Показани резултати 1 до 8 от 8

Тема: Съвет за покупка на захранване

1. Съвет за покупка на захранване

Сглбям си компютърна конфигурация и според този ( http://extreme.outervision.com/PSUEngine ) конфигуратор ми излиза, че е необходимо 424W захранване. Препоръчаха ми CHIEFTEC Захранване GPS-550AB-A 550W ( http://sky.bg/Details.aspx?ID=10990 ), но в момента го няма в наличност.

Има ли други варианти на добро захранване на добра цена - това е към 120 лева ?

ДОПЪЛНЕНИЕ:

Намерих го в ПЛЕСИО.
    Последна редакция от sthbg ; 07-10-2008 в 10:09

От
    HDWorld
    Години
    30
    Точки Опит
    60,244
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

По подразбиране

Фортронът е прекалено шумен, макар и наистина стабилен. Моят съвет е този чифтек, който са ти препоръчали, или ако можеш да отделиш повече пари:
    http://plesio.bg/product.php?product...section_id=916
    Най-доброто за тези пари, които може да се вземе. Ако беше на тази цена когато вземах моя чифтек... ееех, техники, техники:?
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

3. Цитат Написано от DoC Виж мнението
    Фортронът е прекалено шумен, макар и наистина стабилен. Моят съвет е този чифтек, който са ти препоръчали, или ако можеш да отделиш повече пари:
    http://plesio.bg/product.php?product...section_id=916
    Най-доброто за тези пари, които може да се вземе. Ако беше на тази цена когато вземах моя чифтек... ееех, техники, техники:?
    Линка малко не работи, кое беше другото захранване ?

Години
    29
    Точки Опит
    13,826
    Level
    89

По подразбиране

В ПЛЕСИО имат Chieftec 550W за 119лв :)

5. По подразбиране

Цитат Написано от Zombie1991 Виж мнението
    В ПЛЕСИО имат Chieftec 550W за 119лв :)
    Ми ако гледаш другия ми пост, май че ми е слабо. Затова питам за по-мощно. Как се държи едно PC, ако му е слабо захранването или ако е калпаво ? Май се рестартира ... и това май ми е и проблема.

6. По подразбиране

Цитат Написано от sthbg Виж мнението
    Ми ако гледаш другия ми пост, май че ми е слабо. Затова питам за по-мощно. Как се държи едно PC, ако му е слабо захранването или ако е калпаво ? Май се рестартира ... и това май ми е и проблема.
    Дадох ти линк кое захранване да си купиш. Чуди се още като избуши нещо после още по зле :).
    @Doc захранването въобще не е шумно, поради простата причина ,че е с голяма перка.

Точки Опит
    8,043
    Level
    74

По подразбиране Finest Hog Roast Online

In reply to the person asking about pig roast Ashford, pig roast Retford, pig roast Eastleigh, hog roast Portsmouth, pig roast Westergate, hog roast catering Burgess Hill, pig roast Great Yarmouth, hog roast Burscough, hog roast Stone, pig roast Cinderford, hog roast Whitstable, pig roast Gosport, pig roast Corsett, hog roast Montrose, hog roast catering Frimley, I highly suggest this hog roast Newtownbreda for pig roast Frodsham, hog roast catering Guildford, pig roast Liskeard, hog roast Risca, pig roast Kidsgrove, hog roast catering Saltdean, hog roast catering Brentwood, hog roast catering Cramlington, hog roast catering Maidenhead, pig roast Bolton, hog roast Belshill, hog roast Knottingley, pig roast Armthorpe, hog roast Standish, hog roast catering Gerrards Cross, is good as well. See More Newest Hog Roast Catering Online fefdde7

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Съвет за покупка на видео карта
    От dageron в раздел Хардуер
    Отговори: 26
    Последно: 07-10-2008, 21:32
  2. MGS 4 .... предварителна покупка
    От c0rp1 в раздел Metal Gear Solid
    Отговори: 42
    Последно: 31-05-2008, 17:34
  3. Съвет pls :(
    От dageron в раздел PlayStation
    Отговори: 14