Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Overwatch
1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 22

Тема: Overwatch

От
    София
    Години
    30
    Точки Опит
    7,292
    Level
    72
    Gamer IDs

PSN ID: LABRISS XFIRE ID: zir3x

По подразбиране Overwatch

Натиснете изображението за увеличение

Име:	overwatch.jpg
Прегледа:	59
Размер:	89.9 Килобайти
ID:	20356

Всъщност няма какво да се каже повече за тази игра! Blizzard си е Blzzard. Hype-а е голям и open beta-та само го затвърди.

Много динамичен и разнообразен /като герои и уникални възможности/тактически FPS, нещо което трябваше да бъде Unreal преди години.Съвсем малко има до излизането на играта - 24.05.2016 За XBOX ONE , PLAYSTATION 4 , PC
    Прикачени изображения Прикачени изображения Натиснете изображението за увеличение

Име:	overwatch-heroes-background-blizzard-1080x623.jpg
Прегледа:	89.3 Килобайти
Размер:	46
ID:	20355  

От
    София
    Години
    30
    Точки Опит
    7,292
    Level
    72
    Gamer IDs

По подразбиране Отг: Overwatch

Идеята обаче е за сериозен отборен шуутър. Така че не ми се взима игра, която ще играя със случайни хора. Казвайте мнения и кой ще играе - да сформираме отборите

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

Нещо се изчерпа съдържанието още с бетата, ама ще и дам шанс точно поради причината, че ми се играе нещо отборно. Има доста зарибени от бетата с които играх и ще се съберем. Говоря за PS4.
    We are all a little twisted

От
    София
    Години
    30
    Точки Опит
    7,292
    Level
    72
    Gamer IDs

Не мисля че се е изчерпало.Още повече това е солидна база над която могат да надграждат.Преди години и TF беше доста постна в началото но после се разви добре.

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

TF 2 не се усеща някак толко еднообразна както тук. Нищо, че модовете са едни и същи. Това което беше на бетата бих казал, че беше доста скромно откъм съдържание, а то реално си е цялата игра. Както беше почти седмица тази бета, ние направо си се наиграхме. Те нека надграждат, ама да не мислят, че ще ни друсат за още пари. Преспокойно можеше да мине за f2p и да си трупат пари от валутата и разни други глезотии.

От
    София
    Точки Опит
    6,484
    Level
    69
    Gamer IDs

PSN ID: YanniPS Steam ID: YanniBG

Имам около 40-50 часа на бетата и реално съм играл основно с 4 героя, като не мисля, че съм ги овладял достатъчно добре. От останалите 17 повечето не съм и ги пробвал. Което ме кара да смятам, че има адски много за мен в Overwatch, нямам време да ми пристигне Collector's Edition-a. ;)

От
    София
    Години
    30
    Точки Опит
    7,292
    Level
    72
    Gamer IDs

Yes. The version you are playing now is what will go live at launch (there will be some bug fixes etc...). We also have Competitive Play, which was a feature that was live in Closed Beta. We removed it from Open Beta because we received a ton of great feedback on how to improve the system. We had a tough choice. It would have been awesome to have the feature in for Open Beta and Launch. But we felt like we could really improve on some things so we opted to have the feature come out shortly after launch. We're hoping that our efforts in the Closed Beta to try to get things done quickly and at high quality aren't lost on our community -- but we also never want to sacrifice the quality of the game by putting something live that isn't up to our standards.

We're also working on a TON of post-launch features and content. It's going to be a pretty amazing summer...
    Думи на Jeff Kaplan - гейм дизайнер в Blizzard.

Факт че играта е малко скъпа за това което предлага към момента но това са Blizzard, а и никой не е каран да я купува на сила. Хубавото е че от няколко различни места излиза информация (не намерих източника за жалост), че с времто ще добавят нови герои и карти безплатно.До колко ще е така - времето ще покаже.Дотогава всеки трябва да си направи сметка дали играта си заслужава парите.

Аз също съм зарибен по играта и с нетърпение чакам вторника. Тогава съм почивка и се надявам да играя още от обяд. Не му претеснява съдържанието, защото съм играл още Starcraft без експанжъна и знам какво да очаквам от името Blizzard. Единственото, което ме притеснява е да не орежат конзолната версия откъм ladder системата и сезоните, както бе на Диабло. И това все пак се наложи не заради производителите, а заради мамещи играчи. Тъй че очаквам да сформираме форумния клан и да изкъртим. Все пак тук има доста old school играчи :)

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Error 37 is that you ?

От преди 10 минути вече и аз имам играта благодарение на магазините на Пулсар :) Само че пускам аз деска, хваща нетърпеливо джойстика и.......ъпдейт. Дано поне е бърз и да се почва пуцалката

1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Overwatch Beta PRE-order bonus?
    От Zerga88 в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-2016, 11:17

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •