Показани резултати 1 до 7 от 7

Тема: The Rise of the Tomb Rider ревю

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

По подразбиране The Rise of the Tomb Rider ревю

Натиснете изображението за увеличение

Име:	tomb 1.jpg
Прегледа:	68
Размер:	61.3 Килобайти
ID:	20113

Здравейте приятели,

доста пясък се изсипа от последното ми ревю.

За това пък смятам да се реванширам като открия сезона със едно доста сериозно заглавие което много от Вас чакат да изиграят на една или друга платформа :)

За ПС порта нищо не мога да кажа за това ще говоря за Xbox One версията.

Лично аз доста чаках дадената игра и тук е момента да поздравя екипа на Пулсар, който въпреки затрудненията успяха да ми достави играта на Day One.

Пускането на диска в конзолата и сблъскването със симпатичната инсталация беше повод да си налея едно малко и да се потопя в новите приключения на кака ми Лара.
    Имах доста високи очаквания, понеже предишната част доста ми хареса, а и се въздържах от видеа и спойлери за играта. Просто не искам да си развалям кефа... ясно беше, че играта ще е добра... просто трябваше да видя КОЛКО.

АМИ МНОГО...

Новите приключения на кака Лара са доста (поне за мен) интересни от старата част. Няма да спойлвам история и да развалям кефа на хората който като мен си я чакат.

Геймплейно играта е претърпяла промени и то точно където трябва.
    ИГРАТА Е ТОЧНО ТОВА КАКВОТО ТРЯБВА ДА БЪДЕ ! НИ ПОВЕЧЕ, НИ ПО-МАЛКО.

Пътят на Лара не е никак лесен и пълен с опастностим но пък за това имаме на разположение най-голямата сила на света...Природата.

Всякакви пръчки, кутийки, животинки и тн. могат да бъдат използвани за правене на стрели, медикаменти, equipment, ъпгрейди и какво ли още не.

Към края на играта няма да имате нужда от толкова много неща, но впредвид, че играта е два-три пъти по-дълга от предишната, тези неща ще са Ви доста полезни.

Споменах животинки... е ще се наложи да убиете някой друг елен или глиган за да му вземете месото и рогата, но здраве да е... бог дал много :D

ПС: В гората има и мечки

Име:	tomb bear.jpg
Прегледа:	77
Размер:	61.1 Килобайти
ID:	20112

Направянето на някой ъпгрейди изисква special животинки, който са на доста прикрити места или пък обикалят картата. Някой от тях дори се виждат чрез special skill, който служи именно за това.

Както в първата игра, така и в тази при изпълняването на определени side quests или друго хамалско действие ще получавате опит и в един момент ще се чуе заветното "DING" индикиращо вдигане на ниво или правенето на Лара по-силна от преди 2 минути. Може да я накарате да учи различни неща като например да задържа дъха си по-дълго време или да стреля по две стрели една след друга, но най-интересните и полезни според мен се намират в така наречените громбици или Tombs.

Име:	tomb 3.jpg
Прегледа:	79
Размер:	81.8 Килобайти
ID:	20114

За разлика от първата игра, където трябваше да преминем през някакво елементарно пъзелче и готово, сега нещата са леееко по-сериозни... че и повече.
    Самите гробници са по-големи и за минаването на някой ще се наложи да помислите в перспектива.
    Самото "минаване" на гробница се овенчава с ново умение, което може да се вземе само от там и се учи автоматично.
    Ето Ви още един стимул да търсите и да се врете навсякъде.

Графични играта изглежда фантастично. Пейзажите, различните локации и светът на Томб Райдер като цяло никога не са изглеждали по-добре. Ако мислите, че предишната част изглежда сериозно... е вижте тази.

Име:	tomb 2.jpg
Прегледа:	80
Размер:	87.4 Килобайти
ID:	20115 Натиснете изображението за увеличение

Име:	tomb 4.jpg
Прегледа:	79
Размер:	82.2 Килобайти
ID:	20116

Във една ледена кухина имаше забит цял кораб.... how cool is that ? :D

Светът на играта е по-пъстар, наситен и детайлен от всякога. Из множеството локации са пръснати артефакти и документи разкриващи още и още от играта. Интересното е, че не всички могат да бъдат изследвани веднага. Тук игра и една от новостите.... Четенето на документи и намирането на разни пергаменти показващи древни тайни прават какво ? Учат Лара разбира се.

Кака Лара вече учи и чужди езици... Руски, Монголски, Латински.... how cool is that again ?
    Още една причина да се врете навсякъде ver.2

Прочитането пък на по-висо ниво документ отваря допълнително документи и тайни по картата.
    Отделно има специални сандъци даващи определена валута, която може да се използва за закупуването на специални (много специални станаха) предмети или оръжия, който не могат да бъдат намерени от друго място.

Ами като се замисля май е това.... oh wait... there's more:

има и multiplayer ! може да играете и с ваш приятел или random dude на избрана от вас секция в играта. да стреляте врага, себе си и тн, и тн. Въобще опции без край... има и още... играта предлага и season pass, като ще има неща както за Multi така и за single player.

Дървото DLC се отнася за Баба Яга... е как да не го изиграеш :)

Та с две думи... повярвайте на чиче ви Henshiro и изиграйте тази игра. гарантирам ви, че няма да останете разочаровани.

Може да направите preorder на по-ниска цена на PC версията от тук: http://www.pulsar.bg/pre-order/rise-...-tomb-raider-_
    Също така можете да закупите предишната част от тук: https://www.pulsar.bg/index.php?rout...r%20definitive

Приятна игра
    ....... and yes..... there will be Blood.......

От
    Raccoon City
    Години
    33
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

По подразбиране Отг: The Rise of the Tomb Rider ревю

Браво Хенш,

беше ми интересно на прочета новият томб с какво е надскочил инак доста сполучливият и интересен предходен.
    Мога само да чакам да излезе за PC за да я тествам.

Продължавай все така да ни радваш с ревюта.

От
    Провинцията
    Години
    33
    Точки Опит
    15,631
    Level
    91
    Gamer IDs

PSN ID: Boyancku

Поздравления за ревюто! Беше ми приятно да го прочета. Чакам си копието, следващия петък!

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

Заслужава си определено.
    Единствения проблем на тая игра е, че излезна заедно с фалаут-а

От
    Raccoon City
    Години
    33
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

Хенш.
    горе-долу колко часа е кампанията ?

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

ами аз много обикалях да търся всички надписи, да уча езиците и да търся томбовете, но ако тръгнеш "право напред" е към 10-тина часа горе долу. но нали знаеш, че това си е строго индивидуално :)

От
    Балчик
    Години
    36
    Точки Опит
    4,327
    Level
    58
    Gamer IDs

PSN ID: MELANOPTER

Еееех...ще си чакам кака Лара да огрее PS4-ката ми есента/зимата
    Не е страшно да умреш.Страшно е да не живееш...

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Rise of the Tomb Raider PC
    От velkotheblue в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-2016, 09:39
  2. Rise of the Tomb Raider
    От GanjaMassive в раздел Обща за игрите
    Отговори: 4
    Последно: 29-06-2014, 12:28
  3. <Разменям> Tomb Rider
    От soso в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 25-06-2009, 18:29
  4. <Продавам> Tomb Rider
    От demeus в раздел Архив