2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 16 от 16

Тема: Подозрително

По подразбиране

Цитат Написано от Antrixia Виж мнението
    Няма проблем,разбирам те.:wink:
    Айде късмет за напред! :)
    Благодаря и на тебе.Не, че ме бърка толкова за победата.Бих се зарадвал много на 3-то място или по-ниско.Важно е участието.

2. По подразбиране

Цитат Написано от vasito Виж мнението
    Аз не разбрах обаче, как може да се вдъхновиш и да напишеш толкова дълго нещо на чужд език и да не може да го преведеш. Все пак ако знаеш англ дотолкова добре, че да пишеш разкази би трябвало 1-во да си го обмислил добре на български? Иначе браво, на мен ми хареса.
    Това не е вярно. (: Ако знаеш достатъчно добре английски няма никакъв смисъл да го обмисляш на български. А и според мен с право иска помощ, тъй като превод от чужд език не е най-лесното нещо, да не говорим, че то след като е писано на английски веднъж няма как да е същото на български, това е просто абсурд. И книгоиздателите, когато наемат преводачи ги подбират спрямо това дали искат буквален или смислов превод. (:
    Та, thumbs up, помощта от приятел е хубаво нещо. =)

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

По подразбиране

Да се запиша и аз по темата. :)
    hettllo беше написал нещо изключително красиво и добре звучащо на английски, така е протекла мисълта му. Помогнах с превода, защото все пак съм литератор, а да облечеш нещо в думи на български никак не е лесно. Просто изразните средства са различни и е трудно да намериш точните съответствия.
    Надявам се да не обсъждаме повече това, а просто да оценявате достойнствата на темите.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

По подразбиране

Цитат Написано от Nightwish Виж мнението
    Да се запиша и аз по темата. :)
    hettllo беше написал нещо изключително красиво и добре звучащо на английски, така е протекла мисълта му. Помогнах с превода, защото все пак съм литератор, а да облечеш нещо в думи на български никак не е лесно. Просто изразните средства са различни и е трудно да намериш точните съответствия.
    Надявам се да не обсъждаме повече това, а просто да оценявате достойнствата на темите.
    Аха разбирам те.Еми пожелавам "И на двама ви" късмет :).

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

По подразбиране

Нека да разясня нещо - темата на hettllo щеше да бъде преведена с или без негова молба, защото беше на английски и някои от потребителите искаха да разберат какво точно е писал, а не владеят добре английски. Заявих го на всеослуш, че ще я преведа, за да бъде разбираема.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

По подразбиране

Цитат Написано от Antrixia Виж мнението
    Акаунти с ранг - Бегинър,не могат да добавят рейтинг! :) Хората са го измислили...
    И още само едно... моля:Когато създавате своя тема,не гледайте от другите,просто бъдете себе си и кажете това,което мислите според вас,не е нужно да се копират други теми и да бъдат пренаправяни,така че да изглеждат различни!
    Чесно казано това много ме обиди.Аз никога не бих "Копирал или откраднал"Тема.Чесно в началото си приличаха но вече не.Ако има нещо като брояч колко съм бил в този форум в вторник това ще бъде OVER 9000!!!Тази тема съм я правил около 7часа и доста съм я модифицирал...До някаде я правих с един приятел и така...Единственото което видях беше онази снимка за което се извинявам, че я взех.

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •