Показани резултати 1 до 9 от 9

Тема: Съвети към новите участници

По подразбиране Съвети към новите участници

Понеже остават десетина дена до края на конкурса реших да пусна тема, в която всеки може да даде съвет към новите участници и да сподели какво е очаквал, но все още не е видял.

Повече атрактивност - По-добро форматиране, използване на подравняване и цвят, скрийншоти, картинки на фенове, дори разказ в картинки. Специално към участниците, който играят Lineage II - проявете малко въображение, играта дава възможност дори да се рисува с монети :)

Не чакайте последния момент - забелязва се, че по-старите теми са прочетени от повече потребители и така шанса за повече гласували и по-добра оценка нараства :) Не забравяйте, че последен срок за пускане на нова тема е 24часа преди края на конкурса!

Не бързайте - Понякога нещата не стават от първият път, а публиката забелязва кога всичко е изпипано! Започнете да пишете темата си и чрез бутона "Покажи мнението" разглеждайте как върви. Ако не сте приключили, а ви се налага да ставате си запазете всичко в word документ. Сигурно ще ви изненада, но така ще запазите подравняването, използваните цветове, картинките, дори емотиконите!

Години
    11
    Точки Опит
    15,143
    Level
    91

По подразбиране

вие въобще поставяте ли се на мястотo на създателите ...игра с огромна преспектива, но изведнъж я виждате в определен торент ... Как ще се почувствате? ...с които да създадете продължение на играта си...

врън - мрън - хлъц...момент си забърша сопола провиснал от умиление

Ако прочета още няколко теми в тоя стил ще строша със зъби некое оригинално копие и ще си срежа вените с него.

Да се поставя на мястото ...
    Как щел да се почуства ...
    Ама много сме загрижени и залисани да не обидим някого.А дали ни пука за гладуващите на една ръка разстояние невръстни сънародници по сиропиталищата? Питам и отговора го знам предварително.Кога за последен път постави монета в протегнатата ръка на просяк по улиците?
    Но иначе сме майстори да напишем колко много ни вълнува съдбата на дебелогъзия чиновник от Юбисофт примерно.
    Просто това е лицемерие и въобще ама въобще не вярвам на всичките изписани теми в този дух.На нито една думичка дори.Как па се не намери някои да напише нещо смислено и най-вече истинско :(
    Аре стегнете се и напишете нещо ИСТИНСКО! стига с тоя латиносериали никой не им вярва.

Очаквах повече в интерес на истината.Не ме убедихте.

Те това е моето мнение за конкурса до момента.Щеше ми се да имам мнение за ММОРПГ играта но нямам не съм я играл.

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

@Zografa: Братче, недей да се впрягаш толкова много от тези излияния - просто го приеми като мнение, не като мрънкане :) Нервите ще ни трябват занапред, ако вземем да си трошим зъбите и режем вените заради всяко подобно изказване то ще останат ли свестни хора ? Просто казано - аз лично се кефя когато си взема оригинално заглавие (било то филм или игра) не зна мзащо но ми е кеф (и то голям) особено ако говорим за филми (там съм придобил болестни отклонения) хахахахахаха
    Айде поздрави и недей да се нервиш за глупости :) :flower:

Години
    11
    Точки Опит
    15,143
    Level
    91

По подразбиране

Хехе стига бе то бе ясно че е образно казано това с вените:)
    Дори и не се нервя действително.
    Просто ми се искаше някои да напише нещо убедително и стойностно ...приемете го като стимулираш шут по меките части да се задействате щото темите действително смърдят и са неискрени.А може да се напише по въпроса стига да го чувстваш и вярваш действително.

п.с.Инак гласувах само за рипъра:) ма аз съм продажник:) а тои ме подкупи много преди темата още.

По подразбиране

Моля придържайте се към заглавието на темата. Има цял раздел, в който да си създавате теми и да си говорите :/

По подразбиране

Един съвет от мен...придържайте се към темата повече...не разказвайте как сте навлезнали в гейминга....споделете Защо играете оригинални игри?

7. По подразбиране

:-D Смятай, използвах именно историята за първите ми няколко игри и усещането преди това и конкурсът се зарина с теми всеки да си разправя гейминг/музикалната и т.н. история.... Проблемът ми се струва е в това, че изобщо не са направили връзка с миналото си и това защо играят оригинални игри - примерно...

Edit: Ок - глупаво от моя страна - не се зарина :))) Просто така ми се е сторило. Само няколко са. А може и преди мен да е имало - Четох само темите с високите мнения... Другите няма смисъл просто.

Извинявам се за офтопика. Но като съвет - просто отговорете ясно, искрено и аргументирано на въпроса, като избягвате клишетата.
    Последна редакция от sky_knight ; 25-05-2008 в 10:04 Причина: Корекция на мнение.

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

Всяко мнение е ценно са самата тема и дискусия - радвам се че толкова много хора са откликнали на идеята да споделят своите гейминг истории :)

Преди време и аз бях пуснал един пост за навлизането ми в гейминга който още се пази из архивите на форума :)

Но аз съм от старата генерация и нямам (особено сега) много време за игри и други занимания, понеже живота взе леко да ме притиска по тиквата (празната), но когато и да седна удобно пред конзолата се кефя максимално :)

След малко отивам да поджиткам на "Gran Turismo 4" че отдавна не бях я навестявал :)

От
    У мамини
    Години
    28

По подразбиране

За новите участници:
    Момчета (и момичета), слагайте снимки на каквото имате оригинално. Това ще ви помогне много да убедите другите, че наистина играете оригинални игри и изобщо ползвате лицензиран софтуер.

Към old-school player-ите:
    Keep it that way! :wink:
    [B]It's just a state of mind...
    [img]http://img517.imageshack.us/img517/2604/7240sr3.jpg[/img]
    [/B]

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. подарявам чисто новите PSP игри
    От drajo в раздел Архив
    Отговори: 6
    Последно: 21-01-2008, 00:38

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •