3 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 36

Тема: Nintendo NX

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

По подразбиране Отг: Nintendo NX

Аз доста се чудя, но засега май ще се въздържа. Зелдата ще я има и за Wii U така или иначе, а и нямам спешна работа, предвид колко още неща има да се наваксват за U-то. Разбира се, точа лиги по Sonic Mania (и евентуален CE), но мисля да изчакам щом обявят дата за новата Xenoblade и евентуално ако направят някакъв bundle с нея.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

Точки Опит
    8,292
    Level
    75

Тъжно. До скоро бях голям фен на Нинтендо, но след презентацията на Switch вече не съм. Отказах се от предварителната си поръчка не виждам смисъл да се взима тази конзола особено за хора имащи Wii U! Не виждам никакви смислени игри освен Марио одисей която ще излезе декември най-рано. Да видим игрите за Switch:

1 - 1-2 Switch - игра за детската градина. Wii sports е в пъти по смислена и беше безплатна

2 - Zelda - Breath of the Wild - Wii U порт.Разлика графика - wii u 750p. switch 900p. и по-бързо зареждане на новата конзола поради това, че е от карта а не от диск.

3 - Arms - играта е добре но за 20лв може да се вземе Punch-Out която е подобна и да я играете на wii или wii u

4 - Mario Kart 8 Deluxe - Wii U порт с 3 нови героя

5- Splatoon 2 - повече ъпдейт на първата игра отколкото нова.Ще бъде пусната края на септември когато ще влезе и платената им услуга за онлайн.Тоест ако искаш да играеш - плащай

6 - Mario Oddisey -единственото интересно заглавие за сега

Соник и Бомбермен не ги включвам така или иначе може да ги играете и сега.

Като цяло съм доста разочарован.Споделете вашите мнения.
    "No, I'm not God. But I'm a close second."

От
    Sofia
    Години
    37
    Точки Опит
    6,677
    Level
    70
    Gamer IDs

PSN ID: Medunnek

Пропуснал си игри като Xenoblade Chronicles 2, Dragon Quest X, Dragon Quest XI, Fire Emblem Warriors, Yooka-Laylee, Snipperclips. Това са все игри, които трябва да излязат тази година. Като прибавиш към тях и Zelda, Mario Odyssey, Splatoon 2 и Arms (сравнението с Punch-out е неуместно) си стават 10 топ игри до края на годината, на мен повече не ми трябва. :)

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

Цитат Написано от Medunek Виж мнението
    Пропуснал си игри като Xenoblade Chronicles 2, Dragon Quest X, Dragon Quest XI, Fire Emblem Warriors, Yooka-Laylee, Snipperclips. Това са все игри, които трябва да излязат тази година. Като прибавиш към тях и Zelda, Mario Odyssey, Splatoon 2 и Arms (сравнението с Punch-out е неуместно) си стават 10 топ игри до края на годината, на мен повече не ми трябва. :)
    Зависи колко от тези игри го интересува човек. Аз примерно 5 пари не давам за Dragon Quest и Fire Emblem, тъй че грам не ме интересува кога ще излязат. От целия line-up чакам само Xenoblade, Mario и Zelda. И от 3rd party игрите - двата Соник-а. Arms има потенциал, но само заради нея конзола няма да се купува. За 3-4 игри на кръст конзола няма да купувам на launch или в първата година...

Дори Wii U-то имаше повече игри, които да ме интересуват, при това още на launch, а не през цялата година.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

Точки Опит
    8,292
    Level
    75

Цитат Написано от Medunek Виж мнението
    Dragon Quest-овете и Yooka-Laylee ги има и за други конзоли и за PC. Говоря за ексклузивни игри, да Xenoblade съм я пропуснал, Fire Emblem ще я има и за телефон, но така или иначе и двете не ме интересуват особено. Snipperclips дори не искам да я коментирам.

Харесвах Нинтендо понеже само те основно залагаха на co-op игрите.За Wii U повечето им игри имаха co-op. Гледам сега политиката им по-скоро е: купете си всички по един switch и съответната игра и се съберете на дивана да играете като hand-held :( На Switch ми харесва че продължават да си държат на motion controller-ите (макар доста хора да не харесват именно това) и се надявам да има повече игри като Arms.

Евентуално за Splatoon 2 най-рано бих си взел конзолата и то зависи от платеното "онлайн преживяване" и дали наистина е 2 или просто ъпдейт на първата игра :) Дано нещата да се оправят, но като гледам не са си взели никакви поуки и вобще не ги интересува какво искат хората...

От
    бургас
    Години
    31
    Точки Опит
    14,696
    Level
    90

аз преминавам на switch защото вече няма да излизат игри за wii u и просто е безсмислено да го държиш. вярно е че игрите засега не са много но си струва да се купи заради новите зелда и марио. освен това се очаква да обявят нов покемон и нов смаш брос с предишните dlc-та за wii u. splatoon 2 ще има нови оръжия и нива, както и нова сингъл плейър история. марио карт пък ще има battle mode което е голям плюс. като цяло според мен си заслужава новата конзола на нинтендо.
    Последна редакция от haley3210 ; 05-02-2017 в 18:23
    nintendo fanboy

Години
    49
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Тия добре ли са - къде са тръгнали с тия цени на периферията , че и на основното устройство ... 160лв контролер , 120лв за "половин" контролер ... 15лв каишка

Точки Опит
    8,292
    Level
    75

Вече из нета има достатчно видеота показващи че Зелда-та за Суич е просто един порт. Да не говорим, че като се разпъне на 900p на док станцията на Суич и има намаляне на кадрите...Двете игри са идентични графично като излючим sun glow fx който присъства в суич.

Няма никакъв смисъл да се взима суич сега поне според мен.Предполагам нарочно нито един от големите сайтове няма да направи ревю на Зелда за Wii U понеже ще се окаже, че са идентични и не е нужно да давате 800лв. като може да дадете 120.

А може и да има и ембарго от Нинтендо иначе трудно ще продадат новата конзола заради Зелда макар че почти навсякъде преордарите вървят много добре. Бомбермен Ер не можел ко-оп и бил 30 кадъра и е само за 50 британски лири :)

Като цяло ще изчакам до коледа преди да взема Суич тъкмо ще има и промоция и някой игри ще са паднали.
    Последна редакция от Nordavind ; 01-03-2017 в 11:59

Точки Опит
    8,292
    Level
    75

https://www.youtube.com/watch?v=9yFON2UON3k

Ето доказателството, че няма смисъл да си взимате Switch само заради Зелда. No spoilers!

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

ами доста хора нямат WiiU :)
    ....... and yes..... there will be Blood.......

3 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> Nintendo DS (NDS) + чанта Nintendo
    От Aculaser в раздел Хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 27-07-2013, 11:14
  2. <Продавам> Nintendo DS Lite и Nintendo Wii + Zapper Gun
    От prompt в раздел Архив
    Отговори: 13
    Последно: 26-05-2012, 11:52
  3. <Продавам> Nintendo Wii + Nintendo DS Lite + Игри
    От ina88 в раздел Архив
    Отговори: 0