40 от 46 ПърваПърва ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 391 до 400 от 452

Тема: Covenant of Artorias [Dark Souls II Spoilers]

От
    Варна
    Точки Опит
    10,371
    Level
    81
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

PSN ID: chyshka

По подразбиране Отг: Covenant of Artorias [Dark Souls II Spoi

до 2-3 дена вземам платината и съм готов за со-ра ама трябва да помислим как да свалим оръжия и армор
    надоло по левъла
    днес пробвах онова пилешкото краченце и червения пръстен ,ами веднага дойде един и ме уби:lol::lol:
    беше невероятно наточен и сигорно с много голям левъл

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    28
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Аз моя build нали ти казах с кой меч го направих (Moon Sworda който иска да си убил 2 пъти паяка) е па убих го с 300 зора :D и меча иска доста статс (18/18/18) и на 40 лвл закова...Играя май със king shilda ама защото не съм стигнал още до този с стамина регена.Иначе ще играя с него (с розата който се взима от един от спомените на големите)...

Армор ще използвам тези от dragon covenanta, ще събера 20 скалета от пвп-та.Разглеждах обстойно и броните са най добрите като тежест и дефенс поне за мен.Другите добри са Alva ъпнати на макс и Dark ъпнати.А най красиви са на Луси, и тях съм ги взел, защото тя на първо плейтру беше бая набокана и държеше на битките повече от мене :D.

Магии ще ползвам само пиромансита за хеал.И това е моя build .Пръстени ще ползвам Stamina +1 от гората, +5 интелект за да ми дава дмг на меча, third dragon ring ясно защо и четвъртия ринг смятам да сменям (ринга дето зима 10 от дмг и дава на взет пойс и този със слотовете за магии, че нямам нито един) и всичко това ми е на 40 левъл.

Анга избираш само кой босс wep искаш, и ще изкъртим боса с bonfire asc и ще го вземем...Аз имам доста камъни вече и ще го ъпнем и така.Само в началото е малко гадничко но аз бързо се добрах до меча ъпнат на fire и го ъпнах на +4 та играх с него доста...После вече взех uchigatana и я ъпнах на Lightaning. И вече като стигнах до паячката ползвах soul vessel и си опрайх статса за нейния меч.И даже на 30 левъл я играх, щото такъв ми беше плана...

Е баси романите дето написах, сори на четящите !

A и се сетих, че има едно чудо(миракле) дето хеалва хората около тебе.Което е много добро (Слави го показа в клипчето аз не съм го ползвал, но ще го пробвам на стария герой). Ако работи адекватно ще е много добра идея!Ще му свалим изискванията с камъни и ще го ползваме !

BTW в момента играта ми е като книга която съм прочел 4-5 пъти и знам на коя страница, кой ред кво пише :D.
    R.H.C.P.

От
    Варна
    Точки Опит
    10,371
    Level
    81
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Пуч, подценил съм се, и аз вече съм горд собственик на :platinum: трофи
    сега почвам с ново геройче pvp ориентирано ,незнам точно как ще е ,но ще пробвам:oops::oops:
    дай адрес в търново на лс. да ти пратя платката:)

От
    Варна
    Точки Опит
    10,371
    Level
    81
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Аз нещо не съм много доволен от ковенантите ...Арените са добра идея и има постоянно хора но омръзват.А нещо синия ковенант не работи достатъчно добре (и причината е, че няма red orb който да ти позволява безкрайно инвазии)Тези кракнатите орбове бързо се хабят...И като син пазач нито веднъж не ме викна да се бия.Ковенанта на камбанковците е доста добре и най адекватно работи.

Утре се прибирам в Търново а героя ми 40 лвл е готов за мулти.Играта междодругото си е челиндж на този левъл (аз се озорих много с паяка на нг+ за да взема душата...Играх може би 3 часа и то не толкова паяка колкото паячетата ме гърбеха.
    даже е много як синия ковенант ама хората не си носят пръстените към ковенанта
    днес 3 пъте ме инвейднаха и трите пъте доиде помощ

От
    Пловдив
    Години
    28
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

Значи се е пооправила работата малко...В началото си беше мъртвило с този пазителския ковенант.

От утре и аз съм на линия :P.Ще ги тествам как са на 40 ниво ковенантите ако вързват, можем да се срещаме някъде и да чакаме да ни инвейдват :P
    R.H.C.P.

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Gamertag: COLOSSUS BUL

Цитат Написано от vasschu Виж мнението
    Я кажете какъв армор ползвате. Аз съм с Alonne Knight Set +10 и съм много доволен. Смазващо висок дифенс за сравнително малка тежест, което ми осигурява натоварване под 70%.
    Аз карам с почти пълен Old Knight сет. Не знам защо, но само ръкавици нямам от сета... Иначе не ми стига мат'рял да направя бронята последен левел. Като цяло се получава доста селско, щото играя магьоник и играя мега брониран, на 85+%, просто защото аз почти не ги допускам да дойдат до мен, убиван ги всеки път от разстояние и почти не ми се налага да дашвам. По-добре да съм тежко брониран и да оживея, ако влезе някой случаен удар или projectile, вместо да мога да дашвам, нещо, което почти не ми се налага. Това си е лично мой tech така да кажа, но минусът така е, че си дроп за PvP. Който не ти е влязъл, той не те е убил, обаче за PvE нямаш бутане ;D
    The bigger I am, the harder they fall!

От
    Варна
    Точки Опит
    10,371
    Level
    81
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Значи се е пооправила работата малко...В началото си беше мъртвило с този пазителския ковенант.

От утре и аз съм на линия :P.Ще ги тествам как са на 40 ниво ковенантите ако вързват, можем да се срещаме някъде и да чакаме да ни инвейдват :P
    ами то това е идеята да правим капани и да наказваме лошите деца които искат да бият добрите деца:lol::lol:

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Gamertag: NINJAinTIGHTS1 PSN ID: SpaceNinja117 Steam ID: ninjaintights1

Айде най-после и аз влизам в мелето. Евалата на From, че този път направиха свестен PC порт. Dat 1080P/60FPS awesomeness. Личи си, че играта е разработвана за стар хардуер но въпреки това изглежда доволно добре и дори на някои места си е чиста красота. Иначе за първи герой реших да направя чист STR билд без никакви магии/чудеса/пиро. Come to papa's greatsword.8-)
    Wolfenstein: The New Order ist ein unglaubliches spiel

От
    Варна
    Точки Опит
    10,371
    Level
    81
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Цитат Написано от NINJASinTIGHTS Виж мнението
    Айде най-после и аз влизам в мелето. Евалата на From, че този път направиха свестен PC порт. Dat 1080P/60FPS awesomeness. Личи си, че играта е разработвана за стар хардуер но въпреки това изглежда доволно добре и дори на някои места си е чиста красота. Иначе за първи герой реших да направя чист STR билд без никакви магии/чудеса/пиро. Come to papa's greatsword.8-)
    за първо превъртане си ок.
    не знам как е организирана за рс. но за sp3 е малко спъната ,няма такива инвазии както при DS
    а това беше есенцията на играта,явно много деца са плакали че бляк фантоми ги убиват
    дано с някой пач тая несправедливост да се орави и всичко да тръгне с много кръв и мъст както в добрите сари времена:duel::duel::duel:

От
    Пловдив
    Години
    28
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

Липсват ми blue eye orb и red eye orb ...
    R.H.C.P.

40 от 46 ПърваПърва ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Dark Souls (Demons Souls 2)
    От NINJASinTIGHTS в раздел Обща за игрите
    Отговори: 1138
    Последно: 08-03-2014, 16:31
  2. Demon's Souls или Dark Souls ?
    От xGm в раздел Обща за игрите
    Отговори: 18
    Последно: 16-09-2013, 12:57
  3. <Продавам/Разменям> .................
    От vanden в раздел Игри
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-2013, 18:13
  4. Dark Souls *1
    От PUCHER в раздел Trophy Guide
    Отговори: 0
    Последно: 06-05-2012, 16:53

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове