1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 13

Тема: Доставка

По подразбиране Доставка

Значи,аз съм от Кърджали,как ще стане доставката ако си поръчам игра,в какви срокове идва и каква е цената на доставката

По подразбиране

В какви срокове идва?
    По принцип поръчките събрани до 17ч. се предават на куриер и на следващия работен ден са при клиентите.

Колко ще ми струва доставката?
    Всички доставки над 34.00 лева са напълно безплатни за цялата страна*. За доставка на поръчка под 34.00 лева се заплаща средно около 5 лева. За по-подробна информация относно цената на доставка до вашето населено място се обадете на нашия търговски отдел.
    *ЗАБЕЛЕЖКА: За някой продукти е невъзможно да бъдат доставени безплатно, независимо от тяхната цена. При поръчка на тези продукти това ще ви бъде изрично упоменато.

По подразбиране

Цитат Написано от MyCTaKaP
    В какви срокове идва?
    По принцип поръчките събрани до 17ч. се предават на куриер и на следващия работен ден са при клиентите.

Всички доставки над 34.00 лева са напълно безплатни за цялата страна*. За доставка на поръчка под 34.00 лева се заплаща средно около 5 лева. За по-подробна информация относно цената на доставка до вашето населено място се обадете на нашия търговски отдел.
    *ЗАБЕЛЕЖКА: За някой продукти е невъзможно да бъдат доставени безплатно, независимо от тяхната цена. При поръчка на тези продукти това ще ви бъде изрично упоменато.
    Един от тези продукти да не е WoW или предплатените карти за 2 месеца за Wow?

По подразбиране

Да. Един от тези продукти са предплатените карти за WOW.

5. По подразбиране

Цитат Написано от MyCTaKaP
    В какви срокове идва?

Ако направя поръчка коя куриерска фирма ще ми достави поръчката в Ямбол?
    Може ли да се следи състоянието (от сайта) на направената поръчка
    и от къде може (ако меже) да стане това?
    Освен направените от теб поръчки каква друга информация свързана
    с твоите поръчки показва разделът "Моите Поръчки"

6. По подразбиране

А самите поръчки до колко часът се доставят.Питам защото примерно SPEEDY куриера прави доставките до 12:00.Пощата разнася писмата до 14:00 тъпи примери давам ама просто искам да съм информиран по кое време да стоя у нас и да чакам.

ПС:Днес в 19:46 си поръчах WOW от сайта искам да знам до асеновград горе долу до колко дена ще пристигне.Извинявам се за въпроса но просто нямам никакво време и искам да съм информиран :oops:

EDIT:Забравих да попитам самата доставка безплатна ли е или трябва да се заплати на куриера някаква сума?

По подразбиране

Работим с куриерските услуги на Еконт (www.econt.com)
    Звънни и попитай.
    Поръчка над 34лв е за наша сметка (с изключение на предплатените карти)

8. По подразбиране

Като поръчах играта от сайта трябва ли да получа по Е-mail-а уведомително писмо кога и как ще пристигне доставката или някой ще званне по телефона ми който съм дал в профила ми :)

9. По подразбиране

Цитат Написано от antonio_dark
    Като поръчах играта от сайта трябва ли да получа по Е-mail-а уведомително писмо кога и как ще пристигне доставката или някой ще званне по телефона ми който съм дал в профила ми :)
    Ще ти се обадят колегите за потвърждение. :wink:

10. По подразбиране brrr

iskam da popitam ako zakupq WoW i predplateni karti navednuj 6te trqbvva li da pla6tam dostavka za kartite ili pone4e dostavkata na WoW e bezplatna, a puk kartite idvat zaedno s igrata taka shte mi se spesti dostavkata :)

P.S. Sujelqvam che ne sum pisal na BG no prosto preinst windows i sq nqmam :]

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •