Показани резултати 1 до 8 от 8

Тема: Хакване на Nintendo (NES) игра

1. По подразбиране Хакване на Nintendo (NES) игра

Здравейте, интересуваме как да хакна Nintendo игра, която играя на PC с Nintendo Emulator с тип файлове на игрите "NES". Целта на хакването е, ако не мога да превъртя дадена игра, според типа й, примерно да си дам неограничен брой животи или поне да ги увелича значително, да си взема неограничен брой оръжия и патрони за тях, както и ако не ми стига времето, а то е ограничено, да го направя неограничено или да го увелича, така че да ми стига. Като пример ще дам играта "Antarctic Adventure", на която съм пингвин, обикалящ Антарктида, събиращ знамена и рибки, и избягващ малки и големи дупки с тюлени. Там няма ограничение на животите, както и не се използват оръжия, но има ограничение само и единствено на времето. До сега никога не съм превъртал тази игра, а ми е от любимите още от едно време и много искам да я превъртя. Ако знаете как примерно на тази игра, или да увелича времето, така че да ми стига да мина всички нива и така да превъртя играта, или да спра изобщо брояча, и така да нямам ограничение на времето, ще ви помоля да ми кажете как да го направя. Търсих cheat-ове и намерих само на едно място, но не свършиха никаква работа, а с програмата cheat engine, която по принцип ми върши работа, не само на тази, ами и на нито една от NES игрите, не свърши никаква работа. Благодаря ви предварително, ако ми помогнете.

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

По подразбиране Отг: Хакване на Nintendo (NES) игра

Първо, кодове далеч няма за всяка игра. Някои имат вградени (като прословутия Конами Код, даващ 30 живота в Contra), други имат само за Game Genie. Някои емулатори си имат вградена Game Genie функция.
    Има много игри, които нямат никакви кодове и доколкото знам, Antarctic Adventure e eдна от тях.

Добре запознат съм с играта, потренирай се добре на по-ранните нива и ще я минеш, не е трудна.

Друг вариант за твоя проблем е постоянно да правиш Save и щом видиш, че времето няма да ти стигне, да почнеш наново от там, където си направил Save. Това обаче до голяма степен ще ти убие удоволствието от играта.

SPOILER: (highlight, за да го видиш)

Не очаквай кой знае какъв край от играта - дава различен флаг на края на всяко ниво, понякога пингвинчето прави и различна поза. Минеш ли цялото трасе играта просто започва отначало.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

3. По подразбиране Отг: Хакване на Nintendo (NES) игра

Правил съм го многократно със Save-ове, но пак не успявам да мина играта. Просто не мога да преценя, кога да Save-am, а и има нива на които просто няма как да ми стигне времето. Ще ми кажеш ли някоя тънкост или трик характерен за играта, най-вече за това на всякъде да ми дава достатъчно време.

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

Няма да изтрия темата и накажа потребителя само защото игрите за койти говори са на доста години и пиратството им не е кой знае какъв проблем пък и вече престъпление понеже игрите отдавна са спрени от пройзводство.

Може да ползваш акшън риплей, но не знам как работи под емулация.
    Повечето емулатори имат вградени кодове/чийтове и тн. за това винаги ъпдейтвай до последна версия
    ....... and yes..... there will be Blood.......

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Цитат Написано от Henshiro Виж мнението
    Няма да изтрия темата и накажа потребителя само защото игрите за койти говори са на доста години и пиратството им не е кой знае какъв проблем пък и вече престъпление понеже игрите отдавна са спрени от пройзводство.

Може да ползваш акшън риплей, но не знам как работи под емулация.
    Повечето емулатори имат вградени кодове/чийтове и тн. за това винаги ъпдейтвай до последна версия
    За това държавата ни е на тоя хал! :lol::lol::lol:
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

6. По подразбиране Отг: Хакване на Nintendo (NES) игра

tigyr40, даваш ли му газ на пингвина или си караш със скоростта, с която те пуска в началото на всяко ниво?

7. По подразбиране Отг: Хакване на Nintendo (NES) игра

Естествено, че му давам максимална газ, още на секундата, като започва всяко едно ниво и така до края. Нивата на които не ми стига времето са около 40-то плюс/минус 3/4 нива, всеки път е различно, но при един и същ начин на играене, за това не знам от какво зависи това колко време ще ми даде на дадено ниво.

8. По подразбиране Отг: Хакване на Nintendo (NES) игра

40-то +- 3\4 нива викаш :swoon: .. Е че ти си превъртял играта четири пъти подред, бре човек... :o Играта е 10 бази (нива) и след това започва да ги върти отначало.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •