2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 23

Тема: Fifa, PES - избираме футболна игра

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

По подразбиране Отг: Fifa, PES - избираме футболна игра

Последните години я развалиха ПЕС. Последно си взех ПЕС 12 и останъх много разочарован. Избери си ФИФА 12 или 13. При ФИФА-та имаш много повече свободата да влияеш в/у представянето на играчите, докато при ПЕС има много повече свободи при създаването на обори, терени, играчи и т.н.

Години
    50
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Свободата в/у представянето на играча я имаш и в ПЕС2013 (аз също те съветвам да вземаш 2013) , но е по-трудно за изпълнение и си иска майсторлък .:wink: ПЕС13 се намира и за по 60-70 лв .

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

Цитат Написано от dedal Виж мнението
    Свободата в/у представянето на играча я имаш и в ПЕС2013 (аз също те съветвам да вземаш 2013) , но е по-трудно за изпълнение и си иска майсторлък .:wink: ПЕС13 се намира и за по 60-70 лв .
    Там не можеш да ги правиш колко бързо да тича, подават, шутират, как да пази вратаря и т.н. Също можеш да влияеш и в/у представянето на вратаря. Определено ПЕС е по-трудната игра, но от към физика и графика ФИФА я превъзхожда многократно.

От
    Гетото
    Години
    30
    Точки Опит
    6,022
    Level
    67

Добра дискусия се получава, чета неща дето по предобедените ревюта ги няма.За всеки чудещ се след мен ще бъде полезна темата.На всеки съм прочел поста поне по 2 пъти и се убеждавам, че си е дерби Фифа или ПЕС.
    В моя случай ми трябва тази с по-реален енджин на игра и примерно по-добра графика (за графиката не настоявам).Малките благинки са мн. яки, обаче си избирам футболен симулатор за разтоварване.Като седна искам да играя и като ми се обадят да излизаме давам Quit game и заминавам.

Аз имам и Фифа и ПЕС сяка година и мога да ти кажа ,че ФИФА няма никаква свобода в геймпея си .Всеки мач има скрипт ,по който върви и ти ,каквото и да правиш не можеш да промениш изхода му.Това важи с огромна сила за ФИФА 13,а който казва ,че на ПЕС няма свобода как да играеш,с извинение мога да му кажа "Седни се научи да играеш ПЕС".Ако желаеш реалистичен футбол ,където всеки отбор играе различно и трябва да се адаптираш - играй ПЕС (да не говорим че full manual системата му е в пъти по-добра от тази на фифа и можеш да контролираш кога и накъде съотборниците ти да правят тичания в търсене на извеждащ пас ,във ФИФА това го няма и почти не се движат по терена играчите),а ако искаш игра където секи мач е нагласен от AI script и секи отбор е еднакъв и е пълен със слалумисти - играй ФИФА.Както казах всяка година купувам и 2те игри и сравнявам ,и единствено ФИФА 12 беше по-добра от ПЕС 2012 това е.В останалите случаи за съжаление на някои фен бойчета ПЕС е по-добрия симулатор ,докато ФИФА е по-добрата аркада.Прецени сам коя да вземеш ,но стой далеч от ПЕС 2012 и ФИФА 13.
    ПС. Фифа(всяко издание) има ужасен лаг в командите и много често дори и офлайн играта насича и й пада фрейм рейта.При ПЕС отва го няма ,освен в 2008 ,но той едва ли те грее.

От
    Гетото
    Години
    30
    Точки Опит
    6,022
    Level
    67

Добрем.Ще продвам демотата и ще реша, но продължавам да клоня към ПЕС.Ако е ПЕС ще е 13. ))

По-добре пробвай ФИФА 13 от някой познат или нещо такова,демото й няма нищо общо с финалния продукт.За ПЕС 2013 и демото й е горе долу същата работа.Ако можеш някъде да изпробваш същинските игри -давай.
    ПС. Ако държиш много на Германските клубни отбори ФИФА би ти допаднала повече тъй като в ПЕС присъстват само Баерн Мюнхен и Шалке,заради договора на Бундес лигата с EA Sports.

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

"а който казва ,че на ПЕС няма свобода как да играеш,с извинение мога да му кажа "Седни се научи да играеш ПЕС"."
    Чети какво съм писал!
    Няма да навлизам в задочни спорове, ще кажа само, че първата ми ФИФА беше 99, а първия ми ПЕС беше 4-та. Доста съм играл на тези игри и им знам много добре плюсовете и минусите. Опитах се да резюмирам в няколко реда плюсовете и минусите на игрите. Всеки си има вкус.

От
    Гетото
    Години
    30
    Точки Опит
    6,022
    Level
    67

Цитат Написано от Devil1004 Виж мнението
    По-добре пробвай ФИФА 13 от някой познат или нещо такова,демото й няма нищо общо с финалния продукт.За ПЕС 2013 и демото й е горе долу същата работа.Ако можеш някъде да изпробваш същинските игри -давай.
    ПС. Ако държиш много на Германските клубни отбори ФИФА би ти допаднала повече тъй като в ПЕС присъстват само Баерн Мюнхен и Шалке,заради договора на Бундес лигата с EA Sports.
    За съжаление нямам лично познати да имат PES или FIFA за конзола и нямам възможност.

Години
    50
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Цитат Написано от Devil1004 Виж мнението
    :wink: С правилния едит файл си има всичко - аз имам и Бундеслига и Премиершип и Анжи , даже и БАТЕ Борисов :lol:

2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Разменям> Игра срещу FIFA 11 PS3.
    От zeff в раздел Игри
    Отговори: 0
    Последно: 04-06-2012, 11:48
  2. <Продавам> Продавам PS3 игра FIFA 2009 - 30лв!
    От tasdevil в раздел Архив
    Отговори: 15
    Последно: 12-10-2009, 22:11
  3. <Продавам> Fifa 09 - оригинална PSP игра
    От HuKuTo в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 02-06-2009, 22:37

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове