22 от 23 ПърваПърва ... 12 18 19 20 21 22 23 ПоследнаПоследна
Показани резултати 211 до 220 от 227

Тема: Gears of War: Judgment

Години
    31
    Точки Опит
    4,606
    Level
    60

По подразбиране Отг: Gears of War: Judgment

Цитат Написано от vankoterziev Виж мнението
    Тцък. Няма база за сравнение. Две коренно различни една от друга игри ,във всяко едно отношение.
    Тцък не цък - това е положението ! Мнооого изтъркан довод когато няма кво друго да се каже! Различни са багер и кабриолет,това са игри - важното е да доставят кеф на колкото се може повече хора.
    За каква компетентност ми говориш blumbee,аз не съм на изпит по ядрена физика.Игрите са за фън,и доколкото знам основната им таргет група не са бакалаври и старши нучни сътрудници а незавършили дори средното си образование пишлигари.Аман като почнете да ми философтвате за някаква компетентност в гейм форум,ставате ми смешни.

От
    Варна
    Години
    38
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Да,да....,прав си.
    Последна редакция от vankoterziev ; 16-07-2013 в 19:56
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

Gamertag: krapazoid Wii Code: 6982 1267 8526 3005

Братле, ти не изпит, ами контролно не можеш да вземеш по най-елементарния предмет "out there" (щото сленга е на мода) - българският език, тръгнал си за ядрена физика да ми се подмокряш. Айде у лево с пъпчивите teen-ове вече!

Модераторите отново спят... :whistling:

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Всяка седмица разделът се превръща в епизод на гимназиална сапунка.

Първо идва някой със собствено мнение (последно - griden) за дадена игра. После се появяват обичайните заподозрени (blumen, vanko, coloss), които му обясняват колко се объркал. След тях влиза случаен наблюдател, който въобще не го интересува темата, за да налее масло в огъня (nikolaj, IvanSlavkov). Накрая идваме аз или Найтуиш да ви трием мненията и да слушаме как не модерираме достатъчно, чегато да се трият мнения на потребители е някаква добродетел.

Започнах да се чудя защо толкова често се разиграва една и съща сценка. Предпочитам да мисля, че не сте хора без работа. Че чуждото мнение във форум няма как да ви развали по детински начин удоволствието, което изпитвате от дадена игра.

За себе си стигам до извода, че го правите за спорта - като гимназисти, които просто се заяждат ей така. Е, аз също мога да съм детска учителка - за това поне ми стига образованието.

Темата се заключва и всички сте наказани. Това ще бъде и стандартната процедура от тук насетне. Спортувайте за здраве някъде другаде - за предпочитане на свеж въздух.

Едит: Play nice.
    Последна редакция от Jim Raynor ; 19-07-2013 в 19:30
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

http://marketplace.xbox.com/en-US/Pr...c49?cid=search Alex Brand free!!! Не знам дали е за постоянно или само за няколко дни, така че побързайте!!!
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Gamertag: COLOSSUS BUL

Не съм влизал извествно време и направо тука е станало някво мазало... Разни знайни и незнайни (най-вече) войни коментират на харабия :swoon:

Ето и някои факти и наблюдения от перспективата на човек (аз), който вече все пак е отделил прилично количество време на почти всеки един мод и който поцъква от време на време:

1-во: играта е официално призната за MLG дисциплина, за разлика от тройката, например. Това означава, че се играе, и то доста сериозно. Под "сериозно" нямам в предвид като бройка, а по-скоро на състезателно ниво. Действително сърварите не са пълни с дечица, които предпочитат да пуцат на active reload на KOTH, и хорди в "sit-in-the-corner-mode", както е на Гиарс 3, а по-скоро е пълно с competitive гейнмари, които тренират за лигата. В Джъджмант става следния парадокс - влизаш и виждаш 900+ човека в Execution, от който едва 4-5 човека играят извън САЩ... Просто там играта и MLG лигата са най-популярни и хората си тренират за нея. Затова говори ифактът, че повече от половината 900 човека играят ранк. На quick има значително по-малко хора.

2-ро: според мен по-скоро е добре да се въздържате от коментари като "тая е много по-лесна". Това че сте влезли на измислен мод като free for all, убили сте в гръб "N" на брой дечица абсолютно нищо значи. Това се опитвам да го обясня не за пръв път. Сериозните играчи играят Execution и Breakthorugh, който доколкото разбрах също влиза в MLG мачовете. Покажете ми поне 100-ина мача Exe да ви видя статистиките и тогава може да говорим пак колко е лесно. Просто модовете в играта позволяват тя да се играе от максимален брой диапазон от хора- който иска кежуал, който иска компетитив. Определено мога да кажа, че за втората група играта не е по-лесно. Първо заради значително по-слабия гнашер, който вече няма актив релоад, с който на тройкта късах глави от 5 километра и ми беше значително по-лесно (който ме познава знае как играех), така и заради много по-лошия spread на залпа от патрони. На тойката стигаше само залпът да докосне лошия, за да го пръсне (gib), докато на J трябва да го улучиш много по-централно. Затова някога го стрелваш отблизо, фърчи кръв и той не умира. Просто тряа си по-прецизен тука, това е. Трето, тука нямаш наличие на някви нууб френдли sawed-off кампери, ретро лансери и не на последно място- счупен автомат със stopping power и active reload... В J такива работи няма. Всички знам в тройката, че и най-голямата ламуга можеше да фане някое от тия и да ти вдигне нервите. Затова, моля хора, който не играят сериозните модове на J, а имат там някви 20-30 мача на free for all, да не коментират кое е по-лесно и кое е по-трудно. Звучи много несериозно.

3-то: пича (не знам кой беше), дето влязъл 1/2 игри на прайвит с ботове на овърън и на кво беше още и разбрал нещо за играта... get lost, please.

4-то: Иво, тва че нямало физика при изстрелите продължава да си е някво твое исконно вярване, което няма нищо общо с реалността. Всъщност патроните си излизат по определен алгоритам, прелитат си определена траектория и им трябва време да стигнат целта. Това най-лесно можеш да го провериш, като играеш със снайпери- за да засечеш бягащ противник, трябва да се прецелиш пред него и да изчислиш горе-долу кога патронът ще стигне до мястото, където ще му е главата в идната там секунда.
    The bigger I am, the harder they fall!

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

Aбе кви са тия фермани дето ги изпонаписа бе ? Ти верно я изкара тая игра що викат требе да си старши научен сътрудник за да я играеш ? :lol: То сега влизам и гледам в survival само 350 човека worldwide,а във versus 174 worldwide.Па вие не може се събра хора куче да уплашите бе :swoon::lol: ...у тая мейджър лига :lol::lol:
    Ама се смеем с вас тука,ама се смеем...:lol::lol:

8. По подразбиране Отг: Gears of War: Judgment

Цитат Написано от coloss Виж мнението
    ...
    Да поясня за неразбралите - аз съм "пича" с 20-30-те МП мача, с ботовете, и съм фен на Horde-то. И съм с около 15 (май бяха) поста във форума, демек "незнаен" :lol:.

Също така играя за кежуал кеф основно, не "тренирам усърдно" за гейм олимпиади, и не съм известен из корейските прогеймърски среди, и не ми пука особено за евентуалната слава дето може да получа от изиграването на 50к мача. И съм убеден, че Gears (и особено Judgment) далеч не е толкова комплексна игра, че да ми трябва подобна практика, за да мога да направя читав и обективен анализ.

Но е факт че на практика почти всеки играе с гнашер - и "спортистите", и децата, дето искат да станат световноизвестни като порастнат. Просто се оказва най-лесно/ефективно. Понеже все гледам да съм различен, пробвах с другите оръжия, ама си е куцо - картите и самата гейм-механика са си gnasher-friendly. И понеже да си гнашерджия очевидно е нещо като мода (от бая време?), Епик предполагам просто не смеят да барнат любимата играчка на core аудиторията си и да вкарат някакъв читав баланс и оттам - интрига при оръжията...

PS: Не е зле да си коригираш малко attitude-a към форумните "нубове", че ше стане мазало и пак ше заключат темата.

С 1 дума - по-добре да си коментираме играта и да си оставим въображаемите credibility-ta настрана - предполага се че сме големи хора.

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Gamertag: COLOSSUS BUL

PS: Не е зле да си коригираш малко attitude-a към форумните "нубове", че ше стане мазало и пак ше заключат темата.
    Не съм си натрапвал мнение на никой. Просто казах, че играта е направено всякви хора да могат да играят и споменах факта, че играта съвсем случайно е MLG и, че хората в щатите си я цъкат, това e. Не знам за кви научни сътрудници ми говорите тука и кви 5 лева. Факт е обаче, че играта не е малоумен COD и Гиарс като цяло иска доста повече скил, за да се пласираш и да убиеш някой. Иначе, по отношение на теб самия - докато не влезеш да направя поне една игра с теб и да та видя поне кой си, няма как да не си ми безразличен и няма как да взема това, което си написал насериозно. Нито някой друг тук, както виждам, ще те вземе насериозно, сори.
    The bigger I am, the harder they fall!

От
    Варна
    Години
    38
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Breech Shot - a също е доста мощно оръжие в Judgment. Няма значение дали стреляш с него от близо или далеч. Ето пример :

Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

22 от 23 ПърваПърва ... 12 18 19 20 21 22 23 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> --- THE EYE OF JUDGMENT+130 карти ---
    От Witcher_88 в раздел Архив
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-2011, 13:45
  2. The Eye of Judgment
    От Medunek в раздел PlayStation
    Отговори: 0
    Последно: 20-07-2010, 14:05
  3. <Купувам> The eye of judgment
    От Slavov в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-2008, 11:17
  4. eye of judgment
    От dikasoft в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 1
    Последно: 20-03-2008, 18:07
  5. THE EYE OF JUDGMENT PS3
    От Stoqn в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-2007, 16:39

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си