Показани резултати 1 до 8 от 8

Тема: За пристрастяването към WoW

По подразбиране За пристрастяването към WoW

Регнах се специално да постна това видео http://www.vbox7.com/play:d20de075
    дано поне малко се замислите, за това дали си струва...

По подразбиране

Преместена от раздела с участията.

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

По подразбиране

http://vid.data.bg/v.php?k=zxdarayc&...523y9d&lang=en

Това е пристрастяване ;)
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

От
    Пловдив,Смирненски
    Години
    29

По подразбиране

Цитат Написано от DoC Виж мнението
    http://vid.data.bg/v.php?k=zxdarayc&...523y9d&lang=en

Това е пристрастяване ;)
    тоя пич ме плаши харабия

5. По подразбиране

Имам един съученик, който наистина се е вманиячил.Според мен има риск от пристрастяване...но е много малък!!!Много от хората, които познавам и играят WoW, изобщо не са пристрастени, така че зависи от човека!:)

6. По подразбиране

Аз бях пристрастен едно време и знаете ли как се отказах?
    Раздадох си итемите и голда на гилда, обадих се на къстъмът съпорт да ми баннат ИП-то и готово :)

По подразбиране

mate_, в клипчето което ни показа авторът пише (цитирам): "RL sucks, but its real and WoW isnt." Явно пичът има проблеми, които надали ще ни станат напълно ясни. Ти от друга страна ни казваш да се замислим дали си струва, а georgem директно ни призовава да си блокираме IP адресите. Мноо fun :lol:
    Моята максима е, че ако човек има проблеми с пристрастяване към каквото и да е било, то той всъщност има проблем с нещо по-сериозно в живота си, което той най-вероятно дори не осъзнава. Някой казват че WoW е наркотик, а всички знаем, че към наркотиците съществува пристрастяване. Аз пък смятам, че наркотиците винаги са маска за нещо друго което искаме да скрием или да забравим. Пича от клипа определено е доста силно подтиснат психически, бих казал депресиран, и повярвай ми, дори и да не играе WoW той пак няма да е доволен от живота си с каквото и да се захване.

Та отговора на твоя въпрос - Дали си струва да играя WoW ? Да, ако това е моето хоби и ми харесва. Определено си струва, щом ме кара да се чувствам добре ! Дали ще се пристрастя ? Не знам, но ако стане не мога да обвинявам играта, а истинския RL проблем, за който не искам да призная, че съществува.
    WoW не пристрастява хората към себе си а те самите допускат бягането от проблемите им в реалния живот да се превърне в наркотик. Ако не е WoW то ще е нещо друго, към което човек да се пристрасти докато "бяга".

Цитат Написано от Makaveli187 Виж мнението
    тоя пич ме плаши харабия
    Това са глупости братче, този или е откачен или се преструва.
    Знай за да живееш и живей за да знаеш ! :wink:
    Ако няма грешки няма да има простотия! Сън в съня ... земи заспи.

8. По подразбиране

Хммм всъщност вчера се обадих ПАК и след около 5-6 минути разговор ми отбаннаха ИП–то и сега чакам и ацц-то. Връщам се към УОУ вече не като пристрастен а като хоби понеже от Уархаммър ми прегрява компютъра(Не забива самата игра а компютъра просто си прегрява)....

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •