Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Need for Speed Rivals - Страница 2
2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 38

Тема: Need for Speed Rivals

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране Отг: Need for Speed Rivals

Еми не ги купувайте - тоя джен от качествени рейсъри човек не може да се оплаче - от аркади (Блър, Бърнаут, Сплит/Секънд, Марио Карт, Соник не знам какво си) , през полуаркади (PGR, Forza Horizon, Grid, Dirt) до симове (Project Cars, iRacing, Forza 4, GT5) и пропускам поне още 5-6. Може да си се състезавате без да помирисвате ЕА полюции.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Русе
    Точки Опит
    7,170
    Level
    71
    Gamer IDs

PSN ID: tony1212211

Стига така бе хора, все пак са добавили ефекта "Пот" по колите , знаете ли колко работа трябва за да стане :lol:
    “I know it seems hard sometimes but remember one thing. Through every dark night, there’s a bright day after that. So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up… and handle it.” – 2Pac

Цитат Написано от GanjaMassive Виж мнението
    Да си дойдем на думата:

За сега: Aston Martin Vanquish ,Koenigsegg Agera ,Ferrari F12 Berlinetta ,Nissan GT-R Black Edition,Porsche GT3
    На номера на поршето пише burnout.:lol:
    http://www.needforspeed.com/en_UK/me...ops#node-43390
    I REJECT YOUR REALITY AND SUBSTITUTE MY OWN ...

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

We are all a little twisted

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

От
    София
    Години
    30
    Точки Опит
    14,156
    Level
    90
    Gamer IDs

PSN ID: bgThunderbolt

като чета тук, а и в други форуми оставам с усещането че феновете не знаят какво искат от НФС сериите. едните викат да има тунинг, едните да е open world, трети искат шеметни надпревари и екшън и тн и тн. всяко едно от тези условия беше изпълнено по един или друг начин в последните поне 4 игри, но народа ги заклейми като тъпи. вече каквото и да изкарват ЕА, ще бъде анатемосано.
    някои желаеха отново гонки с полицията но не харесаха Most Wanted, и защо? играта си е хубава.
    тези които искаха история получиха The Run, но всички казаха че е еди каква си.
    преди това - състезания, земи иначе хубавия Shift 2. но пак попадна под шамарите на феновете
    Open World - страхотно направената Hot Pursuit (2010) е едно от любимите заглавия в сериите, но пък нямало тунинг.
    всичките НФС-та са коренно различни и хората все още реват, че не могат да намерят подходящата игра. а по-добре ли щеше всяка година да излиза по един клонинг на първия Мost Wanted, всяка година с едни и същи коли, едни и същи мисии, с почти нулеви промени. това ще е нещо средно между Need For Speed и Call Of Duty... може би Need For Duty ?!

горе долу същото се случва с Грид, всички реват че няма вътрешна камера, а кодмастърс излезнаха с много добро изявление по темата и казаха, че онлайн по-малко от 5% са играли от тази гледна точка.
    The only thing to fear is running out of beer!

От
    Пловдив
    Години
    30
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

Че Need for Speed стана като Call of Duty, тва е отдавна така! И единствено от последните 5-6 NFS, единствено на Criterion ми харесаха! Това че тунинга го орязяха, малко или много го преживях, но това което най ме дразни е че, са все с едни и същи евенти! Само Sprint и Curcuit... Това което до ден днешен ме кара да си пускам Underground 2 и Most Wanted са дрифтовете и драговете! Това е което най-много ми липсва в NFS игрите - разнообразни евенти! Тия евенти давата чувство че съм в Бързи и Яростни (Tokyo Drift ми е любимия от поредицата)! Така че ако има някво NFS което е хибрид от U2/MW, да излиза такова всяка година съм навит. Коли еднакви има от 3-4 NFS насам, различни евенти и стори и кустомизация, но не само на performance, ами и на бодита, джанти и т.н, ако има ще си ги взимам, без да се замислям! Ако вкарат в тоя поне дрифт или драг, може и да се навия да го взема, но за ся ще си стоя само с Hot Pursuit и Most Wanted на Crioterion!

От
    Провинцията
    Години
    34
    Точки Опит
    15,631
    Level
    91
    Gamer IDs

PSN ID: Boyancku

Цитат Написано от Da Broda Виж мнението
    Че Need for Speed стана като Call of Duty, тва е отдавна така! И единствено от последните 5-6 NFS, единствено на Criterion ми харесаха! Това че тунинга го орязяха, малко или много го преживях, но това което най ме дразни е че, са все с едни и същи евенти! Само Sprint и Curcuit... Това което до ден днешен ме кара да си пускам Underground 2 и Most Wanted са дрифтовете и драговете! Това е което най-много ми липсва в NFS игрите - разнообразни евенти! Тия евенти давата чувство че съм в Бързи и Яростни (Tokyo Drift ми е любимия от поредицата)! Така че ако има някво NFS което е хибрид от U2/MW, да излиза такова всяка година съм навит. Коли еднакви има от 3-4 NFS насам, различни евенти и стори и кустомизация, но не само на performance, ами и на бодита, джанти и т.н, ако има ще си ги взимам, без да се замислям! Ако вкарат в тоя поне дрифт или драг, може и да се навия да го взема, но за ся ще си стоя само с Hot Pursuit и Most Wanted на Crioterion!
    Евала !

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Това ще е поредната гонка с полицията(Hot Pursuit 3) Найстина си липсва разнообразието, малко Criterion го избиха това като всичко е толкова динамично.Най-голяма боза беше The Run - нито отворен свят, нито свясни състезания.В старите NFS слагаха някакви кашони там да караш и сам си ги правиш здрави бегачки.Сега са само най-новите модели на екзотичните коли и сменяш там един цвят, колкото да не сте на 100% еднакви с другите великденски яйца.

От
    Русе
    Точки Опит
    7,170
    Level
    71
    Gamer IDs

PSN ID: tony1212211

Hot pursit 2 беше добра, The Run с някаква история написана за 5 минути , Most wanted 2 или по точно Burnout 2 , Shift серията нищо немога да кажа, защото това е за определен вид хора които харесват симулатор .. Ние феновете не искаме всяка година да правят Most Wanted ... искаме просто римейк на Underground серията с 2 думи да се каже .. Толкова ли е трудно в днешно време хората да погледнат какво искат феновете и да го направят...
    “I know it seems hard sometimes but remember one thing. Through every dark night, there’s a bright day after that. So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up… and handle it.” – 2Pac

2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Разменям> need for speed ps3
    От ormanliev в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 02-03-2010, 17:06
  2. <Разменям> need for speed ps3
    Последно: 27-02-2010, 22:39
  3. <Разменям> need for speed ps3
    Последно: 27-02-2010, 08:38
  4. <Разменям> need for speed ps3
    Последно: 25-02-2010, 23:10
  5. Need for Speed
    От dido_y в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 5
    Последно: 19-08-2008, 13:18

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •