1 от 176 1 2 3 4 5 11 51 101 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 1752

Тема: Diablo III

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

По подразбиране Diablo III

Според най-новите данни играта няма да излезе по-рано от началото на 2012 г. От Blizzard са написали, че искат да полират още малко някои елементи и заради това се забавя излизането. За сметка на това, бетата ще бъде удължена. Повече инфо: http://eu.battle.net/d3/en/blog/3002...3_09_2011#blog
    Последна редакция от Nightwish ; 04-03-2012 в 22:50
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

По подразбиране Отг: Диабло 3 Info

I'm saD :(:( ;(

Не ме разбирайте погрешно,аз обожавам игрите на Blizz...обаче това което научих скоро ме остави не оосбено радостен...
    Първоначално си мислех,че подобно на SC2 ще има опция да си джъткаш сингъла офлайн.Това с онлайн мислех че ще е от рода на еднократно проверяване при стартиране на клиента всеки път,подобно на SC2 за обновяване или просто за кратка проверка..
    ОБАЧЕ!!!
    За да играя сингъл плейър.....сам...СЕ НАЛГА ДА ИМАМ ПОСТОЯННА ИНТЕРНЕТ ВРЪЗКА!?!?Не че е проблем,но защо да искам да съм онлайн за сингъл игра?Нима Diablo II бе криво когато имаше стандартното меню?Но това е игра от времена забравени,от така наречените Golden Ages...
    Защо?Тъкмо със сълзи на очите,наблюдавах всеки геймплей трейлър а сега....

Преди да тръгнете с факлите,ето моята идея за цялата работа:
    Blizz правят това заради:
    -пиратството
    -auction housе-а или по точно,добър начин да наглеждат парите,от сега си представям екслкузивни за auction housе-а предмети,сетове и други лъскави джунджуриики.

Какво предлагам аз(но няма значение защото така или иначе,няма да бъде забелязно):
    Offline:
    Стартираш клиента,проверява ти версията,дава ти опция:Offline или Online,ако нямаш нет или достъп до нет,само offline ще е налична(логично) и ще даде стандартна грешка от типа:connection with server failed,retry?
    OFFLINE:
    правиш герой с който не можеш да играеш онлайн.Екслузивни итеми за този режим няма.
    ONLINE:
    Има две подопции:MMO или CO-OP
    MMO ще дава възможността да си в главния сървър и да се мандехерцаш наляво и надясно с други,там ще е и мястото за PvP.Ексклузивни предмети в auction house и награди от дуели и надпревари.
    CO-OP е ориентиран за отборна игра през кампанията,ексклузивни предмети и чудовища в хода на игра.Има auction house няма ексклувини предмети в него.Възможна направа на Private games с парола.
    Играча има опцията за отделен герой предназначен за CO-OP или MMO,Battle.net няма да позволи на персонаж игран в single да премине в Online-режим, така че в лобито ще е невидим и невъзможен за достъп и употреба.
    Кой ме подкрепя?
    Дано има алтернативи,in Blizzard I trust.
    Последна редакция от 9Y0 ; 15-10-2011 в 20:26
    Click for RAGE unleashed....

От
    In The Middle Of The Nowhere...
    Блог статии
    1

9Y0,сега няколко неща и от мен по темата.
    1.Пиратство винаги ще има било то в полза на играта или във вреда.
    2.Близард ориентират всичко около Battle.net 2 и играта му в него,което прави достъпна аукционната къща,чат между отделните игри (Starcraft,Diablo 3,WoW),което значи,че играта НЯМА да има Lan,Single player

Както се изказаха Близард- "всеки вече има вкъщи интернет,няма да е проблем да се играе само онлайн"
    Аз лично също не одобрявам да няма ЛАН и офлайн игра,защото играя предимно сингъл.Все пак играта не е и дай боже,никога няма да е ММОРПГ за да се играе онлайн задължително.
    Близард са направили играта да няма PVP (*само в специална Арена),което според мен е най-доброто нещо в Диабло 3.
    Най-глупавото нещо пък е това,че не може да дадеш Save & Exit както на D2,ами има изчакване от 15-20 секунди както на WoW,което значи,че не може да се измъкваш при битки когато си на малко health.Както и NPC-тата в града няма да те пълнят и махат curses както на D2

Като цяло като гледах предметите и всички неща досега Диабло 3,няма да има абсолютно нищо общо с диабло 2,само името е общото което ги свързва и историята.
    Други са хората от екипа все пак правили диабло 2 и 3 е на съвсем друго ниво,но дали ще е зарибяваща както Д2,ще видим.
    Човек който не е играл д2,ще му е 100 пъти по-лесно да започне д3,защото не знае нито 1 предмет или бонусите им или рецептите,все неща който липсват в д3..
    Дали ще ни хареса..ще видим..някой ден ;)

Well,харесва ми оптимизма ти.За АН нямах против,както и факта че ще дава опция за real cash търговия.Мина ми през акъла че може да има ексклузивни итеми само в АН,които ще се купуват само с истински пари,но не мисля,че близ са толкова лакоми.Също,не знаех че вече няма holy man,който да ме пълни и чисти...странно..Това с със сейфа също не го знаех..Колко пъти съм си спасявал кожата така в D2 :lol::lol:
    Click for RAGE unleashed....

От
    Блог статии
    1

Да нали знаеш,никой не е длъжен да ползва AH,твоя воля е и мисля,че е много добро решение,легална търговия ,а не да трейдваш между геройте,влизаш с 1 в игра,излизаш с друг и тн.Много по-удобно е.
    Близард обявиха официално,че в AH ще се продават само предмети от играта/герой,те НЯМА да продават техни предмети,както и други продукти свързани с фирмата.Тоест няма да играят роля в играта,само предоставят аукциона за ползване.
    Мисля,че вече всички знаете,че няма да има AH в Hardcore режим.
    Дано все пак се сетят Януари да я пуснат,да не чакаме март-април както всеки 2-ри казва вече..

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

От
    Блог статии
    1

Отг: Диабло 3 Info

Цитат Написано от DoC Виж мнението
    УОУ,това потвърдено ли е,къде го намери,не го виждам в официалния?
    Жалко само,че няма Book of Cain..флашката е супер (да разбирам ли,че има оригинални диабло/лод на нея?),както и диабло head-a,остава сега само и дата да обявят и всичко ще е точно.

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

Последна редакция от DoC ; 22-10-2011 в 00:11
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

От
    София
    Точки Опит
    8,111
    Level
    74

Приятен едишън, ще се купува =)))

10. По подразбиране Отг: Диабло 3 Info

Остава да обяват официална дата за релиза и да се внесат достатачно бройки от колекторс едишина :)

1 от 176 1 2 3 4 5 11 51 101 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Дискусия> diablo 2
    От reflector в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 05-02-2010, 11:21
  2. diablo 2 i lod
    От Kamigawa в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 2
    Последно: 27-09-2006, 16:30

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми