Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
<Дискусия> Gears of War: Judgment
1 от 23 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 227

Тема: Gears of War: Judgment

По подразбиране Gears of War: Judgment

Блог статии
    2

По подразбиране Отг: Gears of War: Judgment

Голямо доене , то какво да го гледаш , да са чували за край или THE END , просто още карти , още лепенки, фигурки , каски , маски - мани то стана лошо ми става , че беше отначало най-кефящатата поредица в какво го превърнаха ???

Заради тоя Лари Хърб , си спрях лайва напълно , мани го тоя - зомбира децата за долари , не ми харесва и ми мяза на....

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Gamertag: COLOSSUS BUL

Мдаа, Гиарс 3,5 определено ще се играе. Просто тоя Overrun mode (PvP Horde vs COG) е това, което исках да видя обезателно в 3-ката и все се надявах, че ще пуснат нещо такова като ДЛЦ, обаче от ЕПИК се изхитриха и го пускат направо в отделна игра. Знаят как да ни вземат стотинките...
    The bigger I am, the harder they fall!

От
    Sofia
    Точки Опит
    2,266
    Level
    41

Изглежда добре, мисля че ще е следващата ми покупка :)

Точки Опит
    12,480
    Level
    86

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Най-накрая в Гиарс ще има single deathmatch! Определено това е голям плюс, щото ми е писнало да няма с кой една сериозна игра да направиш, и да трябва да зависиш от случайни хора в лайв, които доста често хабер си нямат.

http://www.gametrailers.com/side-mis...e-for-all-mode

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

Aз само free for all в CoD играя.Не обичам никой да ми се пречка,както и да се чусвтвам гузен ако тимът ми падне поради моя вина,че на мен например ми се е спало :(....А и обичам да стрелям мигновенно по всичко що мръдне,а не за се заглеждам дали е от мойте или враг.Така се губят ценни милисекунди.Особено мразя перка в Killzone 3,когато се прави някой на свой,и свети зелено.Трябва да насочиш курсора към него ,да видиш дали не е червен и тогава чак да трепеш.През това време оня ако не е с две леви ръце,или с пранги на ръцете те прай на решето

От People Can Fly са обявили, че няма да има DBNО в Judgment, което мен лично много ме разочарова... Също то последните пуснати геймплейове се вижда, че не са махнали Retro Lancer-a и Sawed-off-a. :shock:
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Цитат Написано от varwor Виж мнението
    От People Can Fly са обявили, че няма да има DBNО в Judgment, което мен лично много ме разочарова... Също то последните пуснати геймплейове се вижда, че не са махнали Retro Lancer-a и Sawed-off-a. :shock:
    Е ретрото е нормално, действието се развива по-близко до Pendulum Wars все пак. За sawed-off - заеби го тоя нууб тюб.

Нека има повече промени, нека експериментират, стига с това доене.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Sawed-off от една страна е добре да има, а от друга е добре да няма. Добре е да има, защото създава няква излюзорна представа на нуба, че прави нещо и така се чувства значим, че може да направи рандом фраг, като се навре и натисне спусака. От друга страна пък наличието на sawed-off малко разводнява някои игри, но пък, който умее играта т.е. умее гнашер, никога няма да си пусне sawed-off. Като цяло е по-добре да има, отколкото да няма, щото така един вид давад шанс на най-начинаещите да се впишат в играта. Това е моето лично мнение. Горе-долу същото се отнася и за ретро лансера, който, ако просто обикновеният лансер не беше толкоз счупен в GOW 3, със согурност можеше и да види няква игра, като анти-гнашер тактика. Подкрепям мнението, че е по-добре да се експериментира и играчът да има избор от оръжия, и играта да не се ограничава до това кой е по-добър gnasher-slayer.

1 от 23 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> --- THE EYE OF JUDGMENT+130 карти ---
    От Witcher_88 в раздел Архив
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-2011, 13:45
  2. The Eye of Judgment
    От Medunek в раздел PlayStation
    Отговори: 0
    Последно: 20-07-2010, 14:05
  3. <Купувам> The eye of judgment
    От Slavov в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-2008, 11:17
  4. eye of judgment
    От dikasoft в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 1
    Последно: 20-03-2008, 18:07
  5. THE EYE OF JUDGMENT PS3
    От Stoqn в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-2007, 16:39

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си