Показани резултати 1 до 5 от 5

Тема: Кратък живот на Xbox 360 battery pack

По подразбиране Кратък живот на Xbox 360 battery pack

Напоследък батери пакът на контролера ми вади много кратък живот - след като е зареден докрай, имам 1 час игра преди да започне да мига и час-час и половина преди да започне да гасне. Много е досадно! Днес даже го забравих да се зарежда докато съм на училище и като се прибрах (след около 6 часа) беше зареден наполовина! Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен. :flower:
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

От
    София
    Точки Опит
    8,111
    Level
    74

По подразбиране Отг: Кратък живот на Xbox 360 battery pack

Ами виж сега, всеки акумулатор си има живот, след който започва да издъхва и пада все по-бързо и по-бързо, докато умре тотално. Май твоя натам се е запътил. За това няма решение освен нов акумулатор.

Има и вариант, в който зареждачката може да прави кофти контакт с батерията и да не регистрира правилно кога е заредена. Ама е слабо вероятно това.
    Trans penis mihi est. It is wonderful that you can be repeatedly impregnated by fiber filled foods and then give daily births to turd quintuplets, but I am no longer impressed by your ability to eject large amount of feces. So please, take your outrageous defecations somewhere else!

Работата е там, че аз като го купих пак си имаше кратък живот, но май наистина просто ще си купя нов.
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Марка? Ако е официалният го връщай откъдето е. Ако не е официалния... пак го връщай и не се занимавай повече с ментаци. Батериите китайки за каквото и да е винаги са ташак и половина, колкото и да те блазни да дадеш четвърт от цената за уж същото.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Варна
    Години
    38
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Цитат Написано от bile Виж мнението
    Ами виж сега, всеки акумулатор си има живот, след който започва да издъхва и пада все по-бързо и по-бързо, докато умре тотално. Май твоя натам се е запътил. За това няма решение освен нов акумулатор.
    Така е. Едната ми батерия е от комплект - джойпад и кабел за зареждане - оригинални .Като се има в предвид , че почти постоянно слушалките ми са закачени на пада и си черпят постоянно ток , в началото батерията издържаше около 12 часа.Без хедсета - около 17-18 часа . Сега , след около 2 години , същата батерия с включени слушалки държи около 2 - 3 часа , а без слушалки около 5 часа.
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Кратък разказ: "Весела Дружинка"
    От AledarStormhand в раздел Конкурс с награди – Guild Wars
    Отговори: 3
    Последно: 29-04-2011, 19:11
  2. <Продавам/Разменям> PS3 games pack
    От BULL в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 25-10-2010, 10:06
  3. <Продавам/Разменям> 2680mAh Replacement Battery for PSP Slim
    От maxxxivo в раздел Архив
    Отговори: 0