13 от 23 ПърваПърва ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 121 до 130 от 227

Тема: Gears of War: Judgment

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Gamertag: COLOSSUS BUL

По подразбиране Отг: Gears of War: Judgment

Ако имаш в предвид blidnfire reticle-a на гнашера- не е точно така. Самите му линиики са прекалено тънки и бледи и когато започнете да се стреляте с друг човек с гнашер, въпросният мерник става почти на 100% незабележим. Не е като кървавото червено петно, когато получиш дмг. С него съм съгласен, че може да се ползва за blindfire reticle. А иначе този са го сложили като тичаш и се слайднеш към някой ъгъл, да можеш в същото време да си центрираш камерата по-лесно и да стрелнеш ако от другата страна на ъгъла има противник. В предните гиарси това беше много трудно да се направи консистентно и го можеха много малко хора. Между другото, добре че спомена това за reticle-ите. В играта има разни такива промени, които на пръв поглед изглеждат малко ламави, но наистина трябва да поиграе човек и да разбере тези промени всъщност за какво са. Играта НЕ е CoD и не е безразборно тичане по картата и позиция пак трябва да се държи в отборните модове, споко. За 2 дни имам почти 20 часа на играта, без да преувеличавам, и мога да потвърдя някои неща ;)
    The bigger I am, the harder they fall!

На мен още не ми е дошла играта, но поиграх демото и това с тоя мерник в средата на екрана, не е само тъпо, а направо вдлъбнато :lol: . На People Can Fly съм сконен да им простя, че са прецакали някои неща от кампанията (поне от това, което прочетох), но на Epic не мога да им простя за тая простотия. Тия хора въобще мислили ли са като са го правили този мултиплеър (започваш само с 1 оръжие, CoG vs CoG, 2 изстрела в sawed-off-a и т.н.). Днес стрелям на около метър вдясно от противника ми, но той умира понеже reticle-ът е бил на него. :lol:
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Пич, тва че си убил някой, или са те убили инцидентно нищо не значи. Само като ти прочетох мнението и ми стана ясно колко колко си "вещ" в мултито на гиарс като цяло, но офенс. Стрелнал на 5 метра от него и го убил с мерника едва ли не... Аз пък днеска стрелнах в стената с гнашера и залпът рикошира и така го убих трима. Нещо такова се опита да ни обясниш току що ;) Ей сега тъкмо съм играл сравнително дълга сесия на ТДМ и нито един път новия мерник в средата не ми е помогнал извън ситуацията, която описах по-горе, а именно да си центрираш противника на екрана преди да почнете да се стреляте ( в това число и от cover). Ако се имаш за някво голямо прo, тоя мерник не ти е нужен и мислиш, че е noob friendly бих се радвал някой път да поиграя срещу теб, да ги видя тия mad gnasher skillz :twisted:

Иначе наистина млако странно са го направили КОГ вс КОГ, но в крайна сметка винагиг можете да отидете да играете Overrun, което вече си е истниски КОГ вс Локуст.

Колкото до едното оръжие. Играта е балансирана по този начин. Ако направите малко повече игри и вникнете малко ще видите, че тук картите имат малко повече power weapons, които се respawn-ват на друг принцип- не когато някой изхаби вече взетото оръжие, както беше до сега, а на определено време. Да не говорим, че винаги можеш да вземеш от земята оръжието на някой убит. Ако внимавате и знаете какво правите, познавате достатъчно картите и т.н. никак не е трудно да си с 2 оръжия, второто, от което даже power. Да кажем, че тук малко трябва да се потрудиш ако искаш да имаш добро оръжие и за от близо, и за от далеч. В момента във versus имам 500 убийства, 100 от които с breachshot. Имам 180 с гнашер (това ми е дефолт оръжието) и 20 с гранати. Или ако направим сметката остават още 100 убийства с оръжия, взети от земята (power weapons и от паднали противници или обще 200 убийства са с различни от default оръжията ми. Сами си правете сметката, цифрите не лъжат.

Друго, което вече откровено мога да споделя е, че играта е доста агресивна и постоянно трябва да си на щрек. Доста по-трудно е да се пегрупираш тук, отколкото на предни гиарси. Трябва очите постоянно да са ви на 4, защото могат да ви дойдат от различни посоки, хвърлят гранати, а също така и като ви спот-не някой съм забелязал, че седите повече време спот-нат. Играта в някои отношения е по-трудна от тройката, където си вървите няколко човека с лансерите като пичове и солите наред. Да не говорим, че и картите тук са по-добри и не толкова линейни като на тройката, където повечето бяха с една и съща структура на коридори и choke point. Още не мога да кажа на 100%, но вече съм почти убеден, че тая игра е по-добра от тройката на competitive ниво и много ще се радвам ако се пребори за място в MLG. нещо което тройката не успя за съжаление. Всичко пак зависи от това колкото хора ще се зарибят по нея. Тройката имаше проблем, че не беше достъпна като ниво на трудност за много от начинаещите играчи. Тази според мен е по-трудна за начинаещи, защото тук ако си избереш лансер (начинаещ играч особено), който никак не е лош, но е основно за support, когато има някой пред теб, тогава няма пък да имап гнашер. А нямаш ли гнашер, почти задължително губиш от човек с гнашер, който ти хвърля в краката граната или стимк гас и ти влиза на месо. В началото на играта, като я пуснах за пръв път, играта ме пита дали съм нов в гиарс и дали искам да мина някакъв туториал. Отказах го, но наистина се надявам да е добър и да помага на начинаещите. Колкото повече хора се зарибят, толкова по-добре.

Цитат Написано от coloss Виж мнението
    бих се радвал някой път да поиграя срещу теб, да ги видя тия mad gnasher skillz :twisted:
    Could do. :gaming:
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

Gamertag: krapazoid Wii Code: 6982 1267 8526 3005

Най-добрия GeoW, според мен! Не виждам защо толкова се реве нагоре - играта е повече от добра! Личното ми мнение е, че скока е много голям. Новите режими доста разчупват играта. Новите оръжия пасват идеално. Соуд-офф-а е значително по-добър и вече спокойно може да се мери с гнашера. Изобщо всичко е много по-добре. Платформинга на нивата значително подобрен, което разчупва доста битките. Изобщо - доста по-добре от 3-ката, според мен. Купих и VIP PASS-а.
    Последна редакция от blumentopff ; 28-03-2013 в 11:39

От
    Варна
    Години
    38
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Наистина се радвам , че ти е харесал Гиърса и поздравления за Вип паса. Вече сме 4-рима Випаджии :lol: , поне които аз познавам.
    Само не съм съгласен с мнението ти за рязаната пушка , че може да се мери с гнашера , но аз и без това не играя с нея:-P . Основен недостатък и е рейнджа , и според мен в сблъсък пушка и помпа , то гнашера печели.

Както и да е.Добре дошъл в отбора :wink:. Чакаме Пламен.
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

Gamertag: krapazoid Wii Code: 6982 1267 8526 3005

Повече сме с VIP - Аз, Ти, Валиент, Турбината и дон Цеци, а май има и други - Гъмзата и Зимбата?

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Зимбата няма пасс.

А иначе sawed-off-a за лага е идеален, няма как да пропуснеш :)

От
    UNSC Infinity
    Години
    31
    Gamer IDs

Gamertag: linchona PSN ID: linchona

Продавам две копия от играта тук.

Промените в играта никак не ми допаднаха.

От
    Варна
    Години
    38
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Изтеглят датата на официалното FREE DLC за днес 29 март :) DLC-то включва Execution мода и една нова мултиплеър карта.Освен това Епик пускат временно и 2 x XP , a за притежателите на VIP Pass - 3 x XP .8-)

Направени са и някои кръпки по играта.Повече инфо тук:

http://forums.epicgames.com/threads/...le-Update-Info
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

13 от 23 ПърваПърва ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> --- THE EYE OF JUDGMENT+130 карти ---
    От Witcher_88 в раздел Архив
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-2011, 13:45
  2. The Eye of Judgment
    От Medunek в раздел PlayStation
    Отговори: 0
    Последно: 20-07-2010, 14:05
  3. <Купувам> The eye of judgment
    От Slavov в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-2008, 11:17
  4. eye of judgment
    От dikasoft в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 1
    Последно: 20-03-2008, 18:07
  5. THE EYE OF JUDGMENT PS3
    От Stoqn в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-2007, 16:39

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си