерение да си купя друга конзола на Сони и най малко на друга фирма.Купих си PSP и много ми хареса навремето,дори и сега играя от време на време като пътувам,но нямам намерение да взимам PSP Vita,колкото и мощна да е,колкото и добре да изглеждат игрите, някакси не ме привлича.Така че фирмите да намалят малко темпото с конзолите и да мислят как да правят по хубави игри,BluRay дисковете двуслойните имат 50ГБ място,а сегашните игри вземат 10 -14ГБ място,така че имат да наваксват :)
    PS3 Forever :)
    +2 x 1
    Човек дори и добре да живее... все пак живее в България...

Точки Опит
    14,820
    Level
    90
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

PSN ID: KALIN_BULGARIA

Скоро ще трябва да се отваря официална тема за PS4.

CPU – Cell Broadband Engine X @ 3.2GHz – 16PPE’s – 128 SPE’s
    GPU – Custom Nvidia/SCEI “quantum Leap” @2GHz
    Memory – 10GB XDR2 + 10GB GDDR6
    Storage Capacity – 250GB/320GB Model depending
    OS – Sony Aether
    Video Resolution – 2160p 2D – 1080p 3D
    Audio – 11.1
    Media Formats – PS4 Game Disc – PS3 Game Disc – PS2 Game Disc – PS1 Game Disc – HD Blu Ray Disc – DVD – CD
    Controller Input – Dualshock 4 – Dualshock 3 – PS Iris – PS Vita – PS Omni – PS Certified Xperia – Sony Tablet – PS Move – PS Eye – Sixaxis

Connectivity – USB 3.0 – HDMI 1.4 – Bluetooth 4.0 – WiFi b/g/n – DLNA – Ethernet – PS Vita – Memory Cards SD/MMC/etc

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Много ми се иска да са такива, но дълбоко се съмнявам ! Тези 20 кила рам не ми вдъхват много доверие !
    Но ако Сони пуснат това чудовище, 100% го купувам !
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

Точки Опит
    11,467
    Level
    84
    Блог статии
    5

Ако пуснат такова нещо, най-вероятно ще има по-лош лънч от този на пс3 :lol:. Това си е 100% фейк, онзи ден го пуснах в темата за слухове. Те още 90% от игрите не са нативно 1080п туй 2160 щяло да бъде :lol: Друготото което е паметта трябва да е степен на двойката, поне в повечет ослучаи. Или това е някаква странна архитектура, или е фейк правен от човек дето си няма и идея от компютри. А и кой е тоя графичен процесор дето да може пълноценно да борави с 10гб рам :lol: Дори да приемем че всичко е вярно ... представяте ли си как ще грее това, ще мога да си правя барбекю върху него докато ми зарежда сейфа.

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Цитат Написано от ZaG Виж мнението
    представяте ли си как ще грее това, ще мога да си правя барбекю върху него докато ми зарежда сейфа.
    It only does everything.

Аз не очаквам да видим нещо ново откъм хардуер на Е3. Явно е, че са заченати вече, но ме съмнява друг освен Нинти да покаже. Най-малкото всичко вече щеше да е изтекло от Сони, както беше с PSP, PS3, Vita и тн, или поне някой дев да щеше да се изтърве. Сега фишеци само.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Рано е още за следващото поколение (не че не е добре дошло)! Сони си го казаха - 10 years life span !!!
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

2 от 269 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 52 102 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Новини, слухове, анонси
    От Jim Raynor в раздел Обща за игрите
    Отговори: 1474
    Последно: 14-05-2019, 23:14
  2. Отговори: 5
    Последно: 03-10-2011, 11:36

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове