Показани резултати 1 до 4 от 4

Тема: SteelSeries Apex350 Инфо

От
    София
    Точки Опит
    2,560
    Level
    43
    Gamer IDs

Steam ID: Brain_Crash

Hot topic SteelSeries Apex350 Инфо

Здравейте.

Купих чудесната клавиатура Apex350 на SteelSeries . И понеже няма предвидена секция за hardware, тъй като се очаква vendor-ите да предоставят адекватен support ми се налага да постна тук моят проблем.

В опитите си да си регистрирам елементарни макроси за Photoshop (например: МX6 = ctrl+alt+shift+Q) през техният софтуер Enginge 3 не се увенчаха с успех.

И въпреки, че съм assignal Photoshop на конкретен layer нищо не се получава. За съжаление, като casual геймър не успях дори да си assign-a клавиш за автоматични покупки на оръжие в CS:GO дори.

SteelSeries support:
    Техният съпорт, който е аутсорснат за жълти стотинки в Чикаго се оказа смешен. Отговарят буквално когато им скимне. И отговаря само един човек, през цялото време. Три месеца стоя един тикет отворен. Като се държаха грубо, невъзпитано и дори обидно. Пращаха ми през цялото време нерелевантна информация като най-накрая ми пратиха препратка към pdf-а, в който няма нищо, което да не съм направил.

Свързах се с шефа им по иновации през постнатия e-mail към Тech Blog-a им (чикагски чичак, който също ме оте*а) и в крайна сметка в момента имам клавиатура на европейски бранд закупена от вас за 220 лв, която я ползвам като обикновенна клавиатура за 20лв.

Моля помогнете.

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

По подразбиране Отг: SteelSeries Apex350 Инфо

Като прочетох проблема и получих дежа вю. Изобщо не си прави труда да се обръщаш към никого от съответната марка, само ще си загубиш времето. Съветвам те да провериш алтернативен начин за инсталиране на софтуера, който да отприщи всички функции на клавиатурата. При мен проблема беше, че не мога да отключа всички функции на продукт, който струва 200 лева, а ме карат и да им плащам за софтуер, който струва 20$. От нета си свалих програма и код, който да отключи всички екстри на продукта.
    Поздрави!

От
    София
    Точки Опит
    2,560
    Level
    43
    Gamer IDs

Steam ID: Brain_Crash

Refresh Отг: SteelSeries Apex350 Инфо

Цитат Написано от spewn1 Виж мнението
    Като прочетох проблема и получих дежа вю. Изобщо не си прави труда да се обръщаш към никого от съответната марка, само ще си загубиш времето. Съветвам те да провериш алтернативен начин за инсталиране на софтуера, който да отприщи всички функции на клавиатурата. При мен проблема беше, че не мога да отключа всички функции на продукт, който струва 200 лева, а ме карат и да им плащам за софтуер, който струва 20$. От нета си свалих програма и код, който да отключи всички екстри на продукта.
    Поздрави!
    Здрасти :-)

Не е проблема в софтуера, а в задапаратното устройство. т.е. мене. Софтуера им е безплатен. Предполагам, че аз не правя нещо като хората, но няма как да го разбера при липсата на адекватен съпорт. Пратиха ми pdf файл, според който правя нещата правилно. Потърсих youtube клипове. Не намерих :-(

И сега нищо не правя. За съжаление не познавам gamer-и с такава клавиатура. И няма кого да питам. Тук до момента също никой от екипа на Пулсар не пише.... :-(

По подразбиране Отг: SteelSeries Apex350 Инфо

Здравейте! Моля Ви, обърнете се директно към нашия отдел за техническа поддръжка на номер 0886 10 30 30, за да се опитаме да разрешим Вашия проблем.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> SteelSeries 7H USB
    От lrda в раздел Периферия и аксесоари
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-2013, 16:34
  2. ps3 инфо
    От IfChyy в раздел PlayStation
    Отговори: 7
    Последно: 07-01-2013, 17:45
  3. <Инфо> Just Cause 2
    От Mitkohalo3 в раздел Обща за игрите
    Отговори: 13