4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4
Показани резултати 31 до 34 от 34

Тема: Най-очаквани филми за 2017

Точки Опит
    6,980
    Level
    71
    Gamer IDs

PSN ID: Dogoncheto

По подразбиране Отг: Най-очаквани филми за 2013

Добавям още един към списъка ми за тази година:

Точки Опит
    4,825
    Level
    61
    Gamer IDs

PSN ID: BG_SWAT Steam ID: BG_SWAT

По подразбиране Отг: Най-очаквани филми за 2013

Цитат Написано от dogon Виж мнението
    Добавям още един към списъка ми за тази година:

+1 Страшен каст и любимият ми режисьор. Едно от най-чаканите за мен също.

Ето нещо интересно Skynet влиза в X-men :lol:

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране Отг: Най-очаквани филми за 2017

За да не правим нова тема си позволих да преименувам тази и да видим преди началото на новата 2017 кои филми очаквате с нетърпение

От моите хора очаквам да видя какво е сътворил дядо Джеки в обявените за 2017 филми - Railroad tigers & Kung Fu Yoga. И на двата гледах някакви трейлъри, които не ми вдигнаха очакванията кой знае колко, но може би от първия очаквам малко повече отколкото от втория.

Дони Йен - след отличния за мен Ip Man 3 за следващата година не е приготвил някои сензационни неща, така че ще пасувам - освен смехотворно изглеждащия ХХХ 3, друго няма на хоризонта.

John Wick 2 - първият ми хареса много и за този имам някакви очаквания, но нека не се надъхвам прекалено много да не стане като с Умирай Трудно 5.

Logan - последният филм за Върколака с участието на Хю Джакман (по последни данни), който ще бъде R-rated и дано спазят линията на бруталност и безпардонност както направиха с Deadpool.

Ghost in the Shell - принципно за мен оригиналното аниме е страхотно и не знам дали ще има live action филм, който да го задмине, но ще дам шанс на Скарлет и компания да направят читава екранизация, макар и доста трудна за изпълнение, като се има предвид предходния материал.

The Circle - Ema Watson + Tom Hanks, стори ми се интересна комбинация и като сюжет и като екранно присъствие и затова си го включвам в бъдещия филмов списък.

Guardians of the Galaxy vol. 2 - първият ми хареса изключително много и този само се надявам да не го замажат както Холивуд си може...

Alien:Covenant - признавам си, че Прометей не ме нарадва изобщо, но тъй като имам добри спомени от самата поредица, на този филм ще му хвърля две очи.

Life - космос, експедиции, Марс, няма лошо и това влиза в списъка ми.

Kingsman: Golden Circle - няма как да го пропусна, тъй като героите и изобщо цялостното представяне на историята ме накефиха мега много и този се чака с нетърпение.

Wonder Woman - страничен герой в много обсъждания Batman vs. Superman, който стоеше много на място и Гал Гадот е сладуранка, която се вписа доста добре във вселената на DC.

World war Z 2 - Брадчо ме изненада приятно в първия и този искам да видя как ще се развие, историята беше добре поднесена и си чакам трейлъра.

The Mummy - Tom Cruise макар и сциентолог си изпипва нещата във филмовите си превъплъщения и тук този пореден римейк/reboot на Мумията по трейлър се различава остро от предните 3 с Брендън Фрейзър (като искам да изтрия третия от съзнанието си).

Murder on the Orient Express - Еркюл Поаро се появява на сцената, да видим тази екранизация как ще се постави до предния от 70-те с участието на титана Шон Конъри.

Thor: Ragnarok - Thor + Hulk = надявам се да се получи Total Destruction

Спиндерман: Homecoming - поредното стартиране на франчайза с друг главен герой (Том Холанд), който се надявам да бъде по-успешен от онзи с Андрю Гарфийлд.

Войната за планетата на маймуните - да видим Цезар и компания как ще се справят в това ново предизвикателство.

Star Wars: Episode VIII - дано не го оплескат...
    Последна редакция от TheGrimReaper ; 16-12-2016 в 10:59

От
    Асеновград
    Точки Опит
    276
    Level
    11

По подразбиране Отг: Най-очаквани филми за 2017

Transformers The Last Knight с нетърпение го очаквам !!

4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Fifa 2017 vs PES 2017 review
    От Henshiro в раздел Обща за игрите
    Отговори: 4
    Последно: 24-11-2016, 09:00
  2. <Купувам> триене
    От Georgi_nedev в раздел Архив
    Отговори: 5
    Последно: 02-10-2011, 19:20
  3. 10 най-очаквани мултиплатформи за 2009
    От Zografa в раздел Обща за игрите
    Отговори: 185