Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Малко помощ за GT5 - Страница 2
2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 65

Тема: Малко помощ за GT5

1. По подразбиране Отг: Малко помощ за GT5

Добре така ще направя, както ме съветвате. А как да играя онлайн с бота? Аз съм си онлайн, но нещо по специално ли трябва да направя, някъде да се присъединя?
    п.п Намерих ги :)
    Последна редакция от dominiko ; 05-02-2013 в 14:15

От
    Гетото
    Години
    29
    Точки Опит
    6,022
    Level
    67

По подразбиране Отг: Малко помощ за GT5

Цитат Написано от GanjaMassive Виж мнението
    Бих казал излишни пари, ако не си тръгнал да минаваш състезанието.Само X2010/X1 Prototype е нужна в тази игра.Като дигнеш бота до 35-ти левъл ти я дава Х2010 като подарък. :)
    Да да знам :)

Цитат Написано от dominiko Виж мнението
    Добре така ще направя, както ме съветвате. А как да играя онлайн с бота? Аз съм си онлайн, но нещо по специално ли трябва да направя, някъде да се присъединя?
    п.п Намерих ги
    Аз бих ти препоръчал B spec Challenge n.3 съответно 650pp.Използвай Mazda Furai, трябва да я имаш или Зондата.С бонус процента за влизане редовно (макса е 200%) за първо място правиш по малко повече от 800 хил. кинти за 20мин.Натискаш постояно Боб да увеличи темпото или за изпреварване (вече трябва да си наясно с тея неща) и той е първи до петата обиколка.Проклетия McLaren F1GT добре бяга.

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

Аз съм със Зондата.Тунинг на макс и свалена до 650pp.Оставям го и си пускам на гледам нещо през това време. :lol:2мил. за 20мин. прави.Като е някъде 30-ти левъл, без проблем си ги минава още на 3-тата обиколка и не е нужно да го наблюдаваш.Това е най-лесния начин за правене на много пари за малко време.На мен ми остана само 24 Le Mans за мен и за бота и някак си трябва да стана първи на най-гадната писта в играта Code D' Azur.
    We are all a little twisted

Години
    49
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Като влезеш и излезеш (без да караш) ти сменя колите и водещ става или Форд ГТ или някоя друга , а не Макларън-а .

От
    Гетото
    Години
    29
    Точки Опит
    6,022
    Level
    67

Сигурно е така, аз съм 33лв и със Зондата неще да ги минава моя - като магаре на мост е понякога. :lol: Докато чакам си чета спортните новини.
    btw също е с тунинг на макс, но качвам килограми и свалям двигател или от турбото беше, за да вляза в точките.Хинта от dedal е ок.

6. По подразбиране Отг: Малко помощ за GT5

Аз си набарах едно състезание с моя тигър и вече е 30лв. Някъде към 900 хил кредита - доволно, даже първия път :swoon: , взех този болид за 5млн и съм доста доволен, гледам има някакъв прототип на ред бул 8-) май с него ще избухна. Лошото е че аз самия съм по -зле от бота :shock:,а това не е добре. Май този болид не мога го вкарам в тея онлайн историии, доста висок рейтинг има, качвам кг , свалям мощност, ама нъц едвам 700точки става и не се вписва никъде. Ще проверя сега тези които ми предложихте да видя какво ще излезе.
    Последна редакция от dominiko ; 06-02-2013 в 18:02

От
    Гетото
    Години
    29
    Точки Опит
    6,022
    Level
    67

Пич за 650pp Mazda Furai или Zonda ползвай.Загледай се във Фурая, 9100 оборота, и колко е лека.Няма нищо фантастично, просто съотношението е яко.
    Последно си купих едно Pescarolo, с пълен тунинг минава 1000bhp.Сега си търся Dodge Viper TeamOreca за American championship и Suzuki Escudo щото ме кефи.Мога да предложа Toyota Supra Castrol.

8. По подразбиране Отг: Малко помощ за GT5

Хоп :). Не съм влизал няколко ден, че бях на работа и от нея на маса, не остана време да видя какво има като инфо. Ще я пробвам тая мазда, в шопа ли я има или се печели от някой евент?

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

Аз я получих като подарък.Не съм я засичал в дилъра.Наистина маздата дърпа паганито с малко на топ спийд, ама и това зависи от настройката на скоростната кутия.

If you want to unlock the Mazda Furai in Gran Turismo 5, you have to win the
    Mazda events in B-spec mode
    We are all a little twisted

От
    Гетото
    Години
    29
    Точки Опит
    6,022
    Level
    67

Докопай Фурая на всяка цена, защото ще ти трябва за повече от едно състезание.Отлична е, както за А spec така и B spec.
    Mazda Furai, Corvetter C6 последния модел, Nissan GT-R и Formula GT са едни от основните коли в играта.

Айде малко повече активност в темата.Кой до къде е стигнал, каква кола му харесва и пр.

2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Малко помощ за LBP
    От Tool в раздел Little Big Planet
    Отговори: 35
    Последно: 13-03-2012, 22:54
  2. Малко помощ за WoW?
    От nikisaj в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 13
    Последно: 22-06-2011, 20:10
  3. Малко помощ
    От like_my_style в раздел PlayStation
    Отговори: 1