Резултати от анкетата: Имаме ли нужда от ново поколение конзоли ?

Гласували
199. Не можете да гласувате в тази анкета
  • ДА

99 49.75%
  • НЕ

73 36.68%
  • Батето, пак е пиян !!!

27 13.57%
5 от 269 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 105 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 41 до 50 от 2684

Тема: Playstation 4 - the best place to play

От
    София
    Години
    43
    Точки Опит
    9,747
    Level
    79
    Gamer IDs

PSN ID: BM_Losho

По подразбиране Отг: Слухове за PS4 !!! So far

Мнението ми е,че още е рано за ново поколение конзола.Тепърва има да излизат купища заглавия за PS3-ка.Като гледам характеристиките на новата машина за да се накефиш на макс трябва солиден телевизор,с 3D и 4K резолюция.А не всеки има 3D тв.Това ще е допълнителен и не малък разход.

От
    бургас
    Години
    31
    Точки Опит
    14,696
    Level
    90

аз очаквам PS4 да излезе не по-рано от 2014 г.
    nintendo fanboy

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Цитат Написано от nikifei Виж мнението
    Мнението ми е,че още е рано за ново поколение конзола.Тепърва има да излизат купища заглавия за PS3-ка.Като гледам характеристиките на новата машина за да се накефиш на макс трябва солиден телевизор,с 3D и 4K резолюция.А не всеки има 3D тв.Това ще е допълнителен и не малък разход.
    100% ще бъде обявена 2013 на е3 или TGS. 3D-то винаги ще бъде като опция, по простата причина че има голям процент от хора на които не им понася! 4к телевизорите, ще бъдат достъпни за масите мин. след 2-3 години, технологията е нова и като всичко ново цената ще бъде непосилна за нормалния потребител. Аз лично нямам търпение за следващото поколение PS, направо полудявам когато ми изкачат разни предмети от света на 5м от героя ми! Това поколение показа каквото можа (KZ3,Halo 4, Gears 3, U3 etc.). Естествено ще има и бисери като Beyond: Two Souls и GoW: Ascension.
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    Стара Загора
    Години
    31
    Точки Опит
    19,725
    Level
    93

Моето скромно мнение е,че края на 2013г ще е наличен PS4.Най късно началото на 2014г,трябва да излезе във цял свят.
    Лично аз усещам,че вече е време за ново поколение конзоли.
    El Barça no es un club de fútbol, es un sentimiento

Точки Опит
    14,820
    Level
    90
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

PSN ID: KALIN_BULGARIA

Цитат Написано от Мозъка Виж мнението
    Моето скромно мнение е,че края на 2013г ще е наличен PS4.Най късно началото на 2014г,трябва да излезе във цял свят.
    Лично аз усещам,че вече е време за ново поколение конзоли.
    Е, кое е това нещо, което те кара да усещаш подобни неща?

От
    Горна Оряховица
    Години
    36
    Точки Опит
    6,267
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: KeeperOfUnreal

Рано или късно това ще се случи,мен по скоро ме вълнува дали PSN Профилите ще се запазят защото много от тях са изградени с много игра а никой няма да му харесва тя да е била напразно.С излизането на новата конзола да се налага някаква нова платформа за нови такива Профили,неми се нрави,ще е много хубаво да си играем в бъдеще с постигнатото като проценти,трофеи,приятели и т.н.Естествено всеки може да си играе с ps3-та в сегашният PSN и профил но рано или късно ще му писне и ще иска да се възползва от новото ps4:arrow::arrow::arrow:дано не променят нещо и оставят постиженията ни8-)

От
    CC
    Точки Опит
    7,282
    Level
    72

Цитат Написано от KeeperOfUnreal Виж мнението
    Рано или късно това ще се случи,мен по скоро ме вълнува дали PSN Профилите ще се запазят защото много от тях са изградени с много игра а никой няма да му харесва тя да е била напразно.С излизането на новата конзола да се налага някаква нова платформа за нови такива Профили,неми се нрави,ще е много хубаво да си играем в бъдеще с постигнатото като проценти,трофеи,приятели и т.н.Естествено всеки може да си играе с ps3-та в сегашният PSN и профил но рано или късно ще му писне и ще иска да се възползва от новото ps4:arrow::arrow::arrow:дано не променят нещо и оставят постиженията ни8-)
    Което ме подсеща за въпроса относно обратната съвместимост.Дали аджаба хората ще могат да си играят солидното количество заглавия на новите конзоли:wink:Според мен този въпрос вълнува не малко хора:)
    Последна редакция от Comics ; 18-11-2012 в 15:11

От
    CC
    Точки Опит
    7,282
    Level
    72

Цитат Написано от IvanSlavkov Виж мнението
    100% ще бъде обявена 2013 на е3 или TGS. 3D-то винаги ще бъде като опция, по простата причина че има голям процент от хора на които не им понася! 4к телевизорите, ще бъдат достъпни за масите мин. след 2-3 години, технологията е нова и като всичко ново цената ще бъде непосилна за нормалния потребител. Аз лично нямам търпение за следващото поколение PS, направо полудявам когато ми изкачат разни предмети от света на 5м от героя ми! Това поколение показа каквото можа (KZ3,Halo 4, Gears 3, U3 etc.). Естествено ще има и бисери като Beyond: Two Souls и GoW: Ascension.
    Е Бате как можа да пропуснеш The Last Of Us...като Бисер:)

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Цитат Написано от Comics Виж мнението
    Е Бате как можа да пропуснеш The Last Of Us...като Бисер:)
    Ни ма е срам ! :shock:
    Бях на работа и ме занимаваха с глупости докато пишех. :lol:
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    Плевен
    Точки Опит
    11,356
    Level
    83
    Gamer IDs

PSN ID: SsoliduzZ

Ново инфо около следващия PS който по всяка вероятност няма да съдържа числото 4 в името си,в статията е обяснено защо.

http://www.ps3news.com/playstation-3...psm3-magazine/

Това което ми прави впечетление.
    Някои от първата генерация игри за конзолата ще изглеждат като демотата на Watchdogs,Star Wars 1313 и Square Enix's Luminous-наистина впечетляващо.
    1080p резолюция на 60 кадъра в секунда като стандарт за игрите.
    Няма обратна съвместимост с PS3 игрите,класически такива(както и да се разбира това)ще бъдат налични през Gaikai.
    Всяка конзола ще бъде предлагана в комплект с Moove контролер и камера-не ми става ясно дали ще бъдат наличните такива,или техни подобрени версии,залагам на второто.
    28nm ,4 ядрен AMD процесор,не е опомената работната честота.
    Използвани(втора ръка) игри няма да вървят на друга конзола,всяка игра трябва да бъде регистрирана към PSN акаунт(вероятно един)-неща които хич не ми се нравят.
    Цена за Европа 400EUR-500EUR
    Последна редакция от liquidusz ; 18-11-2012 в 13:22

5 от 269 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 105 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Новини, слухове, анонси
    От Jim Raynor в раздел Обща за игрите
    Отговори: 1474
    Последно: 15-05-2019, 00:14
  2. Отговори: 5
    Последно: 03-10-2011, 12:36

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове