Показани резултати 1 до 6 от 6

Тема: Blizzard (незадавани въпроси)

1. По подразбиране Blizzard (незадавани въпроси)

Здравейте,

искам да започна да играя WOW в Blizzard, но имам няколко въпроса -

1.Колко време може да не плащам месечни такси, без да ми изтрият acc и въобще без да има последствия?
    2.Очаква ли се спад в цените на предплатените карти?
    3.Кои сървъри са най-добри за игра? Да не стане така да си направя герои и след 2 години сървъра да се опразни. Искам да играя в сървър, в който няма да стане така :)
    Последна редакция от 4ever ; 13-08-2012 в 19:43

2. По подразбиране Отг: Blizzard (незадавани въпроси)

1. Няма да ти изтрият акаунта.
    2. Едва ли.
    3. Провери в интернет за популациятата на отделните сървъри и отношението алианс/орда. А и винаги можеш да си преместиш героя ако се стигне дотам.

По подразбиране Отг: Blizzard (незадавани въпроси)

За хорд бих препоръчал Tarren Mill или Draenor. За алианс Outland

4. По подразбиране Отг: Blizzard (незадавани въпроси)

Цитат Написано от 4ever Виж мнението
    Здравейте,

искам да започна да играя WOW в Blizzard, но имам няколко въпроса -

1.Колко време може да не плащам месечни такси, без да ми изтрият acc и въобще без да има последствия?
    2.Очаква ли се спад в цените на предплатените карти?
    3.Кои сървъри са най-добри за игра? Да не стане така да си направя герои и след 2 години сървъра да се опразни. Искам да играя в сървър, в който няма да стане така :)
    1. Да не са луди да ти изтрият акаунта :D. В момента изобщо не им върви играта и гледат да привлекат хора по всякакъв начин.
    2. Никога няма да намалят цените на картите. Винаги 2 месеца ще са 50 лева, но си има и други начини за плащане :).
    3. Сървъра зависи от теб :). Дали искаш твоя али/хорд да доминира или искаш да е 50/50. Дали искаш да е пвп ориентиран или пве. http://www.wowprogress.com/ . Погледни тук. Можеш да получиш добра представа как са реалмовете в момента :). (За пвп мисля, че Stormscale беше най-добрия :).

Успех!

От
    Стара Загора
    Години
    25
    Точки Опит
    12,609
    Level
    86
    Gamer IDs

Gamertag: The Presator XFIRE ID: presator Steam ID: the_presator

По подразбиране Отг: Blizzard (незадавани въпроси)

За да не правя нова тема ще попитам тук- преди доста време играх WoW (4-5 години) това беше още преди да ъпдейтнат bnet акаунтите и всичките игри да са вързани към един тях. Сега мога ли по някакъв начин да си върна WoW акаунта/ да добавя игрите към bnet профила? Гледам, че от опциите има "Merge a World of Warcraft® Account", но като се опитам с него ми дава невалиден Account Name, а съм сигурен, че не го греша. Помня на кой сървър съм играл и съм сигурен за името на 1 от героите ми, ако това ще помогне по някакъв начин.
    "You said it yourself, Kain... there are only two sides to your coin."
    "Apparently so, but suppose you throw a coin enough times... suppose one day, it lands on its edge."

6. По подразбиране Отг: Blizzard (незадавани въпроси)

Опитвал ли си да влезеш направо с името на WoW акаунта? Би трябвало автоматично да го разпознае като стар акаунт и да ти предложи да си направиш Battle.net такъв.

edit: Сега прочетох че всъщност вече имаш bnet акаунт. Освен да пишеш на support за проблема? Идея си нямам защо не ти намира акаунта. :/

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Няколко въпроса..
    От BG_SWAT в раздел PlayStation
    Отговори: 31
    Последно: 02-07-2012, 21:25
  2. PSN - няколко въпроса.
    От Distance в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 2
    Последно: 29-12-2010, 13:28
  3. Няколко въпроса за PS3
    От ermak в раздел PlayStation
    Отговори: 7