Показани резултати 1 до 3 от 3

Тема: Въпроси за форума.

От
    Somewhere in the big world
    Точки Опит
    15,015
    Level
    91
    Gamer IDs

Gamertag: LordNaikon PSN ID: cereal_killer160 Steam ID: Lord_Naikon

По подразбиране Въпроси за форума.

Здравейте запитването ми е основно към админите.

Какво става с форума?

От както го хакнаха форума е от зле към по зле. Първо системата за Опит не работи и много хора са блокирани от това да пишат лични и да ползват напълно форума. Второ почти за месец сигурно форума е бил недостъпен поне 2-3 пъти и като говоря недостъпен нямам предвид не мога да вляза а изкарва грешка. И трето кога ще го оправите и дали имате такова намерение?

Знам, че мислите да пускате нова версия на сайта, но това е от колко време вече и все още чакаме. Нямам против да си почакам, но поне обявете информация някаква. Защо е толкова зле форума и най вече кога (ако имате намерение) ще го оправите.

Едит: Добавка която според мен ще разберете. Ако човек има проблем и иска да го реши тук не може да ви прати на лично никакви данни и трябва да ги пусне публично в темата защото съответния човек, може да се е регистрирал само за това, а новите потребители докато не натрупат опит (който не работи) не могат да пращат лични.
    Barack Obama : "CHANGE HAS COME TO AMERICA"
    I Am What I Am

От
    Стара Загора
    Години
    27
    Точки Опит
    12,609
    Level
    86
    Gamer IDs

Gamertag: The Presator XFIRE ID: presator Steam ID: the_presator

По подразбиране Отг: Въпроси за форума.

Преди известно време говорих с NightWish точно по тези въпроси и тя каза, че до броени дни форума ще има нов екип, а тя самата ще прекрати работата си с Пулсар. До колкото знам последното стана, но мисля, че тя запази правата си на модератор.

Интересно ми е какво стана с новата версия на сайта/ форума, която се подготвя от няколко месеца. Никакви ъпдейти по това също.

От счупените функции най-много ме дразни видео кода. Налага се да го пиша на ръка и писва адски здраво :lol:

Отделно проблема със страницата ми се струва доста сериозен. Понякога не мога да влизам във форума за цял ден.
    "You said it yourself, Kain... there are only two sides to your coin."
    "Apparently so, but suppose you throw a coin enough times... suppose one day, it lands on its edge."

От
    Стара Загора, София
    Години
    27
    Точки Опит
    32,122
    Level
    98
    Блог статии
    1

По подразбиране Отг: Въпроси за форума.

Като цяло в момента форумът е без никакъв (или почти никакъв) надзор от служители на фирмата или лица, които трябва да се занимават с това не в свободното си време (за админ не говоря, защото и преди не съм мяркал активен, но е работил по форума). Поне това виждам аз, но и не съм много активен, за да го заявя със сигурност. Супер модератори не ми се мяркат, освен ако каката не влезе, но и това вече е рядкост и нормално. По принцип има съфорумник, който зае нейния пост във фирмата, но не зная как стоят нещата с форума. Хубаво че поне Хенширото и може би някой друг модератор разчиства из определени раздели, но това е... нямам никаква информация за нови супер модератори/ модератори, които да работят по форума. Същото важи и за тази митична нова версия дето чакаме от сума ти време и оправяне на каквито и да било кодове за "Опит" раздела и т.н.

Абе пресатори, ти пак с тоя бутон за тубата. Ей, голям проблем... мъка. На всичките тия проблеми, бутона му е зора. :lol:

П.С. Спомням си, че когато имаше стабилен контрол, някои потребители искаха анархия - ей ви я. :flower:
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Инфо> За форума.
    От Jim Raynor в раздел Обща
    Отговори: 0
    Последно: 20-08-2013, 02:20
  2. Wi-Fi въпроси
    От Hardcorebg в раздел Хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 13-07-2012, 01:01
  3. Въпроси.
    От Distance в раздел PlayStation
    Отговори: 6