Показани резултати 1 до 5 от 5

Тема: Съвет за GameCube и Wii Classic Controller

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

По подразбиране Съвет за GameCube и Wii Classic Controller

Значи, понеже няма да се размине без някои игри за GameCube и Wii Virtual Console ми се налага да си взема един Геймкюб контролер и един класик контролер. Така и така обаче, ще карам с 3rd Party контролери, поне засега, се чудех някой може ли да ми даде информация от първа ръка за това:

http://www.ebay.com/itm/280900973662...84.m1438.l2649

- Класик контролер, но с кабел за връзка с GameCube портовете, вместо с Wii Remote-а. В аукциона пише, че е съвместим с GameCube и Wii игри, но аз все пак да попитам - ако някой колега има такъв контролер - може ли да ми каже има ли пълна съвместимост с GC и Virtual Console? Не съм се докосвал до GameCube контролер, тъй че незнам дали Classic Controller-а има достатъчно бутони, за да покрие функциите на GC. Защото ако разликата е само в самата форма на пада и разположението на бутоните, за момента това ще ми свърши идеална работа.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

От
    София
    Точки Опит
    6,484
    Level
    69
    Gamer IDs

PSN ID: YanniPS Steam ID: YanniBG

По подразбиране Отг: Съвет за GameCube и Wii Classic Controll

Моето мнение е, че за NGC игри си трябва GameCube Controller. Адски е удобен (все още не мога да преценя дали GC или X360 контролера ми е любим) и за мен е най-естественият избор. 8-) С него също можеш да играеш нещата от Wii VC, а и някои Wii заглавия го поддържат. Имам и оригинален Wii Classic Controller Pro, но като ергономичност изобщо не може да се сравнява с GC контролера и ужасно рядко го използвам.

Това, което показваш в линка е 1:1 копие точно на Wii CC Pro, до колкото се вижда от снимките и цената му е доста изкушаваща, като имаш предвид, че тук тези на Nintendo са по 50 лева... Но все пак, не се отказвай от идеята за GC контролер. :wink:

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

Ами, най-много да взема и един бял GC контролер за 5.99$ и един от тези, за всеки случай да се намира :)
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

От
    Varna
    Години
    37
    Точки Опит
    8,290
    Level
    75
    Блог статии
    6
    Gamer IDs

Gamertag: TheVrajMeister PSN ID: TheVrajMeister Wii Code: 4073-7139-8295-1102

Значи аз си купих 3rd party контролер и крайно съжалих за това. Давам пример с MGS: The Twin Snakes защото е единствената игра която имам за GC. Натискам стрелката на горе или напред и моментално ми излиза прозореца с items-ите.

След месец и нещо, си купих, пак от ebay, оригинален такъв, позван, дъвкан от куче дори и нацапан от долу с нещо като боя, но контролера си бачка префектно.

Аз бях го предложил на Хенши, но ако искаш, дай ми адрес и ще ти пратя 3rd парти контролера без пари, само си поеми куриерските разноски. Пиши на ЛС ако си заинтересуван.

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

Аз се отказах от този пад точно поради тази причина :)
    Някой може да има нужда и по-добре да го ползва той.
    Моят съвет тук е или да вземеш читав пад или да инвестираш във Wavebird. Безжичният пад за Gamecube е несравним :)
    ....... and yes..... there will be Blood.......

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> За триене
    От Kristina Ch. в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 10-08-2011, 00:25
  2. Classic Wow
    От Skelet40o0 в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 4
    Последно: 08-01-2011, 03:45
  3. Дайте ми съвет съвет
    От Cankoto в раздел PlayStation
    Отговори: 7