Показани резултати 1 до 10 от 10

Тема: Diablo 3 - Pulsar + d3bg.org

От
    Варна
    Години
    26
    Gamer IDs

PSN ID: BG_NightCrawler XFIRE ID: nightcrawlerbg Steam ID: semeentip15

По подразбиране Diablo 3 - Pulsar + d3bg.org

http://www.d3bg.org/showpost.php?group=1&cat=13&post=69

Наистина ли имате нещо общо ? Моля отговорете ми из тия дни да се опитам да си анулирам поръчката ако е fake , понеже брат ми му е дал номерът на Preorder поръчката !

От
    София
    Години
    32
    Точки Опит
    4,809
    Level
    61

По подразбиране Отг: Diablo 3 - Pulsar + d3bg.org

Здравей,
    Стана ми интересно и разгледах сайтът,доста приятно е направен.Нямам представа относно какво са искали от хората там,но докато разглеждах попаднах на ето това: Отговор на Blizzard за www.d3bg.com

Hi,

We would like to thank you for your interest in joining the European Blizzard Fan Site Program. We’re very proud that Diablo III has inspired you to create a website for our game and wish to thank you for the time and devotion you have invested in it.

http://www.d3bg.org does indeed look like a potential candidate to enter the Fan Site Program, and we have therefore decided to put your site under review for a period of approximately 3 months. During this time we will be monitoring your site on a regular basis to see if the current standard of quality is maintained, both in regards to content as well as the frequency of updates.

If you have any questions, please feel free to let us know

Kind regards,

The Community Team
    Blizzard Entertainment Europe

Това ако са го писали Близард,аз съм незаконният син на Обама.Other than that-сайтът е приятно направен.
    Принципно ще ти кажа за мен-направил съм си преордер от Пулсар и си чакам копието от тях,не ме интересуват други източници,знам че този е меко казано надежден и това ми стига,успех!

От
    Варна
    Години
    26
    Gamer IDs

Аха :)

Честно казано сайтът е наистина много готин и ... може би това е една от причините брат ми да се подведе. Лошото е , че тук обаче не виждам никаква връзка с техния сайт , което ме навява на мисълта , че е fake . Проблемът е , че брат ми е дал двете ми имена от преордър бланката , кодът на поръчката и телефонният ми номер . Има ли някаква вероятност да използват тези данни и да получат / откажат поръчката , като си приберат парите или това нещо става само срещу самата бланка ?

От
    София
    Години
    32
    Точки Опит
    4,809
    Level
    61

Тъй като няма как да ти пиша на лично (малък lv си) ще ти кажа в съкратен вариант какво бих ти препоръчал.Като за начало си извади телефоните на Пулсар от сайтът,след което ако искаш пробвай да звъннеш на обобщеният такъв или на този в Мол-София(не съм сигурен,че работи някой,празници са все пак)
    Ако ли не-в работен ден ще успееш да се свържеш с тях-обикновено какa ти Nightwish вдига(много приятна дама) и ти препоръчвам да разкажеш с 2 думи за какво става въпрос,за да няма объркване.Мисля,че е вариант(след като го обсъдиш с тях разбира се) да си откажеш поръчката,като след това направиш нова с различна бланка или код,един вид старата ще е анулирана.Така ще си сигурен,че злоупотреба няма как да има.
    Един friendly advice от мен-занимавай се само с официални и оторизирани доставчици като Пулсар-каквото и да се случи тези хора винаги ще ти помогнат и дори да се получи някакво объркване-ще го оправят.
    Успех и му вкарай един задвратник на братото от мен :bonk:

От
    Варна
    Години
    26
    Gamer IDs

Успях да се свържа с служител на фирмата. Каза ми , че срещу номерът на поръчката , имената и телефона нищо фатално не могат да сторят , тъй като единствено срещу самата разписка предприемали някакви действия (която е в мен). Дано да е така :( Колкото до брат ми ... наказан е да играе чак след като мина играта на Normal :lol:

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

Всичко си е така, както е написано. Да, имаме общо и не, не се притеснявайте, не ви лъжат. Те са един от двата големи фен сайта на Диабло в България и ние ги подкрепяме. Наистина има и специална оферта за тях, не се притеснявайте! Хората са свестни и всичко е под контрол! :)
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

От
    Варна
    Години
    26
    Gamer IDs

Благодаря за информацията !

От
    Варна
    Години
    26
    Gamer IDs

Имам още едно въпросче във връзка с темата : мой познат , с когото заедно поръчахме играта , е получил обаждане от ваш служител да отиде тази седмица да получи разликата между тия 10 и 20% намаление , тъй като заплатихме с 10%товото намаление от преордъра. Интересното е , че уж и моите данни са предоставени , но такова обаждане не получих. Дори видях че са добавили ника ми в поста с участниците в промоцията. Как да процедирам ?

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

Все още ли не са звънели колегите? Ако не са, моля да пишете, за да проверя какво се случва.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

От
    Варна
    Години
    26
    Gamer IDs

Отидох на място и получих парите + коригираната стокова разписка :)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Diablo III CE
    От mikeshinoda4812 в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 1
    Последно: 23-01-2012, 22:52
  2. Diablo I
    От Ggd07 в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 09-02-2009, 15:00
  3. Diablo
    От NoFear в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 3
    Последно: 05-02-2009, 17:57
  4. diablo 2 i lod
    От Kamigawa в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки