Показани резултати 1 до 6 от 6

Тема: Проблем с джойстик от компютър и ГТ5

1. Проблем с джойстик от компютър и ГТ5

Тъй като оригиналния джойстик на сони му се развали батерията реших да му я заменя ,но при разглабянето измъкнах копчетата отзад и сега не могат да се сложат...Както и да е - зарязах го ако някой го изка мога да му го дам за 10-15лв (той не е счупен а само разглобен).
    Е добре поръчах си нов от ибей и го чакам ,а през т'ва време играя на 3-ката с един стар джойстик на спиид линк.Всичко върви както трябва (всички игри който имам UFC,MMA,FIGHT NIGHT ROUND),но като пусна ГТ5 в менюто всичко е супер но щем ме пусне на пистата все едно джойстика умира:shock: - нито мога да завия ,нито да дам газ,нито да сменя скорост абе всичко не работи...
    Това се случва и на 2-те ГТ5-ици - prologue и другата...
    Идей???

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

По подразбиране Отг: Проблем с джойстик от компютър и ГТ5

Имах съм същия проблем с един спеед линк, по-добре се откажи, няма да стане, само оригинални си купувай. Според мен не си плащат правата, затова не са съвместими.

Години
    50
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Hama стават - имам един с кабел и си работи идеално.

От
    Пловдив
    Години
    31
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

И аз съм го изпитвал това чувство, но и аз имам Hama и пак не ми става, същото е и за игри за PSOne! Но както каза колегата ще ти трябват оригинални, или ако има някви лицензирани от Сони!

5. По подразбиране Отг: Проблем с джойстик от компютър и ГТ5

Аха,жалко...Ще трябва да почакам,но най-интерестното е че само в ГТ5 става така:shock: на всички други двайсетина игри всичко е ОК

Точки Опит
    4,733
    Level
    61

По подразбиране Newest Travel Agents Online

In reply to the person asking about sandals bungalow jamaica, honeymoon resorts in barbados, sandals over the water villas price, I highly suggest this useful overwater bungalows st lucia details or travel agents in phoenix az, best honeymoon places in december, sandals royal caribbean over water villas, and don't forget this great sandals overwater villas url or sandals ochi jamaica beach resort, caribbean bungalow resorts, caribbean overwater bungalows tripadvisor, not to mention this good caribbean destination weddings link which is also great. Also have a look at this cool sandals over the water blog or caribbean destination wedding venues, how much are sandals overwater bungalows, sandals overwater bungalows jamaica reviews, on top of this excellent sandals jamaica bungalow recommendations or breathless montego bay resort \u0026 spa, bungalow over water cancun, sandals overwater villas st lucia, not to mention awesome club med sandpiper bay port st lucie fl url which is also worth a look. I also recommend this good phoenix travel agency tips or acapulco travel agency phoenix az, overwater bungalows st lucia price, travel agent phoenix arizona, alongside all this fine overwater bungalows st lucia recommendations alongside all sandals jamaica ocho rios resort, bungalow over water resorts, sandals st lucia overwater bungalows, not to mention worthy over the water bungalow in jamaica recommendations which is also great. Finally, have a look at this good overwater bungalow st lucia tips for good measure. See More Coolest Travel Agents Here dde76f8

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Проблем с джойстик на PS3
    От pigkiller в раздел PlayStation
    Отговори: 3
    Последно: 28-04-2012, 12:39
  2. Проблем с джойстик на PS3
    От pigkiller в раздел PlayStation
    Отговори: 3
    Последно: 14-04-2012, 14:29
  3. <Инфо> Програма за Джойстик на компютър?!
    От Yashiro в раздел Обща за игрите
    Отговори: 20
    Последно: 07-12-2011, 17:19
  4. <Инфо> Проблем с Компютър
    От rocket в раздел Хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 31-12-2010, 04:55
  5. <Продавам> кормило с педали и джойстик за компютър
    От uniik в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 31-10-2008, 19:17

Bookmarks