Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
<Дискусия> Gears of War: Judgment - Страница 17
17 от 23 ПърваПърва ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 161 до 170 от 227

Тема: Gears of War: Judgment

По подразбиране Отг: Gears of War: Judgment

На 23-ти излиза ново DLC! http://forums.epicgames.com/threads/...Arms-pack-quot
    3 нови карти
    1 нов Gamemode ( нещо като гънгейм)
    :party:
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Gamertag: COLOSSUS BUL

Ето и най-последните промени по играта, които дойдоха с ДЛЦ-то вчера:

4/23/2013 Update: TU Notes

- Fixed an exploit relating to “Sample Platter” achievement

- Fixed Loomis’ Retro action audio

- Fixed star ratings appearing for secondary profile while playing split screen

- Fixed missing “Generator Destroyed” text in hosted games

- Fixed Troika sound and animation playing after player exits Troika

- You will no longer be prompted to download DLC you already have in Overrun

- Fixed an exploit where players were sometimes able to shoot through cover

- You will now receive the Win Bonus when you win via “Mercy Rule”

- Players without DLC 1 should now be able to search quick match and ranked Domination, TDM, and FFA.

- Bots will no longer replace players who have left ranked Execution between rounds on dedicated servers

- You can no longer get on top of cover when going DBNO while mantling

- All players should now have titles in the pregame lobby after switching teams with a bot present

- Your grenades will no longer revert to smoke grenades after Execution matches

- Pause menu will now display correctly in OverRun

- Fixed an OverRun exploit where Maulers and other Locusts were sometimes able to bounce over fortifications

- Players who join an Execution match in progress now have full UI and functionality during Victory/Scoreboard

- Locust bots no longer attack objectives in OverRun before the match begins

- Players no longer incorrectly receive the mercy win victory screen after defending the generator while COG and then taking the generator while Locust

4/19 Update

As discussed via various social media channels and confirmed in last nights Live Stream, we're responding to more of your feedback with a new round of improvements to Gears of War: Judgment's live servers.

- A Title Update is coming soon to address various issues. I'll update this list once that info is released.

- Based on overwhelming feedback, we're further updating the Gears Judgment melee system to be a 3 hit kill (previously was set at 2)

- Starting on Monday, we'll be introducing a new "Test Server" where people can play with proposed changes to gather feedback and test ideas before they go public across all our other playlists. I'll post another thread shortly that will have full details and the first round of proposed changes.

- Lastly, this weekend's special event was announced and is now propped to all servers. The event is a "classic loadout": all players will spawn with a Gnasher shotgun in place of their Snub pistol, and have their choice of rifle (or Sawed Off Shotgun) as a second weapon. The special event playlist also offers a double XP bonus.

See you all online!
    Също така, не знам дали си въобразявам, но съм почти убеден, че spread-а е по-добре. Не знам дали си въобразявам, но снощи акто тествах останах с впечатлението, че киловете с гнашера от близо са много по-консистентни. Например, имаше един момент, когато се стрелях с един пич на едни стъли, беше малко по нагоре от стълбите от мен, уцелих го във възможно най-долната част на краката и го пръснах, а а даже не го уцелих и със средата на мерника, а с края! По принцип на този лош spread на гнашера, би трябвало просто или нищо да не стане, или да хвръкне само някаква кръв. Не само това, но и снощи като цяло се получиха най-консистентните игри от както е излязла играта. Напълно възможно е да си въобразявам, но от този понеделник, на така наречените "тестови сървари" така или иначе казаха, че ще пускат по някакви такива промени и да гледат как се държи играта.

В заключение- евала на хората, че работят усърдно и искат да си доизгладят нещата. Респект!@
    The bigger I am, the harder they fall!

Аз съм малко разочарован от това DLC. Надявах се да ни дадат поне 2-3 нови герои, пък и само 3 карти... Можеше и по-добре но и така става. :lol: Новият Blood Drive е направен много добре - няма го кемп феста и няма spawntrapping!

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

Gamertag: krapazoid Wii Code: 6982 1267 8526 3005

Днес успях да убия Reaper-а! Сбихме се едно на едно, като това ми беше второто "спречкване" с него. Първият път просто ме смля с едно меле! Вторият нещата се развиха по малко по-различен начин! Засилих му се с гнашера, уцелих го централно, след което той уцели мен, но оцелях, тогава той доджна и иде на майкаси, догоних го и го праснах втори път, а той ме удари пак с меле (мелето му те убива от рас) - убихме се взаимно. След това веднага излязох от играта, за да може да му се пробва и Зимбата, но той, за жалост, не успя да го убие.

http://instagram.com/p/YfzTvCq_t2/
    Последна редакция от blumentopff ; 24-04-2013 в 21:09

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

http://forums.epicgames.com/threads/...Massive-update!

Айде... всички KOTH и Хорда стрелячи можете най-накрая да пробвате Judgement. На мен лично връщането на 2-те primary оръжия и махането на стим газта никак не ми се нрави, ама всички сръбове се обединиха вкупом, пропищяха във форумите на ЕПИК и сега 2 емблематични механики за Judgement, ще бъдат махнати... Повечето дечица така и не се научиха да ползват snub-a и ореваха орталъка. Същите, а и още повече такива, не се научиха да стрелят с гнашера и не можаха да се научат да противодействат на стим гранатите, които и без това никой не ползва :swoon: Направо ме е срам от това, което се случва. Добре че поне играя 90% екзакюшан последно време, а там стим така или иначе няма и тази промяна не ме бърка особено. Връщането на 2-те оръжия, в екзекюшан специално, също мисля, че няма да е проблем, даже напротив. В официалната анкета, пусната от девелапарите аз така или иначе гласувах да върнат 2-те primary оръжия само в execution. Като цяло обаче ме дразни тенденцията, където скръбовете реват, ЕПИК веднага се хвърлят да ребалансират и променят играта, изключвайки цели механики... WTF :swoon:

Останалите промени, след този първи параграф, са добре.

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Искам да споделя някои впечатления от новия ъпдейт след кат осъм тествал вече няколко дни:

Както очаквах, в момента екзекюшана, с новия loadout, е още по-добре. В началото се молих да да не запазват бързината, с която се сменя основното оръжие към snub, но в момента съм доволен, че всъщност са го запазили и е горе долу същата, когато искаш да преминеш към лансер. Интензитетът се запазва така.

Друго, което ми харесва е, че са намалили патроните на бушката (от 6 на 3) и на бума (от 3 на 2). Тази промяна е добре, защото и без това имаше малко повечко random power weapons kills отколкото трябваше. Това сега малко балансира нещата. В момента се набляга повече на класическите оръжия, както трябва да е.

Определено мисля, че тази версия ще се хареса доста повече на хората, които така и не се престрашиха да си вземат Judgement заради някои предразсъдъци и си останаха на GOW3, която точно в момента изглежда много по-слаба от J. Приветствам тези хора да дадт шанс на играта.

От
    Варна
    Години
    38
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Цитат Написано от coloss Виж мнението

Друго, което ми харесва е, че са намалили патроните на бушката (от 6 на 3) и на бума (от 3 на 2). Тази промяна е добре, защото и без това имаше малко повечко random power weapons kills отколкото трябваше. Това сега малко балансира нещата. В момента се набляга повече на класическите оръжия, както трябва да е.
    Много правилно казано :)
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

От
    Варна
    Години
    38
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Преди няколко дена заедно с DonNikos успяхме да вземем всички рибони на Judgment.:) Имам чувството , че бяха значително по лесни от тези в Gears 3....
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

Спечелени турнири: 102

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    39
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

Gamertag: DonNikos PSN ID: I_DonNikos_I

Отг: Gears of War: Judgment

Цитат Написано от vankoterziev Виж мнението
    Преди няколко дена заедно с DonNikos успяхме да вземем всички рибони на Judgment.:) Имам чувството , че бяха значително по лесни от тези в Gears 3....
    Не бяха няк'ви сложни рибоните като цяло, някои искаха повече хора (3-4), ама се справихме, дано не сме ги вадили напразно само, ами в следващото DLC да вкарат чивоса за тях :wink:

Иначе последното DLC, го изиграхме почти, остана ми "Like a Boss" постижението (2/5 wins за момента) и чакам излизането на следващото DLC.

Няколко снимчици, поздравче за Ванката :-P:

Който не е хванал още влака за HARDCORE Survival да се качва:

, че да няма "ИЗНЕНАДИ":

Completed Games: (100% Retail: 147)
    Last one: Ninja Gaiden 3: Razor's Edge ( 1000 / 1000 );

17 от 23 ПърваПърва ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> --- THE EYE OF JUDGMENT+130 карти ---
    От Witcher_88 в раздел Архив
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-2011, 13:45
  2. The Eye of Judgment
    От Medunek в раздел PlayStation
    Отговори: 0
    Последно: 20-07-2010, 14:05
  3. <Купувам> The eye of judgment
    От Slavov в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-2008, 11:17
  4. eye of judgment
    От dikasoft в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 1
    Последно: 20-03-2008, 18:07
  5. THE EYE OF JUDGMENT PS3
    От Stoqn в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-2007, 16:39

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си