Показани резултати 1 до 6 от 6

Тема: CS:GO - Проблем .

Точки Опит
    15
    Level
    1

По подразбиране CS:GO - Проблем .

Здравейте ! Вчера имах рожден ден и колегите ми от работа ми направиха подарък - "CS:GO" закупен от Пулсар .
    Направих всичко точно както си го пише в книжката , инсталира се и започнах да играя .
    Минах обучението , но след това започна да ме изхвърля от играта , като ми изписва - "cs-go.exe has stop working" .
    И това милион пъти , няма никакво оправяне , какво ли не опитах .
    Интересното е , че един приятел , след като му казах , че вече имам cs:go се надъха , направи си steam account , купи си играта директно от там и няма никакъв проблем .
    Моля за помощ ...

По подразбиране Отг: CS:GO - Проблем .

Здравейте! Моля Ви, обърнете се директно към нашия отдел за техническа поддръжка на номер 0886 10 30 30, за да се опитаме да разрешим Вашия проблем.

От
    In The Middle Of The Nowhere...
    Блог статии
    1

Отиди в Стийм библиотеката ти,маркирай Counter-Strike: Global Offensive, цъкни дясно копче на мишката и избери последното меню "properties/свойства", след това "local files/локални файлове" и накрая "verify integrity of game cache/потвърждаване целостта на кеша за игра", изчакваш да свърши, евентуално да си доизтегли каквото му трябва и трябва всичко да е готово.

Точки Опит
    15
    Level
    1

Цитат Написано от peace Виж мнението
    Отиди в Стийм библиотеката ти,маркирай Counter-Strike: Global Offensive, цъкни дясно копче на мишката и избери последното меню "properties/свойства", след това "local files/локални файлове" и накрая "verify integrity of game cache/потвърждаване целостта на кеша за игра", изчакваш да свърши, евентуално да си доизтегли каквото му трябва и трябва всичко да е готово.
    Здравей ! Направих го и то няколко пъти , изписа ми , че всички файлове са готови . Направих една игра и като зареждаше новата - същата случка .

Точки Опит
    15
    Level
    1

След час и половина мъки , момчето от този телефон ,който ми дадохте , Владо успя най-сетне да я накара тая игра да тръгне без проблеми! Много разбиращо си от работата момче и пак му благодаря !!! Сега най-сетне мога на спокойствие да си гърмя куките :3
    Искрени благодарности и има една бира от мен , информация ако може някой да ми даде къде е офиса или магазина ще съм много благодарен !!!!
    Може да триете темата , хубав ден !

Здравейте! Радвам се, че проблемът Ви е бил разрешен, предадох поздрави Ви на колега ми. Техническата ни поддръжка е напълно безплатна за нашите клиенти, но ако желаете да предадете поздравите си лично, той се намира в нашия магазин на Цар Борис III, 21. Приятна игра. :)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Проблем с COD MW3 за PS3
    От klogg в раздел Техническа поддръжка
    Отговори: 4
    Последно: 09-11-2011, 23:54
  2. Проблем :S
    От saico в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 2
    Последно: 22-08-2009, 21:35
  3. PS 2 проблем
    От heroooooo в раздел PlayStation
    Отговори: 6