Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
ПОБЕДИТЕЛИТЕ
Показани резултати 1 до 9 от 9

Тема: ПОБЕДИТЕЛИТЕ

ПОБЕДИТЕЛИТЕ

Днес, 02.06.2008 г. в 12.00 часа приключи конкурсът на фирма Пулсар със следните задания:

1. "Какво ме впечатлява в Lineage II? Какво ме изкушава да започна да я играя."
    2. "Защо играя оригинални игри?".

След оспорвана битка между участниците, ожесточено гласуване от страна на посетителите на форума и безпристрастното пресмятане на резултатите от наша страна, вече можем да обявим и победителите в Конкурса:

Първо място и голямата награда: Колекционерско издание на играта Lineage II печели swkotorfan, със своята тема „Защо оригинални...?

Второ място и награда Ваучер за пазаруване от магазини Пулсар Геймс на стойност 30 лева печели Stilgar, с темата „Защо си купувам игрите

Трето място или наградата на публиката (с най-много събрани гласове) печели DonNikos, със своята тема „Защо и АЗ играя оригинални игри!”. Той получава оригинални продукти от Konami: тениска, шал и ключодържател на играта Pro Evolution Soccer 2008.

Също така утешителни награди получават и 5-мата участници писали по заданието за Lineage II. Надяваме се HaxaleH, TranceAtHouse, xydrom, stayaway и kokobgbg поне малко да са успели да ви разкрият невероятния свят на играта. Всеки от тях получава оригинален пад и ключодържател на играта Lineage II.

Фирма Пулсар искрено благодари на всички участници в конкурса и бъдете готови за новите предизвикателства!

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

Честито на печелившите !!!! С пожелания за много творчески успехи на геймърския фронт !!!! И наздраве !

От
    HDWorld
    Години
    28
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

По подразбиране

Yay! Честито на всички:lol::lol::lol:
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

Още един бонус към победителите swkotorfan, Stilgar и DonNikos - вече могат сами да си променят титлата от контролния панел :)

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

Браво за придобивката към техните профили ! На всекиму такова за в бъдеще ! :)

Спечелени турнири: 102

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

Gamertag: DonNikos PSN ID: I_DonNikos_I

По подразбиране

Цитат Написано от MyCTaKaP Виж мнението
    Още един бонус към победителите swkotorfan, Stilgar и DonNikos - вече могат сами да си променят титлата от контролния панел :)
    Този бонус с титлата много ме радва...вече си сложих даже...нещо набързо! Като измисля нещо по-тарикатско може да я сменя:)

Поздравявам ви за блестящата идея!

7. По подразбиране

Мбрей аз пък проспах церемонията по награждаването :)
    Чак сега се сетих да проверя какво е станало. По едно време се бях вързал, че някакви теми, значително по-неграмотни от мойта, имат по-висок рейтинг и се бях разстроил. То и аз не бях прочел правилата до край:)

Иначе благодаря на Академията, на родителите ми, режисжьора, целия снимачен екип и разбира се феновете ми. Обичам ви! Без вас съм нищо.
    (тази реч си я бях подготвил за Оскара, ама те пък не ми го дадоха та я ползвам тук)

Я да видим сега титлата...
    Fear is the mind-killer!

Спечелени турнири: 102

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

Gamertag: DonNikos PSN ID: I_DonNikos_I
    Днес минах през Хит/Младост да си прибера една игрица, която бях поръчал да ми доставят и запазят и комбинирах ходенето до там с "прибирането" и на наградката (3-тото място) от предния конкурс!

@ToTeMa ми щтракна един/два фотоса с моя апарат, който носих по погрешка в мен и ето т'ва се получи:

ПП: Ако и останалите "победители" от конкурса се престрашат да сложат снимка, като си получат наградките, шоуто ще бъде пълно:mrgreen:.

Поздрави.

По подразбиране

Супер DonNikos, много се радвам че си качил снимката. Наистина ако може всички победители да си направят по една снимка ще е страхотно!

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •