Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Xbox One
1 от 110 1 2 3 4 5 11 51 101 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 1093

Тема: Xbox One

От
    Solar System
    Години
    25
    Точки Опит
    7,873
    Level
    74
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: JustToshkuuu Wii Code: 6574-0050-3511-0106

По подразбиране Xbox One

- няма Always Online
    - ограничение за втора ръка игри
    - всички игри се инсталират задължително на харддиска
    - няма никаква обратна съвместимост
    - Kinect идва с конзолата
    - Kinect е задължителен, за да работи конзолата
    - не сменяем HDD
    - контролерът с АА батерии.

Последна редакция от Jim Raynor ; 22-05-2013 в 19:37

От
    Стара Загора
    Години
    26
    Точки Опит
    12,609
    Level
    86
    Gamer IDs

Gamertag: The Presator XFIRE ID: presator Steam ID: the_presator

По подразбиране Отг: Xbox, New generation

Имо Сони отсега спечелиха некст джен-а, новият бокс изобщо не ме интересува. Не ми се играят Хейло 20 и Гиърс 10. Пък и какво толкова ще видим? Кинект 2? :lol:
    "You said it yourself, Kain... there are only two sides to your coin."
    "Apparently so, but suppose you throw a coin enough times... suppose one day, it lands on its edge."

От
    Big village
    Години
    37
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Чак да са го спечелили, ще погледаме и ще видим ! Аз съм си 100% със Сони следващото поколение, но не мога да не призная че съм силно заинтересован какво ще покажат МС !
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    Провинцията
    Години
    34
    Точки Опит
    15,631
    Level
    91
    Gamer IDs

PSN ID: Boyancku

Цитат Написано от IvanSlavkov Виж мнението
    Чак да са го спечелили, ще погледаме и ще видим ! Аз съм си 100% със Сони следващото поколение, но не мога да не призная че съм силно заинтересован какво ще покажат МС !
    Ние сме на едно мнение с теб макар, че и presator-a е прав. ! Ще гледаме довечера с голям интерес. Вчера в нета се говореше нещо за Forza Vista. ЕА ще присъстват и те, защото ще показват FIFA 14 и Battlefiled 4. InfinityWard ще представят Call of Duty:Ghosts. Надявам се да е много интересно и да изкарат повече екзклузиви, че живи са умрели.

От
    Пловдив
    Години
    31
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

И аз съм с вас, на тва мнение! Лично аз винаги съм си бил на страната на Сони. Бокса никога не съм го харесал, щот е от Майкрософт, а тях много ги ненавиждам! И все пак наистина ми е интересно, как ще се противопоставят на Сони, които от това което показаха, смятат да са титаните в следващия джен. Дали ще успеят да ме убедят, че бокса би си струвал тоя джен, ще видим?

От
    Zombieland
    Години
    28
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

Ще открият чудото на блу-рей диска може би ? :lol:
    We are all a little twisted

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    27
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

Първият Бокс е впечатляващ и в много отношения е по-добър от PS2. 360-то обаче не успя да ме грабне с абсолютно нищо - нито с exclusive-и, нито с add-on-и... нищо. Ще продължат да крънкат пари за Live най-вероятно, ще пуснат поредното Halo и това е. PS4 не успя да ме грабне по някакъв начин, дори ме отврати в някои отношения, предполагам, че и тук няма да остана очарован, не че ми пука особено.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

Точки Опит
    39,135
    Level
    99

Цитат Написано от Mach Rider Виж мнението
    Първият Бокс е впечатляващ и в много отношения е по-добър от PS2. 360-то обаче не успя да ме грабне с абсолютно нищо - нито с exclusive-и, нито с add-on-и... нищо. Ще продължат да крънкат пари за Live най-вероятно, ще пуснат поредното Halo и това е. PS4 не успя да ме грабне по някакъв начин, дори ме отврати в някои отношения, предполагам, че и тук няма да остана очарован, не че ми пука особено.

Така е.

В интерес на истината, започнаха добре - live arcade е сред основните причини да се зароди/възроди инди сцената и да видим същински ренесанс на множество жанрове в компактна и евтина дигитална форма. Преди live arcade такива заглавия се виждаха само на джобно конзоли.

Зад първия бокс и докъм 2010 - зад 360, стояха много кадърни и креативни хора, допринесли за успеха на SEGA, Playstation и други. И действително Xbox даде много на гейминга - унифицирана онлайн система, мачмейкинг, постижения, дигитална дистрибуция, кросплатформена функционалност и прочие, и прочие - наследство, което сега се ползва и доразвива от Steam до PSN, NN и прочее. За близо пет години Xbox водеше хорото в индустрията, а другите тичаха след тях.

За съжаление, след като Гейтс остави юздите на Майкрософт в ръцете на Балмър, компанията загуби таланта и въображението и тръгна да изкарва пари. Не знам дали ще успеят или не, ама загубиха и ще загубят много народ.

Колкото до продълженията и полуфабрикатите - това е масова практика. Бъдещето на гейминга не е в ръцете на Нинтендо, Сони или Майкрософт, освен ако не променят начина си на мислене. Kickstarter, Valve, GOG, Google и Apple, които дават мегдан за по-свободна дистрибуция, включително free to play, и отвързват ръцете на разработчиците от маркетинг лешперите и проучванията им - там ще вирее core гейминга.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

Аз определено ще гледам пресконференцията тази вечер. Само да не са решили пак да ни карат да плащаме на мултиплейър. Също мисля, че някаде видях, че е потвърдено, че и новият Xbox ще има опция са шерване във Youtube, което на мен никак не ми харесва, понеже Youtube ще се напълни с 10-годишни, които постоянно бълват рандъм шитня... :lol:
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

От
    Solar System
    Години
    25
    Точки Опит
    7,873
    Level
    74
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: JustToshkuuu Wii Code: 6574-0050-3511-0106

Един час!!
    Вие къде ще го гледате? Дано се намери някой читав сайт без лаг и хубаво качество...

1 от 110 1 2 3 4 5 11 51 101 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Купувам> Купувам игри за XBOX-Sixth generation
    От tseco в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-2010, 12:47
  2. <Инфо> Half-Life: Generation 3
    От Rammstein в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 7
    Последно: 14-05-2009, 12:06
  3. <Продавам> Продавам изгодно игри за xbox 360-xbox
    От zamer в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 04-11-2008, 00:13
  4. Имате ли: Half-Life / Half-Life: Generation?
    От The Only в раздел PC
    Отговори: 6
    Последно: 13-11-2006, 23:58

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •