22 от 110 ПърваПърва ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 211 до 220 от 1092

Тема: Xbox One

От
    Detroit, Michigan
    Точки Опит
    11,219
    Level
    83
    Gamer IDs

Steam ID: djinjifila

По подразбиране Отг: Xbox One

Последна редакция от Djinjifila ; 07-06-2013 в 02:31

Точки Опит
    10,572
    Level
    82

Цялата история с игрите втора ръка вместо да става по-ясна се заплита, ли заплита. Игрите на third party издатели можело да се продават в магазин, но издателят трябвало да се разбере за условията с веригата. Отделно издателят щял да определя дали можеш да даваш игра на приятел или не. :swoon: Като ги знаем от EA какви са щедри си представям що за условия ще измислят по отношение на продаването на игра в магазин и даването на приятел. Абсолютни глупости правят от Microsoft и занимават разработчиците с някакви тотални тъпизми. Всичката им е наред, дай сега да мислят и какви защити и схеми да вкарат в кода, че да може играта да се върне в магазина или да се даде на друг потребител. То вместо да става по-лесен достъпът до тяхната платформа, те го правят по-труден. Не мога да им хвана логиката в това отношение.

На micro все не им стигат парите. Сега даже изкарват тези 24 часа като голям компромис. Сигурен съм, че ще върнат платен live, а и да плащаш за втора ръка игра като за нова си е направо малумно. Интересно ми е какви са им надеждите - може би някакви американци да дадат 400$ за да могат да си сменят каналите на телевизора с глас?
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

От
    Стара Загора
    Години
    26
    Точки Опит
    12,609
    Level
    86
    Gamer IDs

Gamertag: The Presator XFIRE ID: presator Steam ID: the_presator

Айде пак :lol: Джо направо подивя покрай тоя нов Кашон :twisted:

"You said it yourself, Kain... there are only two sides to your coin."
    "Apparently so, but suppose you throw a coin enough times... suppose one day, it lands on its edge."

От
    Big village
    Години
    37
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Нали, уж ги беше грижа какво мислят феновете им ! :lol::lol::lol: Резила е пълен, единственото което ме притеснява е, че и Сони може да вкарат някаква подобна простоти ! Както и да е, x-box be gONE, ps4 here i come !
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    Варна
    Години
    38
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

На тоя тъпак нервния джо не мога да разбера , кво толкова му се радвате. Само кряска пред камерата си.Голям гъзар ,голяяяям критерий.Ей такива като него много ме дразнят.Издържам му на тъпотиите точно 3 минути , и съм му ударил червения хикс.

Иначе аз си мисля следното: Тея хора защо се закопават сами все повече и повече? Аз лично не мисля , че гейм потребителите им са склонни да плащат повече пари , да не говорим пък за употребявани продукти.В най различни live партита , всички геймъри (американци,британци и прочие) с които съм говорил изразяват негативно мнение по отношение на цените.В най общия случай просто недоволстват. По дяволите - тия хора , макар че са икономически по задоволени от българите , са много по стиснати.
    Та не мога да разбера ,с каква цел микрото са решили да си го набиват яко в стремежа си да обхванат по широк кръг от американските домакинства, вместо да разсъждават глобално и да завземат повече външни пазари...
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

От
    Big village
    Години
    37
    Gamer IDs

Цитат Написано от vankoterziev Виж мнението
    На тоя тъпак нервния джо не мога да разбера , кво толкова му се радвате. Само кряска пред камерата си.Голям гъзар ,голяяяям критерий.Ей такива като него много ме дразнят.Издържам му на тъпотиите точно 3 минути , и съм му ударил червения хикс.

Иначе аз си мисля следното: Тея хора защо се закопават сами все повече и повече? Аз лично не мисля , че гейм потребителите им са склонни да плащат повече пари , да не говорим пък за употребявани продукти.В най различни live партита , всички геймъри (американци,британци и прочие) с които съм говорил изразяват негативно мнение по отношение на цените.В най общия случай просто недоволстват. По дяволите - тия хора , макар че са икономически по задоволени от българите , са много по стиснати.
    Та не мога да разбера ,с каква цел микрото са решили да си го набиват яко в стремежа си да обхванат по широк кръг от американските домакинства, вместо да разсъждават глобално и да завземат повече външни пазари...
    Никой не му се радва, той е един от най-големите x-box fanboy ! Сега разбра ли защо изобщо бива постван !
    Иначе за останалото съм съгласен. То е ясно, че x-box е насочен предимно за американците (щях да добавя тъпитите, но не искам да подхващаме тази тема) и с ONE го доказват за трето поколение !
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

Както си бралзвах нета и си чета разни шитчета попаднах на следното нещо в котаку

Over on NeoGAF today there were a bunch of bannings of corporate shills. Given their post histories and the way they defended these practices, I'm inclined to believe they're more prevalent in comments and discussion sections than most people think. I can think of a few on Kotaku, for example.
    Възможно ли е? Платени коментиращи в защита на продукт? Ако това е истина, значи дъното е стигнато.

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

Не само е възможно, но е и честа практика. В учебниците по маркетинг няма да го напишат, но на лекции ще ви кажат, че можете да го направите, стига да не ви хванат.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

От
    Big village
    Години
    37
    Gamer IDs

Цитат Написано от vasschu Виж мнението
    Както си бралзвах нета и си чета разни шитчета попаднах на следното нещо в котаку

Възможно ли е? Платени коментиращи в защита на продукт? Ако това е истина, значи дъното е стигнато.
    Не само че е възможно, но се практикува от доста време на сам. Във всички във форуми които се ровя, освен обичайните фенбойчета има хора, на които дори с ясно изнесени факти набиват масово пълни небивалици в главите на нормалните потребители! Като Azure Cloud и как щяло да бустне, графиката на x-box1 !

22 от 110 ПърваПърва ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 2 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 2 гости)

Подобни теми

1. <Купувам> Купувам игри за XBOX-Sixth generation
    От tseco в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-2010, 11:47
  2. <Инфо> Half-Life: Generation 3
    От Rammstein в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 7
    Последно: 14-05-2009, 11:06
  3. <Продавам> Продавам изгодно игри за xbox 360-xbox
    От zamer в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-2008, 23:13
  4. Имате ли: Half-Life / Half-Life: Generation?
    От The Only в раздел PC
    Отговори: 6
    Последно: 13-11-2006, 22:58

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •