1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 13

Тема: PS+ въпрос

Точки Опит
    14,002
    Level
    90

По подразбиране PS+ въпрос

Здравейте. От доста време имам PS3, но така и не съм се възползвал от PS+ услугата и съм решил да го направя още повече, че се надявам скоро да се сдобия с PS4. Имам няколко ламерски въпросчета, за което предварително се извинявам.

1. Имам три акаунта (български, английски и американски) и мисля да си платя направо за една година плюса, защото излиза по-евтино, но като гледам ако си го купя през българския акаунт ми излиза 100 лева кръгло, а ако е през американския ми излиза 72 лева кръгло. Та въпросът ми е ако си направя мембършип през американския акаунт и си свалям игри на харда, ще е проблем ли да ги играя на българския и английския акаунти, има ли някакво значение изобщо и ако да какво?

2. Ако си направя мембършип независимо през кой акаунт ще мога ли да се възползвам от другите сторове? В смисъл покупката на PS+ важи ли за всички акаунти на различни страни?

3. Някаква друга особеност, за която се сещате и си струва да се отбележи?

Точки Опит
    10,572
    Level
    82

По подразбиране Отг: PS+ въпрос

Цитат Написано от vsv Виж мнението
    1. Та въпросът ми е ако си направя мембършип през американския акаунт и си свалям игри на харда, ще е проблем ли да ги играя на българския и английския акаунти, има ли някакво значение изобщо и ако да какво?
    Няма значение от кой акаунт си свалил/закупил играта. Можеш да я играеш и на останалите, които нямат Plus. При DLC-тата го има моментът, в който съдържание свалено от един регион може да се ползва само с игра от същия регион. Не можеш да свалиш безплатно игра X от US, да купиш DLC за нея от BG и то да работи.

BTW цената за UK мисля е по-ниска от тази за BG, поне моят абонамент ми излезе по-евтин с около 20 лв.

2. Ако си направя мембършип независимо през кой акаунт ще мога ли да се възползвам от другите сторове? В смисъл покупката на PS+ важи ли за всички акаунти на различни страни?
    Не, няма да можеш. Абонамент за даден регион ти дава достъп до безплатно съдържание и намаления само в този регион. Ако искаш да ползваш безплатни игри и намаления от няколко региона, трябва да имаш абонамент за всеки един от тях.

3. Някаква друга особеност, за която се сещате и си струва да се отбележи?
    Освен ситуацията със сваляемото съдържание в момента не се сещам за нещо друго, което да е по-специфично.

Точки Опит
    14,002
    Level
    90

Супер, мерси много. И сега идва най-важният въпрос а именно: в кой акаунт е най-добре да си направя плюс с оглед на съдържанието, или с две думи къде са най-яките неща (американски или английски плюс)?

От
    Raccoon City
    Години
    33
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

Зареди си БГ акаунт за това ревахме на Сони да имаме бг стор.

Точки Опит
    14,002
    Level
    90

В името на българското това ще направя. Дано само качват повечко неща, че са ми споделяли, че има доста неща в другите, които ги няма в нашия.

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

От когато го пуснаха всичко си има.
    We are all a little twisted

От
    Raccoon City
    Години
    33
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

Браво човече за постъпката. Както за Ганджата каквото има по другите и особенно free игрите ги има и при нас. Аз също имам бг акаунт, който захранвам въпреки, че играя през друг.

От
    Горна Оряховица
    Години
    36
    Точки Опит
    6,267
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: KeeperOfUnreal

VSV извинявай че пиша в темата ти малко извън нея но бих искал да попитам,може и ти вече да си в час,когато си закупя(смъкна) игра от PSN+(Store) тя вървили с трофейте както оригиналното си копие и въобще имат ли такива игри трофей:)

Точки Опит
    10,572
    Level
    82

@KeeperOfUnreal играта, която купуваш е "оригинално" копие. Единствената разлика е, че си я купил като версия разпространявана дигитално, а не на физически носител. Трофеите са част от играта и присъстват винаги, без значение откъде и как си я взел.

От
    Горна Оряховица
    Години
    36
    Точки Опит
    6,267
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: KeeperOfUnreal

Мхм разбирам значи няма значение че е от PStore пак си имат трофей и тава важи за закупени игри от там и за безплатни съответно.Някъде бях прочел че само копията закупени в кутийки,пакети и верига магазини като Пулсар са с Трофита.
    А може ли да ме светнете,сейфовете на дадена игра имат опция копирване на файла в PS+!Това означава че трябва да имам абонамент или ще ме таксува от портфейла.И тия сейфове седят като резерва някъде ли кво се случва въобще и понятие си нямам!

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Въпрос за Ps3
    От Narutorengan в раздел PlayStation
    Отговори: 19
    Последно: 06-09-2012, 00:39
  2. Въпрос за PS3
    От ArcticPhoenix в раздел Обща за игрите
    Отговори: 6
    Последно: 19-11-2010, 11:55
  3. Игра-Отговори на Въпрос с Въпрос
    От bestjump в раздел Форумни игри
    Отговори: 104