Показани резултати 1 до 8 от 8

Тема: RETRO BOBBY

От
    София
    Години
    29
    Точки Опит
    6,979
    Level
    71

По подразбиране Отг: RETRO BOBBY

Евала..ебати пича.В нашата тъпа държава, в която никой нищо не пази никога няма да има такива места и това ме натъжава,защото едно такова малко местенце е като машина на времето и може да задейства толкова добри чувства и спомени и да ни накара да се усмихваме малко повече.И без това медиите ни затрупват с негативизъм,който рефлектира върху хората и ги мачка и обезсърчава.От много време си мисля за един такъв ретро магазин,но все стигам до извода,че ще бъде невъзвръщаема инвестиция.Никога няма да е на печалба,но поне ще има едно общество от ретро-маняци които ще го оценят.След години...може би..може би..

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    28
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Отг: RETRO BOBBY

Мач Райдър е доста напред с матеряла и има възможност да направи нещо такова.

Иначе пича е мноо луд и ме изкефи наистина !
    R.H.C.P.

От
    Detroit, Michigan
    Точки Опит
    11,219
    Level
    83
    Gamer IDs

Steam ID: djinjifila

И аз си колекционирам неща, както и много хора в този форум, но не съм тръгнал да ги разпродавам ;) Така че, в България си има доста колекционери, но не са тръгнали да си разпродават колекциите.

Иначе видеото е доста готино. Даже си харесах няколко неща :lol:

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

Нормално е да си харесаш :lol: Готини неща има.
    По принцип, тръгнеш ли да колекционираш лесно, трудно се решаваш да продадеш нещо от колекцията. По-скоро да замениш за нещо друго, но дори и тогава не е лесно да вземеш решение. Поне при мен е така.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

Точки Опит
    11,467
    Level
    84
    Блог статии
    5

Уау ! Ако имаше такова нещо някъде наоколо щях да се подстригвам многократно по често :lol:

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    35
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

Тук няма как да стане :) Освен ако не е някои мноооого голям ентусиаст.
    Първо тук нямаме гейм култура. Второ никой няма да иска да инвестира при положение, че е обречен да фалира след няколко месеца или като му писне да набива пари.
    Иначе найстина има идея да се направи място... дори едно кафе да е, където да се събираме, но тук идва и другият проблем. Ние само искаме. Когато някой го направи ще има : Абе защо да ходя там, като мога да си го играя в нас.
    ....... and yes..... there will be Blood.......

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

Мда, има го и този момент на "типичен български манталитет". Пък и нещо, колкото и да е готино, разкрие ли се за по-широка публика започва да изгубва чара си - вече не е затънтеното приятно местенце, в което се събират дружки и ценители, а място, в което се наблъскват всякакви навлеци. Поне аз така си мисля...

За да е приятно, трябва да е за отделен кръг хора. "Просветени" да ги наречем :lol: Хора, които наистина биха могли да оценят една такава обстановка. Едно време имах намерение подземния ни гараж да го направя на една стая за такива приятни сбирки с приятели, ама нашите решиха да вземат кола :lol:...

По света такива места не липсват. Например онзи ден даже четох, че един бивш Супер Сентай (aka Японската версия на Пауър Рейнджърс) актьор отваря бар с изцяло Tokusatsu (разбирайте всякакви сериали с шарени трика, роботи и извънземни уроди) обстановка.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Retro Zone
    От ioangamerh в раздел Обща за игрите
    Отговори: 15
    Последно: 25-03-2009, 10:37

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •