43 от 46 ПърваПърва ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 ПоследнаПоследна
Показани резултати 421 до 430 от 452

Тема: Covenant of Artorias [Dark Souls II Spoilers]

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране Отг: Covenant of Artorias [Dark Souls II Spoi

Слави, това само веднъж ли ги глична или става всеки път?
    може да се фармят души за Соул Меморито и за директно минаване през Shrine of Winter
    За ко иде реч тук, аз тва не го знам :lol: Мислех че се минава само с 4-те души или ако скачаш през скалите (преди версия 1.03), каква друга схема има?

@Нинджа: Тази теория много ме кефи, но за жалост спомените на гигантите не я подкрепят много, даже силно я опровергават. Гигантите изглеждат като варварска раса и примитивна раса в тези нива. Иначе Вендрик срещу лордовете на Анор Лондо = епик файт!

Има един лор в екипировката на Persuer-a, пишеше че той преследва плячката си до последно и задачата му е да лови прокълнати и да ги отвежда в далечна земя. По всяка вероятност става въпрос за асайлъма от ДС1, но той няма индикация къде се намира точно, защото до него се пътува само с гарван. Но ако приемем, че асайлъма е на другия континент отвъд морето, това би съпортнало моята теория (желание), че двете кралства не съвпадат географски.

Много се надявам ако има ДЛЦ, то да се съсредоточи на войната с гигантите в миналото, така, както в ДС1 ни върна назад към създаването на абиса.

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Gamertag: NINJAinTIGHTS1 PSN ID: SpaceNinja117 Steam ID: ninjaintights1

Все пак не е изключено, че гигантите в DkS2 са наследници на тези обитавали Lordran. Възможно е, че след като главния герой на DkS1 убива Gwyndolin (което най-вероятно е canon предвид това, че Blade of the Darkmoon не се споменава нито веднъж в втората игра), последния бог в Anor Londo, кралството остава без надзор и гигантите постепенно губят контрол над ситуацията и тяхното общество се връща към една по примитивна устройка.

Иначе само да спомена, че много ме радва как са направили малки промени за NG+. Нямам търпение да видя какви изненади са приготвили From.
    Wolfenstein: The New Order ist ein unglaubliches spiel

От
    Варна
    Точки Опит
    10,371
    Level
    81
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

PSN ID: chyshka

идеята за гигантите е още от demon's souls ,ако си спомняте последния бос е и гигант
    още докато влизаш в дървото за да убиеш душата (беше нещо като безпомощно желе)
    те посреща с думите че си глупак и че нищо не разбираш а мацката която чакаше да му
    вземе душата ти казва че нищо не е приключило, или поне аз така го разбирам:)

От
    Metro City / Бургас
    Години
    34
    Точки Опит
    8,605
    Level
    76
    Gamer IDs

Gamertag: COLOSSUS BUL

The bigger I am, the harder they fall!

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Gamertag: NINJAinTIGHTS1 PSN ID: SpaceNinja117 Steam ID: ninjaintights1

Убит от обикновенните hollow войници още в началото. Scrub Souls.:lol:

Иначе Ангеле, да в Demon's Souls имаше споменавания на гигантите, но те са съвсем различни неща (световете на Demon's и Dark Souls не са свързани помежду си). По принцип в Nexus-а на Demon's Souls има счупен warpstone който води до земята на гигантите, но явно From Software не са имали достатъчно време да довършат зоната.

Иначе в момента се въртя из Belfry Luna с втория си герой (Faith билд като в момента карам на Heide Knight Sword +5) и направо се смазвам. PvP-то там е абсолютна лудница. Не може да направиш по стъпки без да бъдеш инвейднат или да бъдеш от своя страна да действаш като bellbro. Първия ми герой имаше макс 4 дуела за 30 часа игра. Тоя вече е на около 20 дуела на 7мия час и то само в Belfry Luna. :lol:
    Wolfenstein: The New Order ist ein unglaubliches spiel

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

Белфрай е най-голямата лудница ама малко ме дразни хаха. Прекалено трудно е. Първо почти няма свестен спот за съмонване, за да можеш да направиш 2в2 битка. Обикновено се биеш сам срещу 2 фантома и на всичко отгоре нпц-та те бият теб. Тотална скръб, но наистина здрав чалендж. Просто с малко повече баланс щеше да е по-яко. От друга страна като съм съмоннат като белкипър, почти винаги трябва да се бия пак 2в1, което мн ме дразни, живо клане си става, няма фън. веднъж бяхме двама срещу чиитър и тогава вече стана интересно, щото имаше поне 3-4к HP и колкото и бой да ядеше се оставаше жив :lol:

Точки Опит
    14,198
    Level
    90
    Блог статии
    14
    Gamer IDs

PSN ID: KankakuProject

На 2те Белкийпър арени не са ми любимите места, но все пак са куул.

Преди да тръгнеш да влизаш на което и да е от 2те места Сол или Луна, просто даваш сайн-аут от и-нета. После арените трябва да се прочистят. В Луна няма смисъл това да се прави чак до стълбите горе, само до вратата на гаргойлите. Другата арена не съм играл много на нея, но там мисля, че трябва да се изчисти всички, иначе гадините пречат в пвп. На това място според мен също така е задължително като се прочиства да се играе с екипировка, която увеличава дропа на предмети, щото джуджетата там пускат някви пиромансии, сред които и flame swathe, aka "The Flame SLAP of Imba" :D

В Луна, ако някой иска да инвейдва не е нужно да слиза до вратата долу, може да седи на боунфайъра, който е горе Сървъбт Корпс или нещо такова и ако си сложи пръстена от там директно може да го пренесе в Луна да се бие с някой. Луна също е арена, на която по мое мнение човек не би имал чак толкова големи проблеми ако играе сам срещу двама. Там по стълбите е тясно и е по-лесно да се пребори с двама.

Ако човек влезе на което и да е от двете места Луна или Сол с пуснат и-нет докато иска да разглежда някви неща или отива за пръв път и трябва просто да мине през мястото(което не е задължително така или иначе), вероятността да го инвейднат там е 99%.

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    28
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAhahaahhahha :D паднах ей ПАДНАААХ !!!
    R.H.C.P.

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

43 от 46 ПърваПърва ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Dark Souls (Demons Souls 2)
    От NINJASinTIGHTS в раздел Обща за игрите
    Отговори: 1138
    Последно: 08-03-2014, 16:31
  2. Demon's Souls или Dark Souls ?
    От xGm в раздел Обща за игрите
    Отговори: 18
    Последно: 16-09-2013, 12:57
  3. <Продавам/Разменям> .................
    От vanden в раздел Игри
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-2013, 18:13
  4. Dark Souls *1
    От PUCHER в раздел Trophy Guide
    Отговори: 0
    Последно: 06-05-2012, 16:53

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове