Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
<Дискусия> Gears of War: Judgment - Страница 20
20 от 23 ПърваПърва ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 ПоследнаПоследна
Показани резултати 191 до 200 от 227

Тема: Gears of War: Judgment

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

Gamertag: krapazoid Wii Code: 6982 1267 8526 3005

По подразбиране Отг: Gears of War: Judgment

Мен изобщо не ме трогват подобни неща. Може би съм изрод. Все пак гледам единствено филми със кланета и яко тупаници. Филми без особен смисъл, освен, ако не желаеш да сториш нещо наистина зло на някого.:lol:

ПП: Напоследък направо съм си махнал главата с Sid Meier's Civilization V... и 3DS-а, който взех наскоро. Лекички неща цъкам.

2. По подразбиране Отг: Gears of War: Judgment

Цитат Написано от blumentopff Виж мнението
    ...
    Моето мнение съм го казвал не веднъж - това е най-добрият Gears of War до този момент - визуално, технически, геймплей, дори и кампания (да, махнали са всякакви сапунени лайна, които са си излишни от всякъде и бликат от тройката както пумията блика от лайновоза при разтоварване).
    ...
    Е някои като мене предпочитат цялото това мазало да има някакъв контекст, нещо като фабула ако щеш. Гиърс 2 и 3 оформят доста читава universe. Ако просто те кефи да размазваш други играчи, блазе ти - опции много. И аз искам да съм толкова easily entertained, ама не ми се получава всеки път..

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

Човече стига бе, Gears 3 е особено зле специално от към история. Честно казано, не виждам по-добра от единицата в това отношение. Дори и двойката е далеч от истината. Може би точно това е проблема - много чийп се ентъртейнвате, ако позволиш да се включа в суег-а ти.

От
    Варна
    Години
    38
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Човече стига бе, Gears 3 е особено зле специално от към история. Честно казано, не виждам по-добра от единицата в това отношение. Дори и двойката е далеч от истината. Може би точно това е проблема - много чийп се ентъртейнвате, ако позволиш да се включа в суег-а ти.
    Единицата май наистина си е най добра. Ееех как ме е яд , че изтървах Зимбата докато я играеше , да я изкарам с него в Ко-оп.....
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

Ако искаш, може да се уговорим нещо и да я изиграем? С удоволствие бих я играл пак - тя действително е доста добра.

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Тцъ, две е много по-яка imo - супер разнообразни локации и мега яката атмосфера. Червея, лабораторията, болницата и града, летенето с рийвърите (мадафакинг, обсадата - скордж боевете.

Единицата я видях сефте 2007 и ми падна ченето де - тя ме накара да си взема бокса. Но е цялата сиво и черно и я спасява якото пуцане. Но двойката я преигравам с по-голям кеф, и двете съм ги минавал по 3-4 пъти.

В тройката също има добри моменти и корав кютек, но понеже е за 4-човека се нала дизайнът да се приспособи, съответно е по-еднообразна.

Гиърса позагуби блясък, защото го копираха хиляда игри и претриха формулата.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

Нивото на покривите в Judgment - дискусията свършва тук.

- това е най-добрият Gears of War до този момент - визуално, технически, геймплей, дори и кампания
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

Точки Опит
    4,658
    Level
    60

Toя @blumentopff е меко казано странен тип някакъв.Не искам да му давам съвети,ама не би било зле да отскочи до Тибет,та да преоткрие себе си .Разни чакри,мантри ..не знам :lol:,не е добре момчето :wink:
    Сега за Кашона-поддръжката (платена отгоре на всичко) в Live е под всякаква критика,някакъв неописуем кошмар,забавяне не с милисекуди,а с цели такива,накъсване,лаг,мъка и ужас.Това наблюдавам в сървърите на единствената игра която от време на време играя-Black ops 2.
    Толко са сдухани тия,че почват да ме отвращават вече до степен да ми се драйфа от тях.Ония от платения PSN поне дават десетки добри игри на аванта,а тия са се стиснали,пирон в задника да им вкараш,тел за бушони ще излезе.
    Новия Кашон като излезе ноември в Техномаркет дори и с поглед не мисля да го засвидетелствам.Ще мина покрай него все едно покрай умрело куче.

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

@varwor - защо така тактично си изтрил "според мен"? А, да, може би защото имаш пъпки по челото...

@тоя със съвета - пич, смени си памперса, че нещо си неспокоен, може да си се напишал от вълнения... Псведо геймърчетата като теб не бива да получават достъп до неща, които очевидно не могат да оценят. За това благодари на мама и тати, след което си лягай да спиш, че вече отдавна трябваше да си го направил.

20 от 23 ПърваПърва ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> --- THE EYE OF JUDGMENT+130 карти ---
    От Witcher_88 в раздел Архив
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-2011, 13:45
  2. The Eye of Judgment
    От Medunek в раздел PlayStation
    Отговори: 0
    Последно: 20-07-2010, 14:05
  3. <Купувам> The eye of judgment
    От Slavov в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-2008, 11:17
  4. eye of judgment
    От dikasoft в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 1
    Последно: 20-03-2008, 18:07
  5. THE EYE OF JUDGMENT PS3
    От Stoqn в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-2007, 16:39

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си