Резултати от анкетата: Koй заслужава да спечели?

Гласували
58. Не можете да гласувате в тази анкета
  • napalmm

1 1.72%
  • FIXER

4 6.90%
  • Burner

1 1.72%
  • HeLLa

0 0%
  • spider_boy

12 20.69%
  • heroooooo

2 3.45%
  • k1p1

1 1.72%
  • BULL

0 0%
  • TheGrimReaper

5 8.62%
  • NeoRage-X

10 17.24%
  • napster

4 6.90%
  • Sn0wbie

4 6.90%
  • Domus

14 24.14%
  • nik_yagami

0 0%
4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4
Показани резултати 31 до 40 от 40

Тема: Гласувайте за победител

Спечелени турнири: 102

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

Gamertag: DonNikos PSN ID: I_DonNikos_I

По подразбиране

Цитат Написано от mazniq Виж мнението
    Аз Stolen съм я играл. Обаче играта е много зле милата. Тия Лара Крофски дупликати премесени с някви "оригинални" идеи наистина "допринасят" за жанра. Пълна скука.
    Колега не ти намирам темата в конкурса, за да взимаш становище по въпроса:wink:. Какво си играл и не ти е харесало си е твой "проблем", аз се начетох на теми, в които се споменава до болка "клиширани" игри от жанра, без да се споменават няколко заглавия, които внасят "разнообразие"...да го наречем:idea:.

Спечелени турнири: 22

От
    София
    Точки Опит
    24,140
    Level
    95
    Блог статии
    20
    Gamer IDs

PSN ID: Squall_Ist XFIRE ID: SquallFirst

По подразбиране

@Donnikos - Повечето са сложили едни и същи игри, но това не говори на добре за хората, които са писали - най-известното се знае. Още по-смешно ми стана, че някои беше изкарал Assassins Creed нещо много добро и феномелано. Смях.

Аз бих добавил Tenchu. Но вместо това има масово Thief, Manhunt, Splinter Cell, Hitman и др.

Затова само mgs темите ми харесаха, ясно е, че става въпрос за играта. Другите са много не координирани, не мога да разбера дали са "за" или "против" , няма критика, не намирам и добри плюсове за заглавията, които се пишат. Останах с впечетлението, че някои дори не са играли заглавията, за които пишат.

3. Цитат Написано от Squall_1st Виж мнението
    @Donnikos - Повечето са сложили едни и същи игри, но това не говори на добре за хората, които са писали - най-известното се знае. Още по-смешно ми стана, че някои беше изкарал Assassins Creed нещо много добро и феномелано. Смях.

Аз бих добавил Tenchu. Но вместо това има масово Thief, Manhunt, Splinter Cell, Hitman и др.

Затова само mgs темите ми харесаха, ясно е, че става въпрос за играта. Другите са много не координирани, не мога да разбера дали са "за" или "против" , няма критика, не намирам и добри плюсове за заглавията, които се пишат. Останах с впечетлението, че някои дори не са играли заглавията, за които пишат.
    Темата не е за ИЛИ против стелт жанра, а за И против стелт жанра, тоест за кои елементи от този жанр си "За" и за кои "Против".

Спечелени турнири: 22

От
    София
    Точки Опит
    24,140
    Level
    95
    Блог статии
    20
    Gamer IDs

PSN ID: Squall_Ist XFIRE ID: SquallFirst

По подразбиране

По същия начин погледното, може да се стигне до една и съща равносметка. Затова идея никаква, за и против, за или против... много слабо ми се вижда написаното.

5. По подразбиране

Цитат Написано от Squall_1st Виж мнението
    По същия начин погледното, може да се стигне до една и съща равносметка. Затова идея никаква, за и против, за или против... много слабо ми се вижда написаното.
    От свое име говоря, не от името на всички писали по тази тема, понеже ти каза че всички теми освен тези за MGS са написани некоординирано, нямало критика, не са отразени плюсовете и т.н. което не е вярно (има няколко добри теми), но това си е твое мнение все пак . И да има разлика дали е и/или :mrgreen:. Незнам по какъв начин поглеждаш написаното, но определено не виждаш същественото.

6. По подразбиране

Цитат Написано от DonNikos Виж мнението
    Колега не ти намирам темата в конкурса, за да взимаш становище по въпроса:wink:. Какво си играл и не ти е харесало си е твой "проблем", аз се начетох на теми, в които се споменава до болка "клиширани" игри от жанра, без да се споменават няколко заглавия, които внасят "разнообразие"...да го наречем:idea:.
    Абсолютно прав си, но играта е глупавичка. Завидно глупавичка. И просто като пример не ми харесва. Сега аз мога да кажа някоя игра за която повечето не са чували и тя да се окаже стеалт и същото време да не се хареса на някой друг и този някой да изрази остро мнение, а аз да му отговора, че не ми дреме защото съм играл дадената като пример игра, харесала ми е, но това да не промени мнението му, че игричката е глупавичка и така да се достигне до едно константно противоречие, от което не може наистина да се разбере дали играта е силна в жанра, от което следва, че не става чак толкова като явен пример за това, че стеалт игрите къртят, разбираш ли? :wink: И защо въобще пиша тези глупости не знам, но просто така мисля.

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

По подразбиране

С това твърдение и ти си абсолютно прав и както се казва, няма угодия на всеки, НО относно играта "Stolen" са факт няколко неща:

- играта е от стелт жанра, а не беше спомената от никой;
    - главният персонаж е от женски пол:!:

За колко игри от този жанр се сещаш, в които да имаш възможноста да поразцъкаш с някоя "мацка" ( изключваме чисто конзолните заглавия като Tenchu, Red Ninja и т.н. )? Играта може и да не блести с някаква оригиналност и иновативност в жанра, но поне е повод да се пробва, пък на който му допадне да си я изиграе до края, какъвто е случая при мен.

За да не обръщаме темата в дискусия за определена игра, да спрем до тук и да дадем своя вот за някой от участниците! Аз ще го направя по късно..., че още нямам "явен" фаворит:wink:.

<::EDIT::> Реших се за кого ще дам своя вот в конкурса и това е темата на @TheGrimReaper! Знам, че с това няма да променя "глобално" класирането, но поне знам защо го правя.

Веднага ще се обоснова за моя избор, и той е следният: - Не мога да гласувам за тема, която е конкретно насочена към "една" единствена игра от жанра, каквито са темите писани по MGS поредицата! Защо? Ами защото, не съм от най-големите почитатели (като някои изявени потребители в този форум) и "нямам правото" да оценявам подобна тема! За човек, като мен който има MGS игрите, но е играл едва само MGS3 : Snake Eather от всички тях е непростимо да си даде вота за тази игра, за което се извинявам на феновете и потребителите писали конкретно по темата MGS!

Така, а защо се спрях на темата, на @TheGrimReaper, отговорът е ясен! Като стил и начин на писане темата ме грабна, още като я прочетох (аз и тогава го заявих), по светоусещане се доближава най-близо до моя мироглед и без натрапчиво да дава "сухо" описание на игри от жанра тя успя да ме "докосне". Това е! Някой сега може да каже, че съм пристрасен или нещо друго...дреме ми - това е моят избор и аз заставам зад него, надявам се и други да мислят така и да го подкрепят, защото човека заслужава да вземе която и да е от трите награди.

Поздрави и без лоши чувства към никого :)
    Последна редакция от DonNikos ; 07-07-2008 в 15:04

8. По подразбиране

Цитат Написано от DonNikos Виж мнението
    С това твърдение и ти си абсолютно прав и както се казва, няма угодия на всеки, НО относно играта "Stolen" са факт няколко неща:

- играта е от стелт жанра, а не беше спомената от никой;
    - главният персонаж е от женски пол:!:

За колко игри от този жанр се сещаш, в които да имаш възможноста да поразцъкаш с някоя "мацка" ( изключваме чисто конзолните заглавия като Tenchu, Red Ninja и т.н. )? Играта може и да не блести с някаква оригиналност и иновативност в жанра, но поне е повод да се пробва, пък на който му допадне да си я изиграе до края, какъвто е случая при мен.

Щом ти харесват stealth/action игри, в които се играе с жена, можеш да пробваш да си потърсиш Alias , която е правена по едноименния сериал с Дженифър Гарнър. Играта, макар и не особено оригинална, е свежа и приятна, особено ако си фен на сериала ^^

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

По подразбиране

Цитат Написано от Майкъл Вон Виж мнението
    Щом ти харесват stealth/action игри, в които се играе с жена, можеш да пробваш да си потърсиш Alias , която е правена по едноименния сериал с Дженифър Гарнър. Играта, макар и не особено оригинална, е свежа и приятна, особено ако си фен на сериала ^^
    :offtopic:

Не съм фен на сериала, НО за Alias съм си я набелязъл за покупка от доста време, макар и вече да е старичка игрицата. Просто за PS2 платформа, не съм я виждал да се продава в БГ, но и тя по-натам ще се поръчва от чужбина:wink:, а за PC е най-лесно да я намеря, но за мен там няма смисъл.
    Не се бях сетил за нея, честно, може би защото я нямам в колекцията, а се сещам основно за игри, които имам:).
    Мерси, че ме подсети и за тази игрица, но темата е, за да оценяваме участниците с техните теми - да не се отклоняваме от това, че ще вземат да ни накажат:wink:

По подразбиране

Гласуването приключи!
    Честито на печелившите!

4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •