2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 24

Тема: PS абнамент

От
    Варна
    Години
    36
    Точки Опит
    15,008
    Level
    91
    Gamer IDs

PSN ID: jaryyy5

Отг: PS абнамент

Цитат Написано от benzol Виж мнението
    Снощи като разглеждах инфото в UK стора може да ползваш PS+ за 14 дни безплатно но в БГ го няма това нещо,как мога да се възползвам от 14 дневния тест период ?И игрите цели ли са или някакви демота?
    ето и страницата на която го виждам : https://store.sonyentertainmentnetwo...7Cprice~0-0%7C
    А като дадеш на Subscribe да го вземеш и те пита за кредитна карта или някаква друга.
    И в Българския стор ще стане за така бях вкарал един за 30 дена и стана , но трябва да въведеш карта (кредитна или дебитна ) не е задължително да има пари в нея , но системата изисква карта да се въведе . :)
    "Ying & Yang"

От
    Пловдив
    Точки Опит
    980
    Level
    25
    Gamer IDs

PSN ID: benzolcho123

По подразбиране Отг: PS абнамент

Утре ще го пробвам,че днеска съм цял ден на работа.
    Само не разбрах за цените на игрите,том където си пише цената е ако нямаш абонамент в PS+ а тази в жълто където пише Free е безплатна ако имаш включен абонамент аз поне така го разбирам.

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

От фейсбук може да си вземеш триал, но няма смисъл какво да го пробваш. Ако ти харесват игрите който пускат си го взимаш. Игрите са си цели, разбира се и получваш отстъпки за разни игри и бета достъп до нови игри. Докато ти е активен абонамента игрите са активни и след като свърши се заключват. Като го подновиш пак може да ги играеш. Това е супер оферта от Сони, която всеки притежател на конзолата не трябва да изпуска. Всеки месец топ заглавия и доста нови за PS3,PS Vita и вече PS4. За 100лв. получаваш игри за по 200лв. на месец поне. Обещаха, че скоро пак ще има 30% отстъпка от абонамента и ще ти е още по-евтино.
    We are all a little twisted

От
    Пловдив
    Точки Опит
    980
    Level
    25
    Gamer IDs

PSN ID: benzolcho123

Честита нова 2014 година,много късмет,щастие и здраве на всички.
    Тея от Sony са голяма работа,теглят си пари от картата без да питат,на 01.01.2014 ми изтича 14 дневния триал и гледам че са ми пратили Емайл че са си дръпнали 14лв за 1 месец абонамент.А аз тъкмо мислех да си платя за 3 месеца.
    Ако може някой да ми каже къде да бутна в настройките това да не се случва повече,с автоматичното дърпане на пари.

5. По подразбиране Отг: PS абнамент

Хоре моля ви кажете точно как сте си попълнили полето BILLING INFORMATION > STREET ADDRESS как то4но сте записали адресът си ?

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

Цитат Написано от embetsa Виж мнението
    Хоре моля ви кажете точно как сте си попълнили полето BILLING INFORMATION > STREET ADDRESS как то4но сте записали адресът си ?
    Ако се разровиш малко назад ще разбереш. ----------------------- е адреса за улицата.

7. По подразбиране Отг: PS абнамент

Моля някой да даде пример то4но как се записва 6ибаният адрес в полето BILLING INFORMATION на кредитната карта с някакъв измислен адрес примерен и на англииски ли се пи6е или на БГ

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

Ако става въпрос за Uk акаунт си намираш един адрес и го пишеш на латиница. Къв е проблема ? За българския можеш да пишеш само тирета и пак го приема.
    We are all a little twisted

9. По подразбиране Отг: PS абнамент

как се спира,да не тегли всеки месец по 15лв.?че нищо немога да открия в Playstation plus

От
    Варна
    Точки Опит
    9,237
    Level
    78
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

PSN ID: chyshka

Цитат Написано от 3000 Виж мнението
    как се спира,да не тегли всеки месец по 15лв.?че нищо немога да открия в Playstation plus
    имш автоматично влизана в акаунта или автоматично плащане а бе просто махни всичко автоматично в настроиките на конзолата и на акаунта

2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •