Така малко ми е трудно точно от къде да започна :) .Началото беше много много отдавна спомням си как играх на пиратски сървър нз Ц1 и ме впечатли доста играта като графика,свят и всичките неща в нея.От начало играех пиратски сървъри поради причината че нямах възмойността да плащам за официалния,но в последствие започнах работа и вече имам възможността да и се наслаждавам в оффициала където е изключително.Нещата с които играта ме впечатлява най-мгого са невероятно красивата графика,огромния и постоянно развиващ се свят,начина по който дрехите стоят различно на различния вид герой (в зависимост пол,раса),босовете :twisted: не са направени просто ей така да отидат 20 човека и готово изисква се много труд и усилия.Градовете са невероятно красиви и със разнообразна архитектура и стил което и предава идентичност.Голямо впечатление ми направи че може да се развиват геройте във много посоки и всяка от тях си има своите предимста и недостатаци.Ще се повторя но графиката на моменти ме остава без дъх има невероятно красиви места.Просто обичам тази игра защо да играя друга ? Някои ще кажат играй WOW и аз ще и кажа ти луд ли си :?: няма смисал да си хвърлям парите на вятъра за графиката некоментирам "комикс" .Света и много много недовършен :oops: (играл съм малко правил съм eXploit и знам за какво говоря) и много ме дразни това че дрехите стоят по един и същ начин на различните раси и полове супер е тъпо,и според мен босовета са направени много лесни но все пак да не забравяме че WOW е направена да печели пари :wink: ох стига не ми се прикава з аиграя която ненавиждам.Както казвах преди да си купя оригинален Lineage II "Ако ще плащам за игра това ще е Lineage II" GG

За да не пускам още една тема ще напиша тук ако не е проблем защо предпочитам оригинални игри.
Причината е проста оригинала си е оригинал винаги съпорт,доста повече хора,добър хостинг,не са някакви бъгови сървъри кадето те пуска мах лвл и топ геар (което за мен е безмислено друго си е да се мъчиш дори с месеци но накрая ще знаеш че си постигнал нещо).

Еми това беше от мен знам че съм изпуснал нещо но просто които не е играл играта незнае какво изпуска :) препоръчвам я на всички които не са я пробвали от мен чао. GL HF (Kain The Best Server)