Показани резултати 1 до 10 от 10

Тема: Важно !!!

Години
    28
    Точки Опит
    6,199
    Level
    68

Важно !!!

Здр искам да съобщя за един измамник c ID Jufko89 skupe jufito тоя искаше да си разменяме игри от store аз му давам email и парола той също влизам в неговия профил в store и ми изписва че игрите са сваляни от 2 активни конзоли демек аз не мога да да сваля нищо той свали моите а аз неговите не и така не му се доверявайте аз се доверих и изгорях ама както и да е да се радва PSN ID Zhekata

От
    Пловдив
    Години
    30
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

По подразбиране Отг: Важно !!!

Ами влизаш в тоя сайт https://account.sonyentertainmentnet...c/login.action с твоя акаунт от там ще си ресетнеш конзолите към акаунта и на твоята ще се логнеш пак! Така той гори, щот като е деактивиран акаунта на неговата конзола, няма да може да влезне в играта! И ако не си сменил паса до ся, смени го за да не се опита да се логне пак и да го активира! По тоя начин и ти можеш да му влезнеш в акаунта и да му ресетнеш конзолите и ти да си ги свалиш неговите! Като се ресетват през сайта, можеш 1 път на 6 месеца да се ресетва, така че той после нищо няма да може да направи! ;)

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

Лошо е когато някой посее зърното на недоверието ! Разваля се едно добро начинание,което ни е в полза и удобно за и без това шепата хора които си купуваме игрите.
    Не си заслужава за една две умрели игри (а и не само за игри,а и за всичко останало) да губиш доверието на хората и да си навличаш клетвите им.
    Ако си решил да я караш айдушката,посечи някой наистина голям айдук,а не доверчив и добронамерен човечец.Щото всичко се връща !
    Дано момчето се осъзнае и изкупи грешката си.
    На същия човек съм давал първи данните си,за да свали мой игри.На доверие ! После той ми даде неговите.Всичко протече нормално и в реда на нещата.В последствие го накарах да си смени паролата за собствено успокоение,и три пъти му повторих- тоя аккаунт вече не можеш да делиш с друг!
    Познавам го от раздела Game sharing.Озадачен съм наистина защо се е изкушил ?

Години
    28
    Точки Опит
    6,199
    Level
    68

ти гледаш да постъпиш като човек а той ти се качва на главата

От
    София
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: asen9696

Цитат Написано от qwertyvg Виж мнението
    ти гледаш да постъпиш като човек а той ти се качва на главата
    Може да е грешка. Въобще говори ли с човека да се разберете?

Години
    28
    Точки Опит
    6,199
    Level
    68

няма грешка брат

Блог статии
    2

аз за това не се занимавам да купувам от сторове , лайвове що то за мен е по-важно да си вземеш кутийката и това е , например един блурей диск струва между 20-40 лева някъде , ако си дам 60 лева това означава 20 лева само играта.... Но има нещо друго , след време когато например дисковете изчезнат , както стана с видеокасатетите и плочите , можеш да продадеш на колекционер дисковете . Всичко е възможно , за това са тези сторове и лайвове да се печелят пари , това е един вид манипулация , че имаш но нямаш нищо ....

Както например в чужбина дето иска всеки да ходи , те там имат коли , къща , всичко но това всичко е притежание на банката спреш ли да й даваш пари и тя си взима всичко обратно... Същото е и с виртуалните там пари и игри дето вземате от стора , ако някой ви изтрие акаунта например , просто без да краде ама му давате паролата и името и оня ви изтрие акаунта от злоба ей така... За това живота ме е научил - няма чудовища , хората са чудовища и света е страшно място :twisted:

От
    Wonderland
    Години
    34
    Блог статии
    2

Много добре казано ZakletFen, но все пак тук нали уж трябва да имаме вяра в хората, когато разменяме или купуваме нещо, но в днешни дни караме единствено на една гола вяра в добрата воля и намерения отсреща. Така, че съвета ми е, да не се ядосваш за станалото и просто вземеш поука, като следващия път си по - внимателен в подобни начинания. Аз съм обичам материалния носител, но важното в случая тук е некоректното отношение, а не въпроса кое е за предпочитане. Горе главата.

Блог статии
    2

E даде , трябва да имаме вяра у хората , обаче интернет пространството показва най - лошото у човека , той дето е направил знае - няма закон , няма правила , няма полиция - просто все едно на някой човек от ромски произход му дадеш ключовете на къщата си или колата.... Защото българите заради мизерията и бедноста станахме най-лошото зверове , за 2-5 лева в махалата пребиват , във влаковете също , а интернет е просто безкрайна ниша за измамници и мошеници , защото човек може да си измисли 1000 пароли , имена , личности , да се представя вместо жена - мъж и т.н. Това е , той не му пука че е взел на аванта 2-3 игри там , ами просто си е направил кефа , има и такива хора дето не му пука че краде а прави това заради тръпката :shock::shock:

От
    Пловдив
    Години
    41
    Точки Опит
    6,185
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: matsanov

Абе Пони как става тази деактивация?Като дам на определена система да се деактивира и ми обяснява ,че може само да стане от самата конзола.Поне доколкото виждам имам 4-ри активирани и искам да си оставя само моята или съответно всичките да си ги деактивирам ,а после моята да си я активирам от самата конзола.

Опа оправих се.:)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Важно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    От stalio85 в раздел Игри
    Отговори: 0
    Последно: 19-09-2012, 14:43
  2. ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО - ШЕРИФА
    От lupo в раздел Актуално
    Отговори: 20
    Последно: 19-04-2012, 12:10
  3. Важно !!!
    От didaka4ever в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1