2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 17 от 17

Тема: Няколко бързи питания за PS4

Години
    49
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

По подразбиране Отг: Няколко бързи питания за PS4

Да , по-саричък модел е и не поддържа ARC , може все пак да пробваш връзката конзола-ресивър-тв по HDMI дали има осезаемо повишаване на лаг-а , но според мен ще е по-добре да ползваш директно свързване конзола -тв .
    Гейм режим би трябвало да има някъде по опциите - това е режим за игра , а не режим на картината - сега не се сещам на моята в кои опции беше . Едва ли и ма сериозна опасност от прегаряне за 2-3 часа - модела е отдавна и вече се е разработил достатъчно , а и дори да остане нещо , то ще е временно и би трябвало да изчезне при смяна на източника .

От
    Пловдив
    Години
    30
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

Относно това дали Vita-та може да е пълноценнен заместител на DS4, не бих казал, че е. Понеже R2, R3, L2, L3 се прехвърлят на тъча отпред и отзад, за някой игри не е много удобно. Особено при диаблото R2 ми е доста ползвам бутон и с тъча, не всеки път захапва. Има игри, който си имат направена контролна схема за вита и работи добре. Но аз лично не бих разчитал изцяло на нея за втори пад.

Цитат Написано от dedal Виж мнението
    Да , по-саричък модел е и не поддържа ARC , може все пак да пробваш връзката конзола-ресивър-тв по HDMI дали има осезаемо повишаване на лаг-а , но според мен ще е по-добре да ползваш директно свързване конзола -тв .
    Гейм режим би трябвало да има някъде по опциите - това е режим за игра , а не режим на картината - сега не се сещам на моята в кои опции беше . Едва ли има сериозна опасност от прегаряне за 2-3 часа - модела е отдавна и вече се е разработил достатъчно , а и дори да остане нещо , то ще е временно и би трябвало да изчезне при смяна на източника .
    Колега, да разбирам ли, че и ти си с плазма? Ако е така, твоят опит ще ми е доста полезен и ще те помоля за указания къде да намеря Гейм режима, нещо не го намирам по менютата (не съм ги пипал с години). Бих пробвал някои комбинации с кабелите, но както някъде съм казал по-горе, "нещата" са в кутия все още и ще се появят под елхата на Коледа, чакаме дядо Мраз...Иначе идеята е ясна, да се ползва многоканалния звук и всички възможни екстри при наличното оборудване

Години
    49
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Имам плазма (50ST60) макар и сега да нямам свързана конзола към нея . Ще погледна къде беше настройката довечера , че още съм на работа .

От
    София
    Точки Опит
    9,276
    Level
    78
    Gamer IDs

PSN ID: Mikhail444

Нямаш ядове с плазмата, аз съм на по-стар Панасоник от 10 години, тройката е закачена малко след това. Малкия играе и не му пука, когато го сваря сменям режима и продължава. На всички във фамилията съм казал, след статичен образ да го оставят за 15 минути на тв без ленти и лого и нямам никакъв проблем. Гейм режим няма нужда да търсиш - няма. За звук аз съм с отделен през усилвателя и когато ми е кеф го пускам, когато свирим или пеем е супер и разликата е огромна.
    И аз мисля за ПС4 + ТВ но моя съвет е че 55 е минимума, нещо по-голямо ми се иска но и цените са солени.
    А за конзолата честито, аз също бих взел подобен комплект, цената е супер, хем че в Лондон 100 бройки специалното сребърно издание ще го продават за 20 паунда, но на кой му пука за родните геймъри, те стора едвам ни пуснаха, какво остава за бонуси.

Като че ли "хардуерните" ми въпроси към момента се изчерпаха, за съжаление не мога да тествам сега заради готвената изненада. Когато включа системата, пак ще питам и се надявам да не ви отегчавам.
    Предполагам няма никакъв проблем при регистрацията на ПС4 да се ползва вече съществуващия акаунт в ПСН на ПС Вита, само не съм сигурен дали двете могат да работят едновременно логнати с един акаунт.
    Благодаря на всички за указанията, споделения опит и изказаните мнения.

Здравейте, пак съм аз :). Какво ще ме посъветвате, чисто практически като по-добро решение?
    1) При регистриране на PS4, нов акаунт ли да си направя или да ползвам наличния от PS Vita.
    Името обаче му е малко странно и бих предпочел друго.
    2) Може ли един и същи акаунт да се ползва и на двете системи едновременно, респ. и на двете да се играе едновременно една и съща игра или на различни игри.
    3) Мисля да регистрирам годишен PS+ абонамента от конзолата, не от Вита. Бихте ли ми пояснили как се активира т.н. пробен период, който върви с нова конзола. Ако взема игра с 1месец PS+, трябва да изчакам да изтече пробния период, после да активирам 1месец и накрая годишния, така ли?
    Доколкото разбрах, дори и ПС4 и Вита да са с различни акаунти, ако PS+ е активиран на акаунта на конзолата, при излизане от него, влизам с този акаунт на PS Vita и мога да изтеглям и на Вита съответните игри
    4) По кабел ли да идва нета или да се ползва наличния TP Link 1043 ND. Чувал съм мнения, че тп-линковете се свързват безпроблемно (потвърдено на Вита) и са устойчиви с PS4

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Питания за AC: Unity?
    От AgentSmith в раздел PlayStation 4
    Отговори: 2
    Последно: 05-12-2014, 20:49
  2. <Купувам> WWE 12....Бързи и яростни 1 и 3 blu-ray
    От Georgi_nedev в раздел Игри
    Отговори: 1
    Последно: 18-06-2012, 14:12
  3. Две питания
    От Delegat в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 1
    Последно: 23-11-2009, 19:13

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •