1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 12

Тема: Продажба на филми

Точки Опит
    7,178
    Level
    71

По подразбиране Продажба на филми

Здравейте искам да попитам, защо вече е забранено или по скоро няма специфичен раздел за филми в раздел КУПУВА/ПРОДАВА и когато кача тема, в която продавам БЛУ РЕЙ или ДВД филм бива изтрита.Не намирам никаква логика в тези правила тъй като вашият магазин освен игри продава и филми плюс това БЛУ РЕЙ филмите се възпроизвеждат на Playstation 3 конзоли, които също продавате.

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

По подразбиране Отг: Продажба на филми

Здравейте!
    Моля да обърнете внимание на точка 9 от правилата, важащи за конкретния раздел за продажби, ще Ви стане ясно защо обявите Ви се трият. Взели сме решение да няма продажба на Bluray филми, защото системно се злоупотребяваше с обявите. Продаваха се филми от фалирали видеотеки, с лошо качество на дисковете.
    Форумът ни е посветен на гейминга, затова логично е да има и само такива обяви. Разделът не е обща борса, каквато предоставят други сайтове.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

Точки Опит
    7,178
    Level
    71

Съгласен съм, че сигурно това противоречи на някоя точка от правилата, които сте написали, която сигурно преди я е нямало и не беше проблем да се продават филми.Плюс това никоя видеотека, освен 1 все още действаща в София не е предлагала даже и под наем БЛУ РЕЙ филми, а какво говорим за продажба на втора ръка, за ДВД-тата донякъде съм съгласен, но в пълна сила това важи и за игрите, които вие няма как да знаете, а и не сте длъжни да знаете в какво състояние са.Освен това, казвате че сте сте специализиран форум за игри, което не е вярно тъй като имате подраздели и за филми, например раздел "Киномания, а също и продавате такива, плюс това повечето притежатели на playstation 3 са почитатели на HD филми. Естествено правилата се определят от ВАС и имате право да ги променяте, но просто според мен противоречат на всякаква логика, а и от разговори с доста мои приятели знам, че тази промяна на правилата ги е накарало просто да спрат да посещават форума.Поздрави.

От
    Zombieland
    Блог статии
    1

Като се замисли човек, така е. Но винаги трябва да се робува на някакви закони и замазани едри гърбати чичковци (по принцип, nth personal).

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

Цитат Написано от Pecataaaa Виж мнението
    Освен това, казвате че сте сте специализиран форум за игри, което не е вярно тъй като имате подраздели и за филми, например раздел "Киномания, а също и продавате такива, плюс това повечето притежатели на playstation 3 са почитатели на HD филми. Естествено правилата се определят от ВАС и имате право да ги променяте, но просто според мен противоречат на всякаква логика, а и от разговори с доста мои приятели знам, че тази промяна на правилата ги е накарало просто да спрат да посещават форума.Поздрави.
    Факт е, че форумът е посветен 95% на игри и игрален хардуер. Както сте забелязали - има подраздел "Киномания", но той е в раздел "Извън темата", който в други форуми е наречен "Кошче", "Всичко останало" и т.н. По вашата логика, понеже се поздравяваме и за рождените дни, трябва да има обяви на сладкарници. Преценили сме, че не искаме да има обяви за филми и това ням да се промени. И още нещо - форумът не е създаден, заради раздел "Купува/Продава". Ако някой намира само него за интересен и заслужаващ си, то е негово право и нямаме нищо против. Но да се подчиняваме на борсата, няма да се случи.
    П.С. Нека да не превръщаме всичко в протест, защото трябва да се протестира за нещо.
    П.С. Destroy, няма гърбати чичковци в случая, има форум на търговска компания и той ще има правила и модератори, защото е необходимо.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

Точки Опит
    7,178
    Level
    71

Не съм с цялял с този пост да предизвикам някаква промяна на нещата, просто търсех вашата логика , защото за мен няма такава, явно и за ВАС ,тъй като вместо да ми дадете ясен и смислен отговор, защо това е така, вие се държите като господ БОГ и казвате - "Това няма да се промени", "защото така сме решили", ок нека не се промени не е в това въпроса.Значи според вас всеки въпрос задеден във форума е протест, както виждате не съм ви обидил никъде и по-никъкъв начин, за да заслужа подобно отношение, като това - ние можем и затова го правим, а вие гледайте си работата.

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1

Цитат Написано от Pecataaaa Виж мнението
    Не съм с цялял с този пост да предизвикам някаква промяна на нещата, просто търсех вашата логика , защото за мен няма такава, явно и за ВАС ,тъй като вместо да ми дадете ясен и смислен отговор, защо това е така, вие се държите като господ БОГ и казвате - "Това няма да се промени", "защото така сме решили", ок нека не се промени не е в това въпроса.Значи според вас всеки въпрос задеден във форума е протест, както виждате не съм ви обидил никъде и по-никъкъв начин, за да заслужа подобно отношение, като това - ние можем и затова го правим, а вие гледайте си работата.

Логиката, която търсиш е обяснена още вчера - системна злоупотреба с обяви, точка по въпроса.

П.С. Ако не целиш нищо (което не е така, тъй като явно искаш да си продадеш филмите) нямаше да се занимаваш да спориш за това решение.
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

Разгледах обявите, заради които сте получавали наказания и предупреждения. Дори и без правилото, че не се разрешава продажбата на блу рей дискове, Вие сте продавали по 50 заглавия едновременно, което се смята за дребен бизнес, какъвто също не допускаме да се развива. Борсата е създадена само и единствено за нуждите на частни потребители, които желаят да обменят игри с други такива.
    Вече обясних защо сме взели решението - имаше оплаквания, започна се с продажбата на по 100-200 филма, което не е редно, още повече предвид насочеността на форума ни. Дали са били DVD или Bluray няма никакво значение. Искахме да има яснота и подреденост, въведохме промени в конкретния раздел и преценихме, че няма да оставяме филмите, защото нямат общо с игрите.
    В случая сте интерпретирали думите ми според собствените си възприятия, за което съжалявам. Не целя да Ви обиждам или да се държа грубо. Отново подчертавам, че за разлика от други форуми/сайтове, този има определени изисквания към потребителите си, държим на тях и не правим компромиси.

Точки Опит
    7,178
    Level
    71

Значи грешната интерпретация според мен идва по-скоро от ваша страна и от идеята, че всеки според Вас е мошеник, да по едно време действително продавах доста филми - цялата си колекция, но какво от това дали са 2 или 50 филма, а и от нея почти нищо не е останало вече, така че не разбирам защо търсите някакъв скрит подтекст в моя въпрос или преследване на някаква цел.Както и вчера ви казах не целя някаква промяна на правилата ви, а просто попитах защо е така и отговорът ви беше съвсем друг и се отнасяше най-вече за двд филми втора употреба, а и ясно във въпросните ви правила пише, че ВИЕ не носите отговорност, за продуктите които се продават от потребителите.Така, че явно вие нямате някакво разумно обяснение, а просто така сте решили.Ок нека да е така, няма повече да пиша, защото е ясно че няма да получа и някакъв разумен отговор.

Точки Опит
    7,178
    Level
    71

А колкото до грубото държане, погледнете просто коментара на колегата си от горния пост.

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Продажба на акаунт
    От ALEX/\JARHEAD в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 3
    Последно: 21-10-2008, 21:04
  2. Продажба/Размяна Blu Ray филми
    От PureEvil в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 16-02-2008, 00:40

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми